Skocz do zawartości
Abaddon

Zbiornik 180l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Troche czasu już mineło mi się dalej nie odechciało jedyne co to wiem że małe nie mam sensu i pojawiło sie trochę nowego sprzętu

Dziś byłem w erybce i gość namawia mnie na chyba fajny starter proponuje mi zestaw http://erybka.pl/pro...Zestaw-180.html

Co wy na to coś czytałem że ktoś nażekał na lampy a wy co na to zasłabe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw jest o tyle wygodny, że jednym zakupem masz wszystko.

natomiast moim zdaniem finansowo, jak kupisz wszystko osobno - wyjdzie taniej. Tym bardziej, że większość można kupić na forum


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, musisz sobie dobrze policzyć, co, ile i za ile, ja zakładam 270l kostkę, czyli powiedzmy 100l większe. Na dzień dzisiejszy mam akwarium, szafkę którą zrobiłem sam, lampę led (z wyprzedaży od Przemka) i poszło już z 3,5 tysia, a gdzie reszta hihi. Czytając tu na forum można doczytać, że gotowe zestawy często trzeba tuningować. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru. Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w ogłoszeniach ,niektórzy wymieniają na większe i można fajny zestaw kupić.

W sklepie towar jest na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje, że cena jest wysoka licz : akwa 500, szafka 500, sump 150, pompa taka jak w zestawie 150, hydraulika 100, odpieniacz 500 razem wychodzi 1900 więc zostaje Ci 1100 na dobre światełko a nie 4 x24w bo do 180l to o wiele za mało


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myslę jak koledzy na pewno taniej uzbierasz sprzet i to nawet do większego zbiornika:) dal porównania ja niedawno stawiałem 300litrów i za sam sprzęt wyniosło mnie ok tego samego wydatku a to już 300litrów a nie 180 :) przemyśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówią poprzednicy może być taniej uzbierać sprzęt oddzielnie, ale z drugiej strony spróbuj się dogadać ze sklepem, może jakiś inny /lepszy sprzęt mogą Ci zaproponować w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.