Skocz do zawartości
adamoo

300 l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chyba po raz ostatni prezentuję fotę obecnego baniaczka lada dzień zwierzaki przeprowadzają sie do większego lokum jednak proszę o ocenę ( ie brać pod uwagę tego sarco bo dopiero został odklejony od skały i ma zwisa ) co jeszcze poprawić ????270-akwa 04.jpg


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby sie zdjecie otwieralo w wiekszym oknie to byloby lepiej :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom teraz jest większe ale mniej wyraźne co do ramek to takie sobie chodzi mi o ocenę układu skały itd nie o kolor ramki


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem poprzednie i wniosek - masz duze przyrosty spsow:) super akwarium, ewolucja w dobra strone.napisz, czy oswietlasz jednym punktem czy sa dwie lampy? pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki osietlenie to 1X HQI 150 wat 13000 K oraz 4 X T5(2x actynika 2 x białe Sylvania


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wszystko w ładnym rozkwicie powiedz ile ten hepatus jest u Ciebie chodzi mi o kwestie przyrostu ryby,mam podobnych rozmiarów akwa.i chciałbym takiego sobie sprawić pozdrow :yes


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek jest u mnie jakieś 7 -8 miesiecy


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz z nim problemów bo czasem słyszy się że lubią pogonić kota innym mieszkańcom zbiornika.Chociaż ten Twój jest jeszcze nie wyrośnięty tak więc przypuszczam że na razie nie sprawia Ci problemów:)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zaobserwowałem aby ganiał koty choć czasami gania sie z Zebrosomą ale to raczej nie wygląda na walkę


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.