Skocz do zawartości
błażej

zakup streamerów tunze na ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mo?e sklep wys?a? do Wildtom'a a on do Nas :) je?li si? Nasz przyjaciel zza ODRY zgodzi

M?wi? oczywi?cie o sporadycznej sytuacji i nawet w tej chwili nie o sobie bo zam?wienie ju? z?ozy?em u @kmati ale pytanie jak najbardziej zasadne do @ Wildtom w razie czego :con


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu. tylko poczta niemiecka dosc sobie zdziera za przesylki do Polski dlatego najlepszym wyjsciem byloby miec znajomego przy granicy z PL, wyskoczyc, odebrac i juz w pl rozsylac. ale w razie czego jestem do dyspozycji.

a tak wogole to dobrze ze pzypominasz - za tydzien jade do zabrza na urlop wiec jakby ktos reflektowal na te smieszne krecidelka na pompy to moge jeszcze skoczyc kupic i w pl porozsylac.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie sprobuje powalczyc u Stefana o wiekszy rabat, wstepnie wyslalem juz zamowienie, ale bez zadnej zaliczki. Nie pierwszy i nie ostatni raz cos bede w nim zmienial :)

Po za tym i tak musze tam jechac po testy i pare drobiazgow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Wildtom ... dobrze wiedzieć że można w razie czego na Ciebie liczyć , dla mnie to super rozwiązanie i w razie czego to najwazniejsze że mółbyś to kupić , ja bez problemu bym to od Ciebie odebrał .Jak będzie taka potrzeba to jeśli można pisze do Ciebie , przelewam kasę i przyjeżdżam po odbiór

Jeszcze raz wielkie dzięki


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzol

nie ma sprawy, nie mam rowniez problemow z wyslaniem zamowienia do pl, chodzi tylko o to, ze Kmati ma mozliwosc odebrania szpargalow na miejscu,pozniej wraca do PL rozsyla po za grosze, ja moze mialbym tu w okolicy mozliwosc kupienia czegos taniej, tak jak np te tunze ale siedze pod holandia prawie, przyjechac z PL niespecjalnie sie oplaca a wysylka stad do PL wyjdzie drozej wiec roznica w cenie sie zaciera. ale jak bedzie potrzeba to sluze pomoca


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam we frankfurcie nad odra.. gdyby ktos potrzebowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki ze mozna na Ciebie liczyc


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildtom

potarguj sie ze Stefanem

Mi juz sie udalo zejsc z cenami do cen ktore podales wczesniej

Tak wiec Tunze 6000 reg. 175

multi 170

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kmati

gratulacje, ja w targowaniu jestem noga kompletna :(

pozatym, u mnie to jeszcze na razie przyszlosciowa sprawa, do wiosny ceny moga sie jeszcze pozmieniac, moze wyjdzie w koncu jakis kompaktowy wavebox do 250 litrow albo cos. Mi zreszta lepiej bedzie kupowac pod Holandia bo w razie awarii moge osobiscie zawsze trzymac reke na pulsie. Stefan to dla mnie drugi koniec swiata :). zreszta ... 30 miechow gwarancji ... :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie musialem sie dlugo targowac :(

podalem mu linki od Ciebie i starczylo zeby dostac

Sonderpreis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze :haha jak ja bym sie zaczal targowac to skonczylo by sie tym ze zaplacilbym wiecej niz cena wyjsciowa :(


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wildtom - DYPLOMATA jesteś :(


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowany poszlo info z danymi do wplat. Odbior 1 wrzesien.

Jezeli wszyscy sie wyrobia przed czasem z kaska to postaram sie przyspieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odebrane

Wysylka w poniedzialek

Jerzy prosze o kontakt (jak Ci to wyslac?)

Gdyby ktos mial "cisnienie" moge jutro nadac PKP

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.