Skocz do zawartości
Szymon

MOJ BANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

kilka innych fotek. co do tych kolanek, to jak sie dobrze wcisnie to i Chuck nie sciagnie:) a te nogi przy sumpie to moja metoda na piekne spsy;)

890-babel.jpg

890-fungia.jpg

890-krewety.jpg

890-monti.jpg

890-sump.jpg

890-trachy.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kwiatek

mi kolanko z rury tez spadalo (szary Gamrat), wiec smarowalem dosc cienko klejem jedna czesc (najczesciej rure), czekalem az troche podeschnie, tak zeby bylo jeszcze miekkie ale juz sie do palcow nie kleilo, wciskalem jedno w drugie do konca i od razu sciagalem (!!!) - zeby nie zdarzylo "zlapac".

Po paru minutach powtarzalem zabieg, z obroceniem rury w kolanku, i sciagalem ... jak klej zasechl calkowicie to warstwa kleju ktora pozostala na rurze plus ten klej w kolanku plus to troche rozpuszczone pcv daje efekt ciasnego spasowania.

Trzyma sie na mocny wcisk, a mozna obracac i rozlaczac.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh dawaj te stopy do sumpa i zrob fotke:D:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loca? sie nie zdziw jak wyhoduje jakis nowy gatunek:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

viva la vida "loca" (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by to powiedział mój nauczyciel z angielskiego:

"NOOO NOOO masz sie czym pochwalić" :):):)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się masz się czym pochwalić ale te orurowanie i pompka na środku, trochę szpeci ogólny wygląd.Czy mógłbyś podać model twojego odpieniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba nawet i z tymi rurami...póki co są czyściutkie i w "łocy kujom:)", ale jak porośnie glonami to nie będzie aż tak widać...

tylko ja się pytam Szymon o 2 rzeczy:

1- gdzie jest dno?

2- gdzie są pąkale?:)

Gratuluję zbiornika - takie ułożenie skały w zbiorniku o takich gabarytach powinno być ustawowo nakazane:yes


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz łocy nie kujom, ale i tak nie ma tragedii. przybylo korali na gorze, akwarium nabralo wygladu bardziej dojrzalego.ostatnio mialem problem z temperatura, stracilem jednego korala, ale wszystko wraca do normy.

jezeli chodzi o model tunze, to nie chce mi sie szukac - jest to model poziomy, do akwarium 400l. jest tylko jeden taki wiec luz:)

na pakale jest za cieplo, dna nie ma - akwarium jest do samej piwnicy, na dole w ciemnosciach bytuja kalmary giganty


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.