Skocz do zawartości
Pawel2000

Aquarium farm - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

smieszny wogole ten topic Pawel 2000 napisal ze byl w tym sklepie ale prosi o ceny przeciez jestes z warszawy to podjedz do tego sklepu i sie dowiesz jakie ceny maja jaka obsluge itd blazej ma racje jezeli ktos nie umie szanowac klijena nawet takiego ktory matylko 100 czy 200 zl to trzeba zapomniec o takim sklepie

Dla reklamy trzeba cos pisac.

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za namiary na sklepy. Pozdrawiam wszystkich morszczaków, a szczególnie kobiety. W tej branży babom nie jest łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiki, a czemu uważasz że kobietom w jakimś stopniu jest trudniej? :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ten sklep wczoraj... piszę dopiero dzisiaj, bo musiałem ochłonąć :)

Wcześniej czytałem co o nich piszecie, teraz sprawdziłem...

Poszedłem zobaczyć co tam mają i pomyślałem, że przy okazji zapytam za ile mi skleją akwarium, powiercą dziury itd...

Jak im powiedziałem jakiej wielkości chce mieć akwarium to się zaczęło...

"Panie, co Pan, to coś koło 100 litrów, to się nie da, pewnie naczytał się Pan tych głupot w internecie... trzeba tak ze dwieście, sprzęt Pan kupi i tak do większego, to dużo wyjdzie, komin to nie tak... kratka ma 15cm na 15cm (a ja mówię, że chcę komin trójkątny i że chcę tylko, żeby mi dziury powiercili) a oni znowu, że ta kratka jest kwadratowa..."

Normalnie ręce opadają...

Blisko mam do nich, można powiedzieć, że przejeżdżam tamtędy codziennie jak jadę do/z pracy, ale co z tego... na pewno nic tam nie kupię, bo podejrzewam, że się nie da... po prostu nawet nie zdążę poprosić o cokolwiek, bo najpierw mnie zniechęcą...

Dobrze, że już zdjęli kartkę z opłatą za "zwiedzanie"... żenada...

Mogliby też jakoś te świetlówki zasłonić, ciężko akwaria oglądać jak świecą prosto w oczy... chyba, że się nie znam i tak powinno być!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.