Skocz do zawartości
Pawel2000

Aquarium farm - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w tym sklepie i było bardzo miło. Szczerze mówiąc się zdziwiłem gdyż pamiętam ten sklep sprzed kilku lat. Teraz jest całkiem miła obsługa i ceny... zebrasoma xanthurum kosztuje 280 zeta, czyli taniej niz w reefshopie. Czy ktoś z forumowiczów robił tam zakupy, ewentualnie wie jakie są ceny koralowców, gdyż te które widziałem były rozmiaru xl lub xxl niestety nie zapytałem o ceny.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze sie wkoncu zorientowalize raczej moga tylko zyskac na milej obsludze. bylem tam dwa razy poogladac sobie jak to wszystko pracuje, jednym slowem podpatrzec jak to dziala. to kazde moje pytanie bylo zbywane jakas zdawkowa odpowiedzią. a jak bylem tam drugi raz to powiesili dziwna kartke na drzwiach ze jak ktos chce tylko poogladac to musi zaplacic 5 zl. czysty surrealizm . no ale fakt ze to bylo okolo roku wstecz. ciesze sie ze moze cos tam sie zmienilo ale mam nadzieje ze to nie jest chwilowe.

pozdrawiam


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem tam też 2 razy...za pierwszym razem trafiłem na tą właśnie kartke co to na niej była informaja o 5 zl za zwiedzanie. A ostatnio jak byłem to jeden Pan centralnie zbył mnie zdafkową odpowiedzią.... natomiast drugi Pan sę zreflektował i był całkiem miły...jednakże ścieła mnei cena za tridacne maxime taką 8-10 cm...kosztowałą jedyne 500 zł.....no chyba że sprzedawca sobie ze mnie jaja robił...

Jakoś nei moge się przekonać do tego sklepu...

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak ktos chce tylko poogladac to musi zaplacic 5 zl."

hahahahahahahahahahahahahhahha i wy wruciliście do tego sklepu ?? :szok:szok


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tam byłem to za blue leg Hermita powiedzieli mi 100 zł Mam wrażenie że w tym sklepie nie ma jakiś stałych cen patrzą na klienta i rzucają cenę przeważnie z kosmosu. Ja tam byłem pół roku temu i naprawdę nikomu tego sklepu nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@błażej

Proszę nie komentuj jeżeli nie byłeś.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a ja szukam opinii o tym sklepie, bo moze wybiore się na zakupy.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawski sklep w koncu:D Na wieksze zakupy najlepiej na slask:D Kupicie zwierzaki tanio, za wache sie zwraca i na hotel i dobra flaszke zostanie:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy_zarażony a mają u ciebie w katowicach delteca AP600 albo APF 600 albo ATI coś mniej wiecej w cenie 1200-1300 zeta?????????


275L-(110x50x50)cyrkulacja 2xmarea. obiegowa OR 3500,odpieniek-?, mixer i reaktor-?lub grotech :) , o?wtlenie 8xT5 -ATIpół na pół,planowane 40 kg skały, sump 60x40x40 - 96L , reszta dojdzie z czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciekg, jak chcesz to mogę Ci sprzedać używanego, oczywiście w pełni sprawnego Delteca TurboSkimer 1060. Odpieniacz na 2 pompach Aquabee. Co prawda dedykowany jest do większego zbiornika ale wiem, że Kwiatek ma u siebie takiego chyba w 300l :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquarium farm - sklep dla snobów z grubaśnymi portfelami (takie moje odczucie po wizycie). Jak chcecie być obsłużeni należycie to musicie wyglądać na osobę mającą przynajmniej dwa tysiaki w kieszeni i nie mającą zielonego pojęcia o akwarystyce. Ceny z kapelusza ale jest możliwość targowania się:) Calcinus elegans - cena 100zł, po okazaniu zdziwienia cena spadła do 80:haha

Ale czego by nie gadać to zbiornik na środku jest bardzo spoko:)


________________________________ korale koloru koralowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquariumFarm to nie jest najlepszy sklep pod wzgledem obslugi.

Ceny maja bardzo wysokie i taki 'twardy' sposob wpychania rzeczy. Wszystko wg nich wejdzie do zbiornika. Nie do konca dociera do nich, ze czegos sie nie chce kupic.

No i ten ich cien, gdzie bys sie nie ruszyl to ida za Toba i 'patrza na rece'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu a jakies fotki tego odpieniacza mozesz przesłać ???? i cena ????


275L-(110x50x50)cyrkulacja 2xmarea. obiegowa OR 3500,odpieniek-?, mixer i reaktor-?lub grotech :) , o?wtlenie 8xT5 -ATIpół na pół,planowane 40 kg skały, sump 60x40x40 - 96L , reszta dojdzie z czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czekam na info


275L-(110x50x50)cyrkulacja 2xmarea. obiegowa OR 3500,odpieniek-?, mixer i reaktor-?lub grotech :) , o?wtlenie 8xT5 -ATIpół na pół,planowane 40 kg skały, sump 60x40x40 - 96L , reszta dojdzie z czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam byłam, okazy koralowców i ryb były całkiem ok. Pan tam obsługujący też był całkiem miły i udzielał mi na wszystko odpowiedzi. Niestety odniosłam wrażenie, że nie chcą tam nic sprzedać. Wszystko co się znajduje w sklepie jest albo bardzo drogie (np. za tridachnię usłyszałam cenę 2000, za sarkopytona powyżej 1000), albo "to nie na sprzedaż" (np. ta ryba jest za duża i nie da się już jej wyłowić, te koralowce są tylko na wystawie, a można kupić tylko maleńkie szczepki, itp.) Ale jeśli wykazać się wiedzą akwarystyczną, to można się z nimi umówić i dogadać (informują o nowych dostawach, można coś wybrać i przejdzie kwarantannę u nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś dopowiem.

1. Kupiłem u nich skałę, jako że początkujący jestem to dałem sobie wcisnąć ja z aiptasiami, mimo iż panowie mówili że dokładnie mi z ją z niej wyczyszczą to i tak oczywiście miałem las aiptai.

2. Kupiłem rhodactisa, nawet nie wiedzieli co to jest, a właściciel pokazywał mi zupełnie co innego w akwarium na środku, że niby mój też tak będzie wyglądał. Mówił że się mi pewnie nie przyjmie, bo to mała szczepka, ale jakoś ku mojemu "zdziwieniu" się przyjął :)

3. Zamówiłem żywy piach ... zapomniałem kiedy, ale miało najpierw być pod koniec tygodnia, potem na początku kolejnego ... ciekawe czy po 2 miesiącach go w końcu dostali ? :D

Moja dobra rada :

1. Jeśli już tam jesteś i jest gbur właściciel to wyjdź i wróć jak go nie będzie. To on właśnie ma pretensje że go się o coś pyta.

2. Masz wiele innych lepszych sklepów w warszawie, a nawet bliżej Ciebie. Wymienię chociaż Akroporę w Landzie i Zoofocus koło Real'a.

Pozdrawiam


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującą akwarystką i proszę o bardziej konkretne namiary na sklepy w Wawie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiki jak mieszkasz w okolicach Żoliborza-Chomiczówki to polecam Korale.pl, okolice Ursynowa to Fokus choć z tego co pamiętam ceny mieli ciut wysokie(ale wybór radował), jest jeszcze atoll na Umińskiego(można wypatrzeć cukiereczki, ceny wysokie ale fachowość Pawła rekompensuje).

O akroporze słyszałem też duzo dobrego ale jeszcze tam nie byłem więc nie potwierdzam ani nie zaprzeczam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiki tobie, jako kobiecie, polece Akropore bo w centrum handlowym jest dużo butików z butami :) Przynajmniej moja druga połówka ciągle mi truje głowę jak tam jesteśmy. Akropora znajduje się w CH LAND piętro pierwsze lokal 172.

inne to tak jak pisał berserk, czyli:

Zoofocus - przy rondzie koło CH Real na ursynowie

Atoll - Umińskiego 13 chyba, całkiem fajny sklep

korale.pl - jak sama nazwa wskazuje adres i informacje o towarze na www


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanko co do Korale - na stronie www troszkę brakuje uaktualnień bo w sklepie np. mają od groma ślicznych koralowców, krewetek, ryb etc. a na stronie tego nie uświadczysz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

moja opinia o sklepie Aquarium Farm jest pozytywna. Może wynika to z faktu, iż nie miałem przyjemności osobiście poznać właściciela. Rozmawiałem z nim tylko raz (telefonicznie) kiedy negocjowałem cenę za pokolce. Ryby kupiłem w świetnej kondycji, w zasadzie od razu zaczeły przyjmować pokarm.

Akwarium wystawowe jest prawdopodobnie najładniejsze w Warszawie, a panowie tam sprzedający chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie znam kilka prywatnych zbiornikow, ktore sa o wiele ladniejsze niz ten w Aquarium Farm.

Oprocz gabarytow, nie ma w nim nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.