Skocz do zawartości
błażej

zakup streamerów tunze na ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odbiore to co jest w sobote

to zostana Pompy dla mnie, Harnasia, Kominiarza, Gregora, Blazeja

czyli

TS07

TS12

6000

6060 x 4

magnesy mam nadzieje zalatwic wszystkie tym razem

wiec jest po co jechac :) i na to bede musial mu wplacic zaliczke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzilo...przeciez nie ma sensu dla Ciebie jechac bo nie ma twojej pompy, to musimy wplacic zaliczke. a dostawa opozni sie o 1.5 tygodnia.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie szczerze ze chce pojechac z ciekawosci, zobaczyc co tam jest w koncu zaplanowalem sobie wyjazd juz jakis czas temu. Co do mojej pompy to momentami zastanawialem sie czy w ogole ja tam kupiec teraz.

W tym tygodniu odbieram akwa od szklarza i po co mi od razu cyrkulacja? gdzie szafka sump itd. I tak pomyslalem ze skoro juz obiecalem na forum to zalatwie teraz wszystko a sobie po pompe pojade do juz sprawdzonego sklepu za miesiac czy dwa miesiace.

Wynikla jakas zaliczka no trudno, nie ona mnie zabolala ale termin czekania, wczeniej nie bylo o nim mowy ale zamiast placic zaliczke bankiem zawioze osobiscie, zobacze sklep odbiore czesc towaru zamowie reszte. I tak siedze cale dnie w chacie bo nie powinienem chodzc, tylko lezec z ta noga w gorze, ale... komu by sie chcialo. Auto mam na gaz, wiec wycieczke tak czy tak zamierzam sobie zrobic. Biore 2 tlumaczy i zasypie goscia pytaniami :) :) :)

Nastepnym problemem jest ze nie dotarla jeszcze do mnie cala kasa za wszystko, na razie serio jako zamowione traktuje tylko to co mam na koncie ok 1000 euro.

Mysle ze dzisiaj, jutro wstepnie sie wyjasni wszystko.

Reszta ludzi wypowie sie co robimy dalej i podejmiemy jakies decyzje. Nie wszystkim moze pasowac pozniejszy termin i spoko kaske zwracam. Ale jest dylemat bo mam zamowione euro na dzisiaj Brac czy nie brac o to jest pytanie :)

Tak czy tak jade chyba w sobote chyba ze cos wypadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na razie odpisaly 4 osoby, a zreszta biore te eurosy zaraz 1000x3.89

i bedzie spokoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak musze to poczekam na moje TS12 , oczywiście jesli @kmati bedzie tak miły je odebrać . Moją kasa możesz dysponować jak uważasz oczywiście w końcowym rezultacie oczekuję pompik TUNZIK :)...

Nie pasuje mi czekanie ale jak mówia w tej materii (MORSKIE) musisz być cierpliwy , to potrenuje trochę :)


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzol_kominiarz odbiore wszystko :)

Wyslalem mejla. Odpowiedz to spis towarow, ktore ma z mojego spisu na stanie i odlozy. Reszte zamowi w poniedzialek z mojego zamowienia, ktore mu zloze w

sobote.

Brauchen Sie eine Rechnung?

Czy potrzebujemy rachunek ?

Wydaje mi sie ze chyba tak, nawet gdyby mial dawac jeszcze 5% rabatu paragony sie przydadza do gwarancji, no chyba ze rachunek a paragon to co innego.

Euro kupione po kursie jak wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sobote mam umowione spotkanie z niemiaszkiem.

Nawet wyjedzie po mnie pod ARAL`a przy zjezdzie z autrostrady, nawet mapke mi przyslal :)

Zaoszczedzi mi tym samym bladzenia :) :) :)

Odbieram czesc towaru, ktory ma na stanie a reszte zamawiam wplacajac zaliczke. Tak jak to usalilismy wczesniej.

Jezli ktos cos chce domowic z Tunze to prawdopodobnie on bedzie robil ostateczne zmowienie dopiero w poniedzialek i do tego czasu jest max. czas.

Teraz odbiore tylko testy, ze 2 pompy i ine tansze zabawki. Jezeli zloze z tego jakies paczki dla konkretnych osob to oczywiscie wysle juz w tym tygodniu, niepelnych zamowien nie wysle (chyba ze ktos chce)

Jak wroce to napisze co mam i co komu kolo fortuny wylosowalo :)

W tej chwili jade kupic reszte euro.....

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj zeby robic zdjecia :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecia czego ? sklepu ?

czy furek na autobanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wrocilem.

Oranienburg to jednak nie wiocha :(

Niemiaszek spoko koles.

Sklep? Online sklep i tylko online sklep

Zakupy? Prawie udane :)

Umowilem sie ze Stefanem na stacji Arala i tam na niego czekalem, szkoda ze 20 km od wlasciwej stacji :)

Ale baba z obslugi stacji twierdzila ze to wlasciwa stacja. Stefan czekal na mnie prawie godzinke az go znalezlismy, zreszta spotkalismy sie na trasie bo chyba juz mu sie cierpliwosc skonczyla

Zakupy czesciowo zrealizowane.

Osoby dla ktorych cos kupilem zostaly juz o tym poinformowane PM lub sms, tel.

reszta razem za mna czeka

Brakuje nadal TS12, Ts07, 6100, 6060, magnesow i singlecontrolera:(

Wplacilem juz mu zaliczke i umowilismy sie w tym samym miejscu po odbior nastepnej czesci towaru jak tylko bedzie mial.

Ogolnie od wszystkich cen jest 5% rabatu

Na cala elektronike poprosilem o imienne rachunki (gwarancja) reszte bez rachunkow bo po co, ceny sa na stronie.

Do pomp pokarm gratis :)

Jak znajde chwilke to ogolne rozliczenie wrzuce gdzies na serwer i kazdy popatrzy w jakich cenach co kupowalem, bo Stefan wszystko przygotowal.

Pozdrawiam serdecznie

kmati

w razie pytan PM lub GG 1341501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Bardzo dziekujemy ze podjales sie prowadzenia tej sprawy.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harnas czas na podziekowania bedzie jak doprowadze wszystko do konca i wszyscy beda zadowoleni :(:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, będę pierwszym, który może podziękować :(

Przed chwilą dostałem przesyłkę, super.

Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boshe nasza poczta na prawde dziala

Nie ma za co chlopaki :(

To zostaly jeszcze 3 wczorajsze paczki.

Wolabym zeby te "bardziej" wartosciowe doszly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o pozostalych zamówieniach coś słychać >

????:con


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec mowil cos o weglu :(:) :)

haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz mam swoje ts7 wlasnie siedzi w malym baniaczku i sie kreci, niezla zabaweczka :(:)

@kmati serdeczne dzieki za to ze sie poswieciles i ze chcialo ci sie w ogole zawracac sobie du...e zeby bezinteresownie cos komus zalatwiac. u mnie masz flaszke :). wszystko doszlo w jak najlepszym porzadku, bardzo dobrze zapakowane, tak zapakowane ze az ja sam mialem problemy z odpakowaniem:P:P tyle tasmy bylo heheheh.

jakbys potrzebowal czegos z wawy to sie polecam. jeszcze raz dzieki za zalatwienie sprawy

pozdrawiam lukas


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas: jakie wymiary ma twoja 500 ? ja rozwazalem kupno 6000 ale ostatecznie zdecydowalem sie na 6100. Napisz cos wiecej o ts7, jak dziala, jak wrazenia, czy wzburza Ci piasek ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harnas moja 500 jeszcze nei ma wymiarow :( na razie kompletuje sprzet baniak bede zamawial za jakis miesiac dwa. ale planuje wymiary 150(160) x 60 x60

podejrzewam ze bede musial dokupic jeszczxe jedna pompe do cyrkulacji ale narazie jedna. dodatkowo bedzie wylot z glownej pewnei or 3500.

a wrazenia super. narazie w malym baniaczku no to piasek niezle wzburzaale wisz to terz przez to ze akwa ma tylko 50 cm dlugosci. to moja pierwsza pompa tunze ale naprawde robi wrazenie, zwlaszcza gabarytami :):) kto ma ten wie :). myslalem ze jest troche mniejsza. mam jeszcze od niej zaczep magnesowy. super sprawa naprawde zwieksza mozliwosci zamontowania


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harnas ja tez rozwazalem 6100 ale przekonalo mnie to ze 6000 ciagnie tylko 15wat a 6100 juz chyba 45

wiec woel sobie z czasem kupic dwie 6000 miec w sumie 14000l/h przy poborze mocy 30w


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak co dwie pompy to nie jedna i do tego oszczednosci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w tej chwili marea6000 i cyrkulacji mam malo. poniewaz chce zamienic maree na tunze wiec zdecydowalem sie wziac 6100. wychodzi taniej niz dwie 6000.

z czasem dokupie druga pompe i multikontroler.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy spelni moje oczekiwania TS12


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.