Skocz do zawartości
Piranha

Dolewka, filtr RO 200 gpd, śrubunki, tłumiki, chemia, UPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania następujący sprzęt:

1) Dolewka automatyczna AquaTrend z 2 czujnikami, bardzo krótko używana, spisała się rewelacyjnie. Dolewka pracowała u mnie z pompką SERA Precision P400. Cena bez pompki 120 zł, z pompką (prawie nówka) 150 zł. - SPRZEDANE

0pkr.jpg

5i5z.jpg

2) Filtr RO z 2 membranami 100 gpd, filtrem DI, przepływowym miernikiem TDS (mierzy TDS na wejściu i wyjściu) oraz zestawem nowych wkładów. Filtr jest bardzo krótko używany, TDS na wyjściu cały czas 0.0, miernik TDS uzyty tylko raz celem sprawdzenia czy działa. Przewiduję tylko odbiór osobisty gdyż filtr trzeba by przewieźć zalany by nie wyschły membrany :) Cena to 300 zł (sam miernik z filtrem DI kosztowały mnie 200 zł, filtr był bardzo drogi gdyż ma wydajność 200 gpd, tak jak wspomniałam dodaję zestaw nowiutkich wkładów, wężyków itp.). - rezerwacja dla Debory

uv3k.jpg

6ibe.jpg

egjp.jpg

3) 2 nowe śrubunki VDL 3/4'', średnica wewnętrzna 25 mm, cena 50 zł za oba - SPRZEDANE

98uy.jpg

4) JBL MagnesiumMarin, nowy, data ważności 04.2015, dodaję otwarty (płynu jest więcej jak centymetr ponad górną krawędzią tej naklejki z rybami :-), jeśli więc coś ubyło to szczątkowa ilość i cała butelka jest pełna :-)) ULTRA ALGEA X 250 ml oraz nowy test SEACHEM na fosforany, cena za całość 50 zł - SPRZEDANE

j4sa.jpg

g7o2.jpg

6dd0.jpg

5) UPS Ever SINLINE 3000 z NOWYMI 4 akumulatorami o zwiększonej żywotności, sprzęt został zakupiony specjalnie do akwarium z drogim życiem, cena rynkowa to około 2500 zł, sprzedam za 700 zł. Z uwagi na ciężar przewiduję tylko odbiór osobisty we Wrocławiu - rezerwacja dla VoDkA

h1sz.jpg

6) Dwa nowe tłumiki do odpieniaczy made by Skiba, nie ma pamiętam już ich parametrów ale mogę zmierzyć długość i średnicę wewnętrzną ;), kupiłam jeden mniejszy a drugi większy, cena 50 zł za oba - ZOSTAŁ TYLKO WIĘKSZY

8mfg.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów :smiling:

Edytowane przez Piranha (wyświetl historię edycji)

planowane 360l 120x60x50 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr zarezerwowany dla Debory :)


planowane 360l 120x60x50 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.