Skocz do zawartości
dirty_pig

sklep z akwarystyka morska w Częstochowie?

Rekomendowane odpowiedzi

A kojarzy ktoś z was sklep kolo kauflanda na parkitce?

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam akwarium morskie ale raczej do celów ozdobnych ... z tego co pamiętam to chyba coś mają z morskiej chemii.

Co do sklepu koralowce.com.pl - niekiedy zdarzają się u chłopaków fajne koraliki ( trzeba w tej sprawie dzwonić i pytać).

Gothmog - w tym miejscu nigdy nie było sklepu akwarystycznego - pomyliłeś bramy .

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ni emieszkam w czewie juz 10 lat:) A tak kolo kauflanda podobno coś z życia tez maja bo ojciec kiedyś pytał ale nie zna się więc nawet nie pamięta co mieli.

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... może odezwie się big daddy - z pewnością wie więcej :whistle: ...

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) tak florida_blue czyli moja ukochana tam pracuje.

Nie mają nic z morszczyzny, jest za to słone akwarium wystawowe, jedyne w Częstochowie.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa. ..

Bylem tam kiedyś za totalnego malucha z rodzicami. Pamiętam tylko ze dostawałem jod, bo Czarnobyl się wtedy "otworzyl" na świat ;)

Aaa... I pamiętam jeszcze koguta z kamienia, ale już tylko sama nazwa mi w głowie została :p

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie..Albo byłem pijany może, ale robiłem zakupy w Częstochowie. Jeśli ktoś nie ma pojęcia to raczej nie powinien się wypowiadać, bo akurat w Częstochowie to sklep z morszczyzną jest , co prawda dopiero chłopaki rozkręcają interes , no ale sklep jest.

Dla nie doinformowanych koralowce com .pl

O ile dobrze pamiętam Aleje Najświętszej Marii 3. Trzeba się telefonicznie umówić. Telefon na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szczególnie oszałamiającego wyboru, ale wszystko zakupione u koralowców żyje i jak dotąd nie wykazuje oznak jakoby mialo zamiar wybrać się na tamten świat, a to chyba dość ważne :)

A w Zoolandii koło Kauflanda jest tylko akwarium "wystawowe".


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png?upd=20160616230431

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie..Albo byłem pijany może, ale robiłem zakupy w Częstochowie. Jeśli ktoś nie ma pojęcia to raczej nie powinien się wypowiadać, bo akurat w Częstochowie to sklep z morszczyzną jest , co prawda dopiero chłopaki rozkręcają interes , no ale sklep jest.

Dla nie doinformowanych koralowce com .pl

O ile dobrze pamiętam Aleje Najświętszej Marii 3. Trzeba się telefonicznie umówić. Telefon na stronie.

A kolega czytał ten temat od początku? Spojrzał na daty postów?

Czy tak dla zasady rzuca jadem?

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest w bramie w al NMP 3 po prawej od wejścia.

otwarty jest wt-pt po godz 16,

Mają pełną ofertę Aqua Foresta nawet jak czegoś nie ma na miejscu to domawiają bez problemu,

Ci co mówią że mały wybór, średnio wiedzą czego szukać i chyba startują z morszczakami, w sklepie mają masę rzadkich korali, poza podstawowymi które są wszędzie widziałem Zoa VDM, Darth Maul, Green bay Packet, Fire&Ice, Nightmare. Nie mówiąc o żółtych i pomarańczowych Discosomach.

W zbiorniku pokazowym na przeciwko wejścia piękne rzadkie ricordee, rhodactisy superman, i wiele wiele innych.

Jak ktoś szuka zooanthusów po 2zł za polip to faktycznie wybór mały(zwykłe zoa są po kilkadziesiąt na skałkach po 65zł )

Amatorzy LPS znajdą też kilka ładnych okazów "Super fluo radioactive".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że startuje jakis nowy projekt w Częstochowie.

Gdzieś ponoć na Parkitce.

Ciekawe co to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra.

Daj znać jak otworzą.


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem przypadkiem. Podobno ma byc zbiornik wystawowo-pokazowy 1200l. nic więcej nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super mam blisko :)

Szajnowicza Iwanowa 59, 42-218 Częstochowa


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie stacjonarnego ponoć 05-11-2016

niestety brak jakiekolwiek informacji na stronie o otwarciu stacjonarnego :(


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro otwierają. Strona będzie uaktualniona za jakiś czas - czekam bo wygrałem kupon na 2 stówki;)

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dostałem takiego smsa od Łukasza

Zapraszamy 5 listopada od 9 do 17 na otwarcie nowego sklepu z akwarystyką morską w Częstochowie. TwojaRafa.pl ul. Szajnowicza-Iwanowa 59. W dniu otwarcia specjalne rabaty. Pozdrawiam, Łukasz Leżuch.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.