Skocz do zawartości
jacek23

Pierwsze 64 L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym zrobić rafkę w kostce 40x40x40 64L OW, idę po jak najniższych kosztach, od jakigos czasu mam w domu 240l z dyskami i już było trochę marudzenia przez druga polowe i dlatego teraz mam ograniczone pole działania, a jak się spodoba to będzie przerabiana 240.

Zestaw jaki planuje:

Szkiełko kostka 64l

Odpieniacz resun SK-300

Tunze 6015

Kaskada FZN-2

2x DecoLight Duo Marin

grzalka Eheim Jager 50W

i chyba wszystko, cyrkulacja bedzie odpowiednia, jak nie to dojdzie jeszcze koralia nano 900??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FZN3 i grzałkę wywal... wiosna a potem lato.... wręcz chłodzenie będzie potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie lampy starcza??

Edytowane przez masters1623 (wyświetl historię edycji)

Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kaskady to mam ja w domu po starym zbiorniku, chodzila 3 msc, a nowej nie bede kupowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym zrobić rafkę w kostce 40x40x40 64L OW, idę po jak najniższych kosztach, od jakigos czasu mam w domu 240l z dyskami i już było trochę marudzenia przez druga polowe i dlatego teraz mam ograniczone pole działania, a jak się spodoba to będzie przerabiana 240.

Zestaw jaki planuje:

Szkiełko kostka 64l

Odpieniacz resun SK-300

Tunze 6015

Kaskada FZN-2

2x DecoLight Duo Marin

grzalka Eheim Jager 50W

i chyba wszystko, cyrkulacja bedzie odpowiednia, jak nie to dojdzie jeszcze koralia nano 900??

Widzę kolego masz podobny problem. Też mam dwa akwaria i trudno przeforsować coś większego niż kosteczkę pod morszczyznę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu , też mam kostkę z tym ,że 45x45x40h, dwa decolighty plus 2x t8 po 9 wat każda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.