Skocz do zawartości
darekkuku

0-2 ale jaja!

Rekomendowane odpowiedzi

Taki poziom polskiej piłki. Czego tu więcej oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro liga jest cienka bo żaden zespół nie gra w lidze mistrzów,to i reprezentacja tez nie wygrywa.

Wyszkolenie techniczne naszych zawodników jest na niskim poziomie,to i nie dają rady innym zespołom.

Nie mam złudzeń,szybko naszej reprezentacji na duzej imprezie piłkarskiej nie zobaczymy.

Polska reprezentacja po tym meczu spadnie chyba ponizej setnego miejsca w rankingu FIFA.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orły oddały w ogóle jakiś strzał z daleka ??


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam

Bo w Brazylii to za cieplo jest

Licza sie skoki i Żyła ktory mnie rozbraja prostotą

Mecz przestałem szczęśliwie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

kibicuje się do końca...flaszki...u mnie już dno :)

Flaszeczkę to najlepiej z Żyłą. :animier: W nim Nadzieja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I co ja mam w poniedziałek w robocie powiedzieć że k....a , a ...j powiem że my chcemy żeby sensacja była i San Marino awansuje,

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz ze to podpucha aby oslabic czujnosc anglikow :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polacy nic się nie stało..." :thumbsup::clap: . Jak widzę jeszcze niektórzy się łudzą. Nie oglądałem i oglądać nie zamierzam. Tak jak napisałem przy okazji poprzedniej klęski w piłce kopanej, do walki trzeba mieć serce i determinację. Nadal podtrzymuję twierdzenie, że polscy piłkarze będą na mundialu w Brazylii jak sobie kupią wejściówki na mecze. Jest też inny aspekt sprawy. Naszym "miszczom" zostało góra dwa lata gry w miarę przyzwoitych klubach. Po mundialu zawsze dokonywane są zmiany a żelazna miotła idzie w ruch. Ot choćby dlatego, że nowi piłkarze mieli szanse się wypromować. A jak ktoś nie gra to ma przechlapane. Nawet w świecie piłki nożnej oprócz nóg trzeba mieć myślącą głowę. Jestem tylko ciekaw, na którym miejscu świtowego rankingu wyląduje polska reprezentacja piłkarska po eliminacjach do mundialu i oczywiście jakie "potęgi" piłarskie wyprzedzą "reprezentację"? Jeśli Wyspy Samoa mają reprezentację a w zasadzie wystarczająco dużą wyspę by można było mieć stosownych rozmiarów boisko :thumbsup: to będą tuż przed czy tuż za "reprezentacją" :clap: ? Może mały quizik :yes ?!

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

581663_462358380496289_170667559_n.jpg

Pomijając lewe stopy naszych kopaczy jaką Ty masz :D ? ja grecką :p

883430_4975111848174_1049521224_o.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Ni to yeti ni to Polska.

Angielska ma 30,5cm wiec napewno nie

Napewno lewa odbicie lustrzane prawej, brak plaskostopia.Mysle spokojnie moglbym zagrac w reperezentacji.

Za darmo bo to sport.

Zeby nie byc goloslownym

Pozdro Dyzma, Aga juz spi hihihi

Przekaz mysli wyslany za pomoca Tapatalk z HTC one X

post-14673-1363999664,46_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Roman :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przyszłości będzie lepiej? "Orlików" na budowali tylko jest mały problem, że grają na nich tylko starsi a dzieciaki w domach w FIFA na PSP lub X-BOXsie.

CleverCookie tam za drugim palcem od lewej to chyba mały grzybek a może to koral.... :thumbsup: (żarcik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz proponuje wszystkim:

1 zmienić tytuł tematu

2 zamknąć temet

3 nie przyznawać się że jesteś kibicem piłki (polskiej)

4 w czasie pobytu za granicą udawać nie polaka (ze wstydu)

5 rozważyć wyjazd na stałe z kraju

6 poważnie pomyśleć o zmianie obywatelstwa

7 ściągnąć reszte rodziny do siebie , za granice

8 tkwić w twierdzeniu (słusznym zresztą) że ''Polska to dziki kraj''

ps. sugestie mile widziane... :secret::animier:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszej ekscytacji :)

Mówiąc szczerze nie wiedziałem, że ma się odbyć jakiś mecz i mocno mnie dziwiły wczorajsze wpisy tutaj, i zastanawiałem się co palicie, ale nawet jakbym wiedział to chyba bym się nie przejął tak bardzo. Nie lubię piłki nożnej i nie oglądam, ale w innych dziedzinach życia (sportach również) jeśli od lat powtarza się jakiś rezultat, to ludzie nie dziwią się temu i uznają za standard. Co takiego jest w kibicach futbolu, że za każdym razem są rozczarowani?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mozna was podsumowac "milówkowo":

ZAROZ NERWOWO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to było? Dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jak było targowisko to przynajmniej mozna było gacie i kałacha kupić. A teraz tylko basen i pustynia w środku miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na tym meczu. Za przeproszeniem wypizdzilo mnie jak 150. Po meczu było chyba ok -10stC. Snieg skrzypial pod butami.

Najlepszy komentarz jaki znalazlem to ten pod linkiem do onetu, pozwolilem sobie zacytowac, oddaje moje odczucia i to co widzialem na boisku i na trybunach dookola siebie. Ludzi z Koszalina, Szczecina, Reszowa, Zakopanego ... tych ostatnich w koszulkach reprezentacji, bialoczerwonych szalikach i goralskich kapeluszach. Porazka narodowa. 56 tys ludzi przyjezdza ze wszystkich zakatkow polski , a jedenastu szmaciarzy mowi po meczu "na poczatku zabraklo nam koncentracji..."

http://eurosport.onet.pl/forum/prasa-bolesna-kleska-co-za-koszmar-coraz-dalej-do-,0,835932,102476722,czytaj.html

~bolek i lolek : "Panowie" (?!?!) Pilkarze: wczoraj z moim 10 letnim Synem, 70 letnim Ojcem i 2 znajomych pojechalismy na mecz was ogladac. jechalismy przez 5 godzin a nastepnie przez 1,5 godziny marznelismy na stadionie czekajac na rozpoczecie meczu. do domu wrocilismy po 3 w nocy. dopingowalismy was z calych gardel - nawet po pierwszych 10 minutach jak staliscie i obserwowaliscie jak graja Ukraincy. i musze powiedziec wam - moi drodzy Rodacy - ze jestem na was WSCIEKLY. bo takich jak my bylo ponad 56000. przyjechali Oni wszyscy z calej Polski - ze Wschodu, Zachodu, Polnocy i Poludnia. w zamian dostali KOMPLETNY BRAK ZAANGAZOWANIA. cos, co jest NIEWYBACZALNE. mozna przegrac gryzac trawe. wy przegraliscie na STOJACO. jedynym zawodnikiem walczacym byl Kuba Blaszczykowski - doskonale to widac bylo z trybun. duzo zdrowia zostawil tez Lukasz Piszczek - szczegolnie pamietajac ze gra z kontuzja. reszta to NIEPOROZUMIENIE. Krychowiak, Wasilewski, Majewski, Lewandowski, Glik, Rybus - kazdy z Was schodzac z boiska dostalby takie same porcje gwizdow jak Majewski bo na nie zasluzyliscie. jak mozna byc tak wolnym i NIEODPOWIEDZIALNYM jak Krychowiak na pozycji defensywnego pomocnika ??? jak moze pilka odskakiwac tak od nogi jak wszystkim pozostalym ??? jak mozna byc tak statycznym jak Robert Lewandowski ??? gdzie wasz HONOR ??? gdzie wasz WSTYD ??? nie dosc ze przez 5 godzin jechalismy w jedna i druga strone, nie dosc ze bylismy wszyscy przemarznieci to jeszcze zaplacilismy za ten wasz "wystep" po 170 zl kazdy. to jakas PARODIA !!! na koniec uwagi do trenera: daczego nie gral od poczatku Ludo ? tyle dosrodkowan co w pierwszej polowie z wolnych / rogow nie mielismy w zadnym wczesniejszym meczu. mozna miec pretensje do Ludo ze nie wykorzystal okazji ale sie W NIEJ ZNALAZL. cos, czego Majewski nie osiagnal przez ponad 60 minut swojego wystepu. szkoda mi Ludo bo byl po tym zostal wygwizdany ale zostal niestety kozlem ofiarnym dotychczasowej gry naszych wybrancow. dlaczego zagral Majewski ??? jak mozna do pierwszego skladu wstawiac goscia bez jakichkolwiek testow ? dlaczego nie zostal sprawdzony w sparringu ?? dlaczego zagral Wasyl skoro od dawna wiadomo ze jest bez formy ?? dlaczego nie wystapil Celeban ?? dlaczego w przerwie zszedl LEPSZY defensywny pomocnik ??? zdcydowanie bardziej na zmiane zasluzyl Krychowiak ktory jest WOLNY i bez techniki - jeden z najgorszych aktorow tego spotkania. dlaczego od pierwszej minuty zagral Rybus - gosc, ktory w kadrze gral dawno temu ?? jak MOZNA ZESTAWIC TAK KOMPLETNIE NIEROZUMIEJACA SIE JEDENASTKE ?? NA CO PAN LICZYL - NA CUD ?????? wszystko to wyszlo w meczu. kompletny brak zrozumienia i brak komunikacji. jak to mozliwe ze obronca ma pilke, doskakuje do niego 3 przeciwnikow a ON O TYM NIE WIE ?!?! gdzie jakas komunikacja ??? OSTRZEZENIA !??!? zwiń


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.