Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Gdzie blazny?

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic blazny, najchetniej ocellariski, czyli nemo:D Gdzie najlepiej? Kupowal ktos ostatnio blazny w am? Mozna gdzies kupic dobrana parke?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w am na rzie nie ma i chyba jakis czas nie bedzie

ale Przemek ma i to z chodowli a nie z lapanki:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bral ktos blazny z am?? Podobno jeszcze parka sie znjdzie:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tynio chyba brał z am dwie sztuki i jeden mu padł.

też poluje na błazny czekam juz ponad dwa miesiące ;/


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z AM i może na tym zakoncze wypowiedź :( Jak chcesz szczeg. gdzie najlepiej kupic daj znac na gg albo na priv

Pozdrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

Tynio chyba brał z am dwie sztuki i jeden mu padł.

...;/

Tak brałem

Cena bardzo atrakcyjna 45 zł (statnio byly po 40 zł)

Jedna rybka rybka wygladała średnio (płetwa podgryziona dostła plamek pewnie przez stres) a druga baprawde dobrze a nawet bardzo dobrze (była żywsza i chętniej sztuczny pokarm jadła)

Po kuracji czosnkiem było OK (raz ten zdrowszy po tygodniu schował się na 2 dni i znalazłem go za skałkami leżacego

na drugi dzień już było OK )

Mineło 3 tygodnie oba wyglądały już bardzo zdrowo.

Przed wyjściem do pracy było OK a o 11:30 już miałem zgon.

Ryba została bardzo szybko odłowiona z akwarium i była w pojemniku.

Przyszedłem do domu wyglądała bardzo dobrze (nie uszkodzona bez plamek i niby nie wskazywało ze coś ją załatwiło.

To tyle co moge powiedzieć.

Dodam że parametry były dobre.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem także rybki z AM w kilku partiach. Raz pięć błazenków z kolegą. Ja trzy, kolega dwa i wszystkie przeżyły. Potem dwa hepatusy jednego ja, drugiego kolega i też bez problemów. Brałem także salariasa i babkę puellaris i także wszystko było ok. Pewne rybki odradzali, jako niepewne, miały pozostać do obserwacji. Kupowałem także z reefshop wiele zwierząt i z ryb tylko jedna zebrasoma flavescens padła po 3 tygodniach właśnie bezobjawowo. Żadnych oznak choroby, przez cały czas jadła, więc to być może połów na cyjanek, bądź z jej bakteriami w układzie trawiennym było coś nie tak, a nie miałem jeszcze wtedy innego pokolca.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w hurtowni w krakowie bralem 2 clarki i sa do dnia dzisiejszego w swietnej formie. Jesli chodzi o ceny to maja ocelarisy od 25-40 w zaleznosci od wielkosci ryb.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.