Skocz do zawartości
Bartol

NC+ - komedia czy dramat?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ma ktoś z Was może oprócz telewizora z litrażem (full pakiet przyrodniczy) jakiś normalny telewizor i akurat do tego wykupiony pakiet telewizji N lub C+?

A może taki morszczak ma jakieś własne przemyślenia na temat fuzji i medialnej burzy, która trwa od 21 marca na FB (https://www.facebook.com/antyncplus).

Rzecz jasna, mogą zdarzyć się osoby, które niczego nie świadome oglądają sobie normalną TV i nie wiedzą jeszcze nic o przymusowej (automatycznej) migracji .

Temat uważam za otwarty (tylko nie wiem czy jakiś moderator nie jest pracownikiem nc+ i nie zamknie go bardzo szybko :ninja: ).


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamieszczać oferty, które NC+ Wam zaoferowało. Pomoże to innym morszczakom w negocjacjach :)

W moim przypadku, mój dotychczasowy pakiet 69zł w tym nPremium i HBO. Propozycja początkowa NC+ 79zł za Silver. Podczas rozmowy o rezygnacji zaproponowano mi Gold za 79zł. Podczas drugiej rozmowy, pakiet Silver za 69zł. Oczywiście wszystkie odrzuciłem. (Umowa na 18m)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W n-ce miałem taki pakiet jak Świrek z pismem od nc+ zaproponowano mi golda za 89 zł. Dzisiaj jadę wypowiedzieć umowe


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś dramat

miałem pakiet za 59 zl

oferta silver 79 zl na 18 miesięcy, dla nowych na 12 miesięcy

Poniżej golda nie można zamówić i dopłacić za HBO.

NIe mam pojęcia co robić czy wymówić czy zostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wymówiłem i w moim przypadku wykorzystam fakt, że płacę abonament RTV/TV i będę odbierał naziemną :) a nie dodatkowo płacił abonament RTV i jeszcze 60zł C+ :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tv a jeden stoi w jednym pokoju ngdy nie uruchamiany i jest mi z tym bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet 89zl zaproponowano mi pakiet za 99, niby dla nowych klientów jest 119 i za każdym razem slysze, ze pakiet CANAL+.... Trafila się doskonala okazja aby zrezygnować z usług NC+, wiec już wypowiedzenie wyslalem jeszcze w tamtym miesiącu. Niby te 10 zl to nie jest jaka kosmiczna suma, ale i tak nie korzystałem z dobrodziejstw pakietu za 89, wiec po co wyrzucać pieniądze w bloto. Zastanawialem się nad nowa umowa, ale ich praktyki to jakies totalne dno (automatyczne podpisanie umowy na 18 miesięcy, brak jakiejkolwiek innej propozycji dla stałego klienta etc.). Na dzień dzisiejszy NIE POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wspomnieć o kanałach niegwarantowanych tzn. w ofercie na ulotce one są i cena je obejmuje ale jeśli je wyłączą to nie możesz z nimi zerwać umowy... takich kanałów z całej oferty jest 28 w tym m.in Eurosport..


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim zaproponowali mi droższy pakiet z mniejszą ilością programów. Wysłałem wypowiedzenie w piątek , czekam na telefon z propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku temu zrezygnowalem z cyfry bo abonament wynosil mnie 210zl.

Przeszedlem do enki na full I placilem 160 z multiroom.

Teraz chca znowu 200 plus multi.

Tylko co tu wziasc, polsat lipa, a nic innego pl nie ma...

Cyfra znowu namieszala jak chciala...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śledze bacznie temat od początku fuzji n i c+, łącznie z czytanie specjalnie powołanego na ten temat forum i powiem że jest to karygodne co oni robią i jak na razie widze dotyczy to tylko migracji klientów N, ja jak narazie jestem w c+ i mam spokój i nie mam żadnych głupich ofert


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie; na co powoływaliście się wypowiadając umowę? Wszyscy mówią, o zaprzestaniu emisji programów. Ale z tego co widzę, ciągle są te same programy, jedynie coś tam dodali. W związku z tym, czy może się okazać, że wypowiedzenie jest nieważne, albo że będą naliczać kary umowne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Nie muszą niczego odejmować. Podstawą do wypowiedzenia jest fakt zmiany cen oraz przedłużenia umowy na 18 miesięcy nawet mnie gdy w lutym podpisałem z nimi nową umowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leoni ale cena Twoich pakietow prawdopodobnie sie nie zmienia, a w moim przypadku musze doplacac jakies 60zl za to samo. Co z tego ze dostane canal plus jak zabiora mi wszystkie n premium itd...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podstawę miałem taką, że umowa z C+ kończy się w ostatnim dniu kwietnia.

Leszek jeśli nic w ofercie programowej Ci się nie zmieniło (masz te kanały, które miałeś ale poszatkowane wg, N-ki) to chyba nie ma sensu, żebyś na razie składał wypowiedzenie ale z tego co czytałem to wyrzucili jakieś kanały...ale niestety teraz nie mogę znaleźć jakie to były :detective:


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam bo nie dostałem kompletnie żadnego pisma.

Czy wszyscy abonenci już dostali, czy wysyłąją jakoś partiami, czy jest to list polecony, czy zwykły?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś alternatywę dla nc+? - 4 miesiące temu powiesiłem antenę :( nie chce mi się jej demontowac i wracać do upc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ umowa wypowiedziana i na ten moment się zastanawiam co wybrać czy s powrotem NC+ z tańszym abonamentem czy Cyfrowy Polsat, osobiście uważam, że jest to bandytyzm i nazistowskie zasady ze strony dostawcy !!! Chcesz to zostań ale zapłać nam jak nie to papa :)


Zapraszam : www.celarski.pl Fotografia Plenerowa.

70257187.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły list.

Z tego co wiem, to do 19 kwietnia trzeba iść do punktu NC+ i zadecydować.

Mnie tez szlaq trafia, bo miałem full pakiet N. Umowa przedłużyła się sama. Ale jak teraz nie podpiszę aneksu to mi naliczą opłatę 210 zł za i N i C+...

Gadałem z bratem bo on tez ma N i wyczytał na internecie, że ludzie pozaskarżali i po zgłaszali do biur ochrony konsumentów wszystkie te umowy. Też nie wiem co mam robić...

Jak by nie spojrzeć mają całkiem przyjemna ofertę - ale w piątek czy w sobote gów....o jest do oglądania... jak zresztą na kazdym talerzu (czy to polsat, czy upc)

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korespondencja do abonentów Cyfry+ została wstrzymana na poczcie "do odwołania". Chyba się przestraszyli UOKiK...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam bo nie dostałem kompletnie żadnego pisma.

Czy wszyscy abonenci już dostali, czy wysyłąją jakoś partiami, czy jest to list polecony, czy zwykły?

Tutaj jest Twoje pismo :-))

165472_452670748144172_429683465_n.jpg


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z abonentami N? :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega pracuje w nc+ - mówi, że burdel na kółkach ze względu na nierówne warunki dla abonamentów C+ i Nki. Przerosła ich ta fuzja


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z abonentami N? :)

To samo , wypowiadaj umowę .

Zadzwonią z lepszą ofertą :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nkowicze powinni do 19.04 złożyć wypowiedzenia. Chyba, że chcą iść na udry do sądu jak ich NC+ zmigruje i próbować udowodnić, że nie otrzymali listu zwykłego :) co jest podobno realne przy obecnym stanie prawnym.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.