Skocz do zawartości
błażej

zakup streamerów tunze na ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

może jest ktoś jeszcze chętny na pompke tunze stream 6060, 6080 lub coś innego tego typu. 1 model wychgodzi około 360zł+ przesyłka więc w 400zł sie powinno zmieścić.mogli bysmy wspulnie zapłacić za przesyłke i przelew co by znacznie zmniejszylło poszt pompy.z tego co wiem to jest dość sporo chetnych więc kto chce nirech pisze :)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od pewnego czasu o tym myślę.Nawet wyrobiłam sobie kartę w mbanku do paypala.Część sprzedawców wysyła do Polski.szukałam takich z komentarzami z Polskiale nie znalazłam.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto nie maja opisow , ze wysylaja na polske :), zaznaczaja po prostu EU.

ja zawsze przed licytowaniem wysylalem zapytanie czy nie bedzie problemu z wysylka na polskie i jakie beda koszty.

mysle , ze ryzyko zakupow na niemieckim e-bay jest mniejsze jak w polsce na allegro, przynajmniej ja nie mialem nigdy klopotu. Zreszta u nich masz nawet specjalnego linka bezposrednio z e-bay do zgloszenia oszustwa na policje:).


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już bedziecie się pytać o koszty przesyłki , to zwróćcie sobie uwage żeby nie były za wysokie. w stanach doliczają do kosztów wysyłki koszty pakowania i dojazdu na pocztę. kiedyś gość chciał mi doliczyć 10$ za sam dojazd i pakowanie. na szczęście nie zapisał o tym w aukcji więc i tak nie dałem mu doliczyć.

możecie sami obliczyć ile powinna przesyłka kosztować

http://ircalc.usps.gov/default.asp?Problem=WrongZip&badzip=DZ&Country=Domestic&CountryIndex=1&MT=2&M=0&P=50&O=0&OZ=22222&DZ=42310&origin=default


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest tak aby to 1 osoba która może/chce/musi!! "zebrać" pieniążki i przesłać na adres konta w de.Ja moge sie podjąć zakupu i załatwienia reszty formalności.

cena 6060 w jakimś ze "sklepów" na ebayu to ok 91-99e

6080- 139-149e


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błażej podaj jakiegoś linka do sklepu, w którym chcesz kupować.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie chentnie dołącze do kupna prosze o jakies dane prowadzącego transakcje i link na aukcję lub sklep

jerzol@leszno.net


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/TUNZE-Der-Neue-Multicontroller-7095-Mondlicht-Neu-Gar_W0QQitemZ7748576950QQcategoryZ77646QQrdZ1QQcmdZViewItem

Pod tym adresem sklep wysyła na europe i koszt wynosi 10Euro

Kwestia aby się tym zajęła osoba znajaca dobrze język


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moja tunze wlasnie w tym sklepie kupowalem. gosc na poziomie, sympatyczny, zawsze uchwytny na telefon, za to ma teraz za duzo zamowien na tnze i na moja musialem 2 tygodnie cale czekac (nie jego wina - TUNZE nie wyrabia z produkcja). ale za to dostalem w ramach odszkodowania pokarm dla rybek :). generalnie polecam ten sklepik, chyba najtaniej maja. mojego giesemanna tez bede zamawial stamtad chyba ze moj sklep mi zrobi lepsza cene.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokarm to akurat on wrzuca zawsze :)

Polecam ten sklep, rzeczywiście sprawdzony. Kupowałem tam trzy razy i za każdym razem bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc może ktoś kto zna dobrze niemiecki i tego pana pomoże nam w zakupie (poda numer jego konta, i poda mu dane 1 z nas i mamy sprawe załatwioną.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się ma sprawa tax free? to jeszcze jest aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tylko poza unie


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"słuchaj" , "Wildtom" jeśli możesz to pomóż to załatwić jeśli nie to określ chociaz jak to daleko od granicy (ten sklep, jaka miejscowość ) moze bym się przejechał i kupił na miejscu . Skoro mówisz że trzeba czakać to bym może przez kogoś się umówił wcześniej

"froolk" nie sprzedał nic na części to może też się dołożysz większa informacją (bez obrazy oczywiście żartuję)


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największym problemem jest kwestia płatności. Potrzebny jest paypal bo kart facet nie akceptuje a przekaz na konto z Polski jest bardzo drogi, bodajże 120zł. A reszta jest prosta kupujesz i czekasz az przyjdzie. koszt wysyłki 10 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdzę czy moja karta ma włączona tą funkcję i już nie da ci spokoju hehehe


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to : http://www.ebay.ewiza.com/paypal.html

nie wydaje mi sie aby to był problem skoro jestem płatnikiem a nie pobieram pieniążków


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o info w razie gdyby zbiorowe zamowienie mialo dojsc do skutku !

Pozdrawiam !


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paypala:D

W środe wlasnie maja przyjsc mi ozonatory ale z poza europy:)


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzol_kominiarz

to ze raz tam cos kupilem nie znaczy ze faceta "znam" :wink

ten sklepik jest w Oranienburgu, to taka wiocha 35 kilometrow na polnoc od Berlina, Tel.: 03301-574535.

Tunze stream 6060 kosztuje u niego 99 euro, tunze stream 6000 z singlekontrolerem 244 euro

namiary na konto powinienem jeszcze gdzies miec, przekrecic tam i pogadac z nim to tez nie problem, tylko ja w przyszlym tygodniu jade na 2 tygodnie do zabrza na urlop wiec bede nieuchwytny. ale jak wroce a nikt inny sie nie podejmie to chetnie pomoge. wdaje mi sie ale ze najlepiej by bylo moze jakby ktos kto mieszka blisko granicy po prostu sie tam osobiscie przejechal z cala kasiora, zaplacil facetowi "do raczki" i pozniej juz z PL rozsylal po ludziach. tak by chyba najtaniej bylo. wtedy i koszta przelewu by odpadly i na miejscu moznaby bylo skontrolowac czy wszystko jest we wlasciwej ilosci itp.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mieszkam w Stargardzie (okolice Szczecina) czyli niedaleko berlina. Moge wziasc siostre ktora umie niemiecki i nie ma problemu. Jezeli juz ustalicie co trzeba i ilu jest chetnych moge to zalatwic bo i tak wybieram sie do berlina do oceanarium popatrzec

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI!! JEDZŹ , PRZEŚLE CI SIANO I ZA DROGE SIE ZŁOŻYMY


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jade ? Nie wiem dokladnie

Niedlugo, ale niech bedzie wiecej chetnych :)

Moze jakis rabat zalatwimy wieksza iloscia :)

Auto jest na gaz wiec koszty dojazdu najmniejsze z mozliwych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE DOKŁADNIEJ.BO W SUMIE MAM KONTAKT JESZCZE NIE SPRAWDZONY NA STRYMERY TUNNZE PO 85E +10E PRZESYŁKA I TO BY BYŁO BARDZO TANO ALE POCZEKAM AŻ DOJDZIE DO KOLEGI PACZKA


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.