Skocz do zawartości
Mr_Garden

Odpieniacz BK 200 DIY by DarekB30 - kto ile da ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Do sprzedania mam odpieniacz kopia BK200 robiona przez słynną "złotą rączkę" DarkaB30 na pewno dużo osób go pamięta i doskonale zna Jego rzemiosło na wysokim poziomie :) Odpieniacz wymiarami i elementami jest kopią oryginalnego BK200 pracuje na pompie Laguna 3000 ,przepięknie pracuje w moich 450L , ale spokojnie obsłuży akwarium do 1000L (ja celowo wziąłem przywymiarowany ze względu na dużą obsadę ryb i SPS). Odpieniacz pracuje bez zarzutów, kupiłem go od Darka za 1200zł sprzedam za 700zł + 35zł kurier. Ten odpieniacz to dosłownie potwór, sprzedaję ponieważ wpadł mi w oko jeszcze większy potwór i chcę poeksperymentować :)

Więcej info na pw lub 535 448 610

Fotki - przepraszam za jakość. (jak ktoś chce zrobie filmik z pracy odpieniacza)

mg5789.jpg

mg5797.jpg

mg5797.jpg

mg5791.jpg

mg5808.jpg

Poniżej widać sylikon którym zaślepiłem dziorę (odpływ z kubka do kanalizacji) niestety nie mam możliwości takiego podłączenia, sylikon wystarczy sciągnać i załozyć zaworek jeśli to komuś przeszkadza :)

mg5798.jpg

Tutaj chcę przedstawić drobne uchybienia, oczywiście nie mają najmniejszego wpływu na pracę odpieniacza, ale nie chcę później jakiś niepotrzebnych niedomówień. Pierwsza fotka delikatnie pęknięta górna warstwa dna kubka z akrylu, nie przecieka bo nie ma możliwości takiej (od spodu jest jeszcze jedna wartwa akrylu)- z tym pęknięciem kupiłem już od Darka. Drugie zdjęcie przedstawia delikatne pękniecie, które powstało kiedyś tam przy czyszczniu odpieniacza (uderzyłem o róg wanny). Pękniecie nie wpływaja na pracę odpieniacza w żadnym stopniu.

mg5794.jpg

mg5792.jpg

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up nowa cena


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.