Skocz do zawartości
Krewetka_3

zobaczyłem, westchnąłem i prawie umarłem

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm u mnie takie czerwone glonidla sa niezaleznie od pojawiajacych sie cyjanobakteri. No raczej byly bo u mnie sa przysmakiem dla pustelnikow.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna jest ta czerwien tych glonow i napewno ten baniak nie stoi dobrze biologicznie jak dla mnie :]

Ps; Krewetka , jak zrobisz taki baniak jak moj , ktory byl w 99% zrobiony na suchej skale to ci podam reke .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Swirleju2,

Co do kopiwania cudzych własności niematerialnych, to Ci powiem, że jesteś mistrzem. Co więcej, znam nawet osobiście człowieka, który mogłby Cię podać i Twoje forum do sądu o posądzając i plagiat i wygrywając sprawę.

Sprawa ponoć tylko ciężka w realizacji, ze względu na tą Szwajcarię; prawnik odradził ruszania tematu i sytaucja przycichła; ale ciągle są dowody...

Dyskusję uważam za niecelową.

Życzę przyjemnego wieczoru.


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj panofie dajcie spokoj z tymi prawami autorskimi i wszechobecnym "kopiowaniem wzbronionym". nikt na tym ze wklei tu jakis obrazek z innej stronki pieniedzy nie zarabia wiec nie bardzo rozumiem dlaczego sie tak wszyscy rzucaja tym bardziej ze nikt sie tu nie podszywa pod cudza wlasnosc. powinno wam pochlebiac ze ktos wkleja wasze zdjecie jako przyklad wzorowego zbiornika czy jakis artukul tym bardziej ze jak juz wczesniej pisalem nikt na tym kasy nie zarabia. zamiast tego czlowiek idzie przez zycie na motto "me, myself and i" i wszystkich straszy prawnikami z powodu glupiego zdjecia czy artykulu pisanego notabene rowniez w oparciu o dziela innych (najczesciej rowniez bez ich zgody). takze - wyluzujcie i nie skaczcie sobie z powodu takich pier**l do gardel


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krewetka_3 :

Szanowny Swirleju2,

Co do kopiwania cudzych własności niematerialnych, to Ci powiem, że jesteś mistrzem. Co więcej, znam nawet osobiście człowieka, który mogłby Cię podać i Twoje forum do sądu o posądzając i plagiat i wygrywając sprawę.

Sprawa ponoć tylko ciężka w realizacji, ze względu na tą Szwajcarię; prawnik odradził ruszania tematu i sytaucja przycichła; ale ciągle są dowody...

Dyskusję uważam za niecelową.

Życzę przyjemnego wieczoru.

hehe , to mnie rozsmieszyles za***iscie :( to co sobie tam ktos na forum wkleja czy pisze to mnie akurat to dyndasior , przeczytaj sobie FAQ , kazdy jest odpowiedzialny za swoje posty i mnie tutaj ze ci tak powiem cepie nie strasz prawnikami bo "leje na nich z gory cieplym moczem ":]

Uwazaj , bo za straszenie to ja ciebie podam i nie bede patrzyl ze jakas tam polska :] licz sie z tym co wypisujesz publicznie gnojku .

A jak ci sie moje forum nie podoba to spie...z tamtad :]

Mam was kur...znowu dosyc :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

"hehe , to mnie rozsmieszyles za***iscie :( to co sobie tam ktos na forum wkleja czy pisze to mnie akurat to dyndasior , przeczytaj sobie FAQ , kazdy jest odpowiedzialny za swoje posty i mnie tutaj cepei nei strasz prawnikami bo leje na nich z gory cieplym moczem :]

Uwazaj za straszenie bo ja cie podam i nei bede patrzyl ze jakas tam polska :] licz sie z tym co wypisujesz publicznie gnojku .

A jak ci sie moje forum nie podoba to spie...z tamtad :]"

.. i to by było na tyle.... :Dozingoff


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

To nie jest zywa skala tylko ozywiona sucha i to byle jak , na szybkiego aby tylko wyrwac kase od ludzi .

I napewno nie sprzedaje jej z glownego akwarium :] tylko ozywia i kombinuje , tak to moze sobie zrobic kazdy z was .

<a jezeli jest to nawet rzekomo zywa skala to jest beznadziejna :] mnie to jednak wyglonda na sucha skale rafowa ozywiona albo i jeszcze nie za bardzo , trzeba by to wlozyc do baniaka i sie przekonac , w kazdym badz razie na pierwszy rzut oka to jest byle jak ozywiany syf :(

Cześć

Byłem dziś w ,Miliczu i oglądałem tą skałe

nie wyglada na ożywianą.

Skała ma fakt bardzo mało glonów wapiennych ale życia ma sporo.

Były widoczne kawałki korali , oraz kilka robaków też widziałem.

Wygląd tej skały możę mylić ,ale jest bardzo porwat.

Jak wiadomo by była porosnięta glonami wapiennymi trzeba długo i sporo oświetlać oraz odpowiedni poziom wapna.

Tynio


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

trzeba bylo ja kupic .

Jak bym nie miał juz kompletu to bym kupił :(

Ale kupiłem kilka szczepek korali


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

ok

Ta co kupiłem w AM jest naprawde fajna

ma widoki sporego życia jest kolorowa ma full rurówek

ale ma jedną wade , śmierdziała przez 3 dni tak że w domu nie dało sie wytrzymać NO2 miałem ponad 1,2

teraz spada ale jak bym miał taką dojżała skałke to bym juz miał rybki

naprawde uwierz mi na zdjeciu może ta skała nie wygląda za ciekawie ale ta co widziałem jest łanda i porowata.

Chyba nawet Ty podawałes linka do skały gdzie to nie była prawdziwa zywa skała tylko porośniete glony wapienne.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroce do tematu i powiem tak ; bruno nawet dokaldnie wiem , kto Ci ta kupe wcisna :(

Ale ze tutaj wieksza polowa podnieca sie byle koralikem czy tez kolorowszym kamykiem (jak to juz kiedys ktos slusznie raz zauwazyl ) , to niech ci bedzie ze masz piekna skale :0


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcez do krewetki bo mi sprawa nie daje spokoju , prosilbym zebys te rzekome "dowody " przedstawil tutaj nam wszytkim na forum , bo widze ze jest cos o czym nawet sam wogole nie wiem a dowiaduje sie o tym od Ciebie (w formie straszenia ) a nie od czlowieka ktoremu cos tam "rzekomo podkradziono "

Jezeli tej sprawy nie wyjasnisz tuaj i teraz , to moge byc bardzo zly za rzucanie na mnie oszczerstw i bede wtedy wiedzail co zrobic takze chcialbym zebys to wyjansil i lepiej bylo by dla Ciebie zebys to zrobil , napewno tego tak nie zostawie.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie to forum przypomina to na jakie sie zalogowalem.:(

Chlopaki , wluczcie sie po sadach bijcie sie, i w koncu wnoscie cos na to forum. "Swir" (z szacunkiem), czasami piszesz o d*pie Maryni, ale prowokujesz do dyskusji i niech tak zostanie, niech mlodzi (czyli ja) zastanowia sie, czy faktycznie to ozywiona czy zywa skala, niech sie ucza.

Dzieki wam zalorzylem sone akwa, wtedy , bo jak bym teraz mial to robic to bym zglupial od milina rad gosci ktorzy nie maja i nie mieli akwa ale radza na lewo i prawo jak np. Adi (Adi tez , z szacunkiem za zapal , na prawde podziwiam Cie).

Z wielu "biernych i czynnych" zalogowanych tu furowiczow poznalem extra ludzi ktorzy pomogli mi nie popelnic miliona glupich bledow i za to dzieki.

Ale czasami zastanowcie sie Panowie gdzie jest granica, czesc spraw mozna zalatwic na priv, powiedziec sobie bez cenzury :( co i jak.

pozdrowienia


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo gdzie Adi tesknie za jago radami bez nich jeszcze cyjano mi się zalęgnie


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirelj2,

Jeżeli chcesz ciągnąć temat, to proszę bardzo.

Powiadomię zainteresowaną osobę. Jeżeli uda mi się skontaktować z nią telefonicznie dziś, to szybko otrzymasz maila. Najpóźniej jutro. Najpierw jednak na priva.

Pozdrawiam.


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze chce , przynajmniej sie dowiem oco chodzi :] tylko ze jak to sie nie dotyczy besposrednio mojej osoby , to bede musial wam obu "skopac (_._)" :]

Takze sobie dobrze to przemyslcie zanim klapniecie z kopary , bo to sie przestaje robic smieszne syneczku .

Walcie smialo , moze byc i na maila ale jesli sie to okaze bzdura to pierniecie za to cienko .

Ps; Wiesz co mnie tylko zastanawia ? to ze cos tam komus rzekomo "skopiowano" ze strony czy ..no nawet nie wiem z kad .... on sie nigdy na ten temat nie odezwal do mnie czy tam na forum , tylko odrazu do prawnika sie udal jak to ty opowiadales alebo sobie wymysliles nie wime ..itd...Tobie ocyzwiscie o tym opowiedzial , wierny Twoj przyjaciel , pan i wladca :0 albo to i ty go podpusciles zeby krecil z gofna walek :( ...takim aferzystom to wlasnie tylko oto chodzi zeby rozwalic forum , zadyme zrobic bo napewno nie o jakis tam pieprzony kawalek skopiowanego czegos :] to sa kur..chorzy ludzie , niedowartosciowani , mysla ze sa pisarzami artykolow , super fotografami i w przyszlosci mogacy znalesc miejsce by Paparazi :( buahhahahah kur..... zleje sie zaraz ze smeichu chyba :D:D:D

"Pozdychacie" i nikt o was nawet nie wspomni , a wasze pieprzone artykuly czy inne wasze rzekome dziela czy wynalazki :0 beda staly jak ten stary patefon w koncie bezuzyteczne i nikomu nie potrzebne :( wlasnie nie potrzebne , i jezeli cos jest na tamtym forum , jezeli ktorys z uzytkownikow wstawil , skopiowal a sie komus to nie podoba to ja jestem zawsze za tym zeby takich ludzi wypierzyc razem z ich artykulami i niech sobie sami czytaja swoje dziela w koncie :) wtedy beda slawni :) ...LUDZIE !!!! :D ja pier....:D ale psychopaci :D

(jezeli ktos ma chec cos z mojej strony skopiowac , przywlaszyc sobie foty , czy tez podac sie za tworce jakiegos dziela :D buahhah , to mozna brac nabierac smialo do oporu , kopiowac dowoli co sie komu rzewnie podoba , naszczescie nei jestem na tyle poje.....do grobu niczego ze soba nie zabiore :]

Wiecie co , ludzie sa naprawde chorzy , niedluga zaczna patentowac oddech , spojrzenia jeden na drugiego , obrazy pameiciowe z zycia , mysli , ... nie bedzie wolno myslec podobnie nikomu itd.... :D

Wiesz chyba nie chce z wami wogole dyskutowac na ten temat , podeslij mi artykul , czy to byla fotka nawet nie wiem o co chodzi ... usune to z tamtego forum a i przy okazji nie przychodzcie tam obaj wiecej , a jezeli przyjdziecie pod innym nawet nickiem to wiedzcie ze ja osobiscie " zygam na was " jezeli z ta mysla chcecie tam przebywac to wasza sprawa .

Wrecz kategorycznie chce zeby te rzekomo skopiowane " rzeczy " zniknely z mojego forum! chce koniecznie wiedzeic co to jest ..(?) , nie znajada tam miejsca napewno , zreszta tak jak i ich "tworcy" w zyciu z takimi wiecej dyskutowac....

Ciesze sie w sumie ze mi o tym powiedzailes , bo nie scierpial bym tej mysli , wiedzac ze na forum jest cos od takich ludzi ! grrrrrrrrrrrrrr.............

(i ciesze sie niezmiernie , ze zescie sie ujawnili , jezeli sa podobni ktorym cos tam wisi na sercu cos im tam skopiowano , to smialo pisac ...., nieche miec nic do czynienia z takimi chorymi typami )

Akwarysci morscy , forum , pomagajacy jeden drugiemu ..jakby mogl to by wydrapal oko ..zwymiotuje , chyba tutaj juz wiecej nic nie napisze ale tym razem na powaznie .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

swirleju2 wiesz niewiem poco ty sie wdajesz w jakies dyskusje nudzi ci sie czy poprostu musisz zawsze postawic na swoim ?? juz tyle razy czytalem twoja opinie na temat ludzi tutaj na forum i jakie masz podejscie do nich poco sie denerwujesz nieszkoda ci zdrowia wez przyklad z Przemka {reefshop} niewdaje sie juz w zadne prowokacje i jest spokuj a jak juz cos to zalatwia to na priv i co zatym idzie spokuj na forum i wszyscy sie lubia ;}

bez obrazy i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chamstwo , brak taktu, oraz zazdrość wytłuszczona wulgarnym słowem, poparta brakiem znajomości języka polskiego i jego ortografii. A wszystko to publicznie !

nie ma co piękna wizytówka panie ..... właśnie jak mu tam..?? ...aaa .. Swirlej2


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze raz ingor :yes (_._) :(

Ps; Pozdrow tego co ci sprzedal ta sucha skale , zazdroszcze strasznie ci tej skaly i twojego nocnika 50 cm :( nie wiem czym ty sie tam tak podniecasz ? cyhba tym patrzeniem na akt skalarkow :( ahahhahahahahah

Po zatym nie wysilaj sie , twoja wizytowka na stronie " www " swiadczy o braku dojrzalosci sexualnej :)

Co do mojej pisowni , to uwazam ze pisze bardzo dobrze w jezyku poslkim ,zwlaszcza czytajac tutaj co niektorych ...heh :/ po zatym to nie wiem co probujesz i komu udowodnic ?:] chyba to ze jestes glupi i mozna ci wcisnac byle kamienie bo to skala ciezko nazwac :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.