Skocz do zawartości
agent 007 sumek

[160] NEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu jestem na tutejszym forum i obserwuję, czytam wachałem się doś długo czy zamieścić swój zbiornik ale postanowiłem wkońcu że to zrobię

Poniżej link do krótkiego filmu z życia zbiornika:

Proszę o wyrozumiałość i jednoczesną opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny baniaczek,tylko brakuje mi troche kolorków,jak bys dorzucił kilka szczepek kolorowych grzybkow i zoa to by bylo juz lepiej.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brakuje trochę kontrastów, zoa jak najbardziej na miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślicznie tutaj :) najbardziej podobają mi się glony wapienne na tylniej szybie, sama o takich marzę :)


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wymiary zbiorniczka?


250 L , Tunze 1073.40 ,2xTunze 6045 + Jebao Wp-25, Deltec sc1455, Słoneczko 8x39W i inne pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny baniaczek ,naturalny,nie pędzony , :clap::clap::clap:

Naturalnie z czasem jak będzie na dal samotny garbik może zacząć nękać inne rybki a jak masz możliwość dobrać do pary pterapogon kauderni będzie świetna obserwacja z życia ryb,ja polecam dołożyć jeszcze briareum zielone :) nie trzeba kupować,jest już rozdawany między morszczakami .


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wymiary akwa to 100x45x35 jeżeli chodzi o garbika to już go nie ma do skalarka mam zamiar dokupić drugiego tylko czy uda mi się dobrać pare???? jeżeli chodzi o briareum zielone to u nas w Rzeszowie tylko zakupm wchodzi w grę chyba że macie coś do zaoferowania i w grę wchodzi wysyłka to proszę o pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości,garbika nie ma bo ganiał inne ryby?Ten skalarek :) to pterapogon kauderni z dobraniem pary trzeba próbować ,puść temat (w przyjmę życie) ,pewnie są w Rzeszowie inni posoleni,oglądając takie akwarium warto pomóc :thumbup:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niebieskie w lewym dolnym rogu to Nepthia? Bardzo ładna, szybko Ci rośnie? To bardzo rzadki koral z tego co wiem, mam u siebie kawaleczek jest świetna pod względem fluo, dostałem ją w szczepce od Zielonego Mintaja.

Błazny Ci się koło niego nie kręcą? u Mintaja w nim mieszkają

Napisz proszę coś o oświetleniu, jakie masz bo myśle o przesiadce z RMa na taki właśnie rozmiar. Jaki masz odpieniacz do tego i obieg?

Edytowane przez Maćko (wyświetl historię edycji)

250 L , Tunze 1073.40 ,2xTunze 6045 + Jebao Wp-25, Deltec sc1455, Słoneczko 8x39W i inne pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne, lecz brakuję jakiś korali fluo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIotrek Jeżeli chodzi o gabika to miał "humory" i dlateogo wyleciał skalarek pytasz tak to pterapogon kauderni

Maćko tak to nepthia mam ją od początku akwarium czy rośnie szybko???? stwierdzam po sobie że nie zbyt jej się śpieszy do przyrostów ale powoli....oświetlenie troche marne bo tylko 2x39w niebieska + biała 10000k jeżeli chodzi o ostatnie co pytasz to tu chyba nie tylko ty będziesz zaskoczony ale inni odwiedzający mój temat również będa mianowicie akwarium funkcjonuje na filtrze kubełkowym, i bez odpieniacza

axelf w Rzeszowie to wszystko jest strasznie drogie mam w planach coś zakupić ale najprędzej tutaj na NF tylko czekam na to aż się cieplej zrobi coby wysyłka wchodziła w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość długo mnie tu nie było więć zaglądam i niestety informuję że z dniem wczorańszym akwarium przestało funkcjonować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. A jaki był powód?

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.