Skocz do zawartości
wwdqdw

Propozycja logo nano-reef.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako, że od jakiegoś czasu interesuję się również grafiką komputerową, postanowiłem umieścić tutaj jedną z moich dzisiejszych prac. Ogólnie całość miała mi posłużyć do czegoś innego, a wyszło...No cóż. Sami oceńcie. :) Podkreślam, że nie jest to maksimum na jakie mnie stac.

nanoreef4be.jpg

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle, tylko bym nad napisem troche popracowal (wieksze odstepy miedzy literami bo sie zlewa)

to po prawej to akwarium ??

jesli tak to bym zaznaczyl podobnie jak ten sump wtedy by bylo bardziej widoczne :)

sory za krytyke ale tez sie troszke zajmuje "efektami wizualnymi" i wpadlo mi to tak na pierwsze spojrzenie :)

ale w sumie mi sie podoba pomysl :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo jest znakiem graficznym (grafiką), króry to znak ma za zadanie identyfikację wzrokową fimy lub produktu.

To mi raczej wygląda na reklamę.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wwdqdw!

Akwa nie ma komina! A nasze maja. My nie jestesmy slodkowodni! Poza ryba moznaby pokazac jakas akropore..

Fajny pomysl.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebciu ale zgodzisz sie chyba ze istnieje tez cos takiego jak logo www ktore umieszcza sie na gorze strony?

@wwdqdw pomysl super tylko za malo widoczne jest to akwarium i sumpa osobiscie bym wywalil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmati ja bym sumpa nie wywalal :) tylko cos tam nawstawial :) no i uwyraznil to akwarium :)

w koncu tylko przy morskim sa pewnw elementy wyposarzenia nie wykorzystywane w cale w slodkim :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się zmienić, tak więc sprawić, aby akwarium było bardziej widoczne, to kwestia 5 minut. Jeszcze trochę nad tym popracuję i wstawię coś nowego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bawisz sie w flasha bo miał bym banerek do przerobienia


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kmati, to się nazywa baner.

Pozdrawiam


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze baner ale przyjelo sie tez ze to logo, baner jest rowniez reklama i moglibysmy tu sobie dyskutowac jeszcze dlugo :) a @wwdqdw chodzilo o opinie na temat jego "loga"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.