Skocz do zawartości
rpp

Gdzie kupić przezroczyste rury PVC (najlepiej W-wa)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś sklepu (najlepiej w Warszawie) gdzie można kupić przezroczyste rury z PVC.

Najlepiej w kawałkach mniejszych niż 2 metry :-) ale jak się nie da mniej to może znajdę chętnego na odkupienie reszty :-)

Z rurami z plexi jest zdecydowanie mniejszy problem i takie bym znalazł w miarę szybko - a te z PVC jak na razie są praktycznie nieosiągalne :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiotrJanRogalski - z tego co się zorientowałem to powinno się zamknąć w granicach 150-200 zł za metr.

@Swirlej2 - rozumiem, że Ty się zaopatrujesz u siebie? Jeśli to nie tajemnica to ile płacisz za metr rury takiej powiedzmy 90-110mm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 Euro metr rury plus przesylka z Niemeic itd wyjdzie z 55euro za metr rurki jak dla Ciebie , mnie dorzucaja jeszcze clo :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nano-reef.pl/datas/users/281-p.jpg

można na każdym szrocie meblowym kupić za ok 10 zł takie coś (to już półprodukt) tylko nie wiem co to za plastik bo nie chce sie skleić klejami do plastiku

ja wydumałem coś takiego :http://www.nano-reef.pl/datas/users/281-pp.jpg

pozdrawiam


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym drugim zdjęciu wykonałem własnoręcznie i już kosztował mnie 45 zł ale musze rozpracować jeszcze silniczek narazie mam od rożna ale ciut za wolno sie kręci


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale można uciąć i wykorzystać samą rurę, wtedy koszt 1 metra to ok 10 zł i są różne średnice. tylko nie wiem jaki to materiał ,nie znam sie na tym


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekkuku a czy te rury nie sa z akrylu???latwo sie kleja wlasnie klejami do akrylu podczas klejenia bardzo czesto powstaja mikropekniecia no i te rury sa podatne na pekniecia przy obiciu

Czy na twoim zdjeciu to jest rura od tych lamek ze swiatelkiem i babelkami?/jezeli tak to kup klej do akrylu


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to!!!! to jest akryl ,wyszystkie objawy które opisałeś

dzięki


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acryl mozna posklejac acryfixem 116 bez powstania mikropekniec , nalezy najpierw cieniutko strzykaweczka naniesc pierwsza warstwe kleju (ale cieniutko bardzo) poznije drug iraz cieniutko a trzeci to juz grubiej z tym ze ten trzeci raz to kleimy w smie nie po rurze a pokleju dla wzmocnienia calosci , w ten sposob nie powstaja mikropekniecia , z tym ze troche przy tym zabawy.

Mikropekniecia powstaja wtedy gdy sie za duzo nalozy kleju na raz .

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz moze masz racje trzeba wyprobowac jak mowisz

Powiedz mi swirlej2 jak kleisz rure do plytki to robisz jakies rowki by lepiej ja spasowac czy tak poprostu rura do plyty i klej???

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.