Skocz do zawartości
kiwalski

akwaria

Rekomendowane odpowiedzi

Raffy :
Kraszan :

Wod? facet produkuje sam za pomoc? filtra RO firmy ROWA o wydajno?ci 4000 litr?w na dob?. Ska?a mo?e i jest prosto z rafy (importowana) ale jak m?g?by wod? bra? z rafy skoro mieszka w Holandii?

no to ciekawe co kole? mia? na my?li pisz?c:

" After the aquascape was created, the tank was filled with natural sea water"

czyli:

"Gdy akwarium zosta?o utworzone,zosta?o nape?nione naturaln? morsk? wod?"

No mo?e i pierwsze zalanie by?o naturaln? wod? (cho? te? w to w?tpi?). Wida?, ?e kole? nie liczy si? z kas?, ale transport 8 tysi?cy litr?w oceanicznej wody z drugiej p??kuli kosztowa?oby fortun? no i troch? by si? w tym czasie nadpsu?a (no chyba ?e FedEx'em nada?). Produkcja wody do podmian odbywa si? ju? w domu bo pisze jakie ma pojemniki na wod?, filtry RO i jakiej soli uzywa... Po prostu musia? si? waln?? w pisaniu tego tekstu bo w naturaln? wod? nie uwierz? - a zauwa?, ?e pisz?cy nie jest anglikiem/amerykaninem i m?g? si? waln??, a my teraz pian? bijemy :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wplacilem swoja skladke w wysokości zero :]

Bo wszystko, co wieksze mam zlikwidowane, 50 litrow dalem jakies 2 miechy temu bratu - niech sie dzieciak uczy - a 25 litrow z bojownikiem jest defacto narzeczonej - ja sie tylko nim opiekuje :]


One man - one bullet. One dog - one bone. ==================== Cy ktos jescze az caly dygłocze?? Nie?? Sfjietnie!! niebanner2zd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mieszka w Holandii to zamowil sobie za grosze cysterne wody z Morza Polnocnego. Wlozyl grzalke i mial gotowa wode jak z tropikow.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie musisz, bo nie da sie przelać zero :] No chyba, ze mam manipulacyjnie 1 grosz przelać??


One man - one bullet. One dog - one bone. ==================== Cy ktos jescze az caly dygłocze?? Nie?? Sfjietnie!! niebanner2zd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stani

koleś coś wspominał o "biologically stable" że ma do niej troche daleko i korale utraciły swoje kolory czy coś tak, więc może to być jakiś instytut czy oceanarium czy jeszcze cos innego z kąd brał korale i być może wode...


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swirlej!!! :)(

Ku**a! Nie wrzucaj tu wideo, tylko do odpowiedniego działu !!! Albo podawaj linki! Weź pod uwagę, że niektórzy korzystają np z GPRS i płacą za każdy kB ściągniętych danych! Wiesz ile mnie kosztowało obejrzenie kolejnego Twojego uzewnątrznienia się? :)(


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.