Skocz do zawartości
ArT

[S]Krewetki palaemon elegans, miękas,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Palaemon elegans pakiet 10 sztuk za 50zł + 2 sztuki gratis. Krewetki mają od 3 do po nad 6 cm. Wysyłka oczywiście tylko PKP na koszt kupującego. Razem z przesyłką 85 zł Poczta Polska paczka pocztowa priorytetowa 65zł na odpowiedzialność kupującego. Poniżej foto krewetki, oryginalne oczywiście.

krewetka2.th.jpg

Wysyłam od kwoty 30zł. Musi być spełniony warunek połączenie kolejowe ze stacją Gdańsk wrzeszcz. Koszty przesyłki pokrywa kupujący (35zł).

Mogę też wysłać przez pocztę polską, ale nie ponoszę za przesyłkę odpowiedzialności. Koszt przesyłki pokrywa kupujący dla paczki priorytetowej do 1 kg koszt wynosi 11,50zł.

99451177.th.jpg

Protopalythoa sp. 04 20zł.

Pozdrawiam Serdecznie ArT

Edytowane przez ArT (wyświetl historię edycji)

https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżam cenę od której wysyłam, teraz jest to 50zł.

Jak ktoś, może sobie załatwić transport z Gdańska jestem gotów przynieś szczepki pod Galerie Bałtycką o umówionej wcześniej godzinie. Również przyjść do mnie na Zaspę obejrzeć korale osobiście i dokonać ich zakupu.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,rozumiem ze trzymasz te krewecei w akwarium ogolnym? i jak sie im powodzi sa z nimi jakies problemy?, co jedza itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę.

Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Wszystkie krewecie przetrwały ponad 10h w pociągu:) Teraz już buszują po akwarium :)


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwosc wysylki do Rzeszowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jeśli ogłoszenie jest z krewetkami jest aktualne, jestem chętna. Proszę na pw info o danych do wpłaty :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.