Skocz do zawartości
Marius

Cy to jest ryba "Babka" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli to ryba zwana "Babka" to czy moge do niej dokupic krewetke pistoletowa ?

normal_IMG_1037.JPG


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze lubisz jak ta kreweta bedzie ci w nocy strzelac :( jak dasz rade zlapac moja masz ja gratis !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest Valenciennea coeruleopunctata ??? jak tak to przede wszytkim zabezpiecz akwarium jakas siatka bo przeskakuje nawet 40 cm obramowanie i laduje na dywanie. co do krewety to jakos nie wydaje mi sie zeby ta babka byla kompatybilna z kreweta ale moze ktos ma tego zwierza i bedzie mogl sluzyc informacjami z pierwszej reki., w necie nic nie znalazlem o tym ze zyje z krewetka. a co do krewetki samej w sobie to zdarza sie jej strzelac i w dzien i nie jest to jakis straszny halas. na tym polega urok tego zwierzaka ze sobie od czasu do czasu strzeli. pozatym - wy nie macie jego mniejszych kuzynow w akwarium? nie przywedrowali wam ze skala? ja mialem chyba z 3 luc 4 sztuki tych mini- krabikow i tez sobie postrzeliwaly tyle ze duzo ciszej od alpheusa


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<madrala mode ON> Panofie - Marium MA wlasnie taka rybke jak na zdjeciu i pyta czy to symbiotyczna wiec prosze mi tu nie offtopicowac tylko udzielac informacji :( <madralamode OFF>


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To jest Valencianea pullearis i jak Wildtom napisal bez zabezpieczenia akwarium nie bedziesz sie nia dlugo cieszyl. Nawet nie miej nadzieji. Wyskoczy na bank! Potrafi wskoczyc na lampe i tam sie zasuszyc.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ta rybka skacze przekonalem sie juz pierwszego dnia jak ja znalazlem w kominie

http://kf.myftp.biz:81/morskie/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2

Mam dosyc wysoka obudowe akwarium jakies 20cm od lustra wody do krawedzi. Na jaka wysokosc skacze ta rybka. Szkoda bylo by ja stracic gdyz ona caly czas filtruje piasek


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stani masz rację to V. Pullearis

Miałem 2 szt. i obie skończyły na podłodze obok akwa :( ale faktycznie kopały w piachu aż miło


akwa 230x100x70 + sump 300l ,EcoTech Vectra x 2 ,BK 300 , 2x tunze6105 + 2x BlauWaveMotion 13000, 2x ATI Sunpower 4x39w  + 2x ATI Sunpower 6x39w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niemieckim forum jeden pisal ze przeskoczyla 40 cm nadbudowke. rozciagnij jasas siatke plastykowa nad lustrem i po sprawie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.