Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

jak wygrać aukcje???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Słyszałem,ze co to niektórzy używają jakiś programów które pozwalaja im wygrać aukcje.Moge prosić o wasze sugestie,bo też chciałbym coś wygrać i kupić;-)))a ręcznie po bożemu to mi sie nie udaje;-))))Może jaiś link to takiej torpedy co powali wszystkich:-0

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.snip.pl/pl/

ale to wszystko na nic, jak za mala kwote jestes w stanie zaplacic.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej byc samemu czujnym, reszta to tylko sposoby oszukania swojego sumienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chce cos koniecznie kupic, po prostu pisze do wlasciciela przedmiotu. Umawiam sie co do ceny, a on wystawia mi aukcje tylko dla mnie:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj to sie wkurzyłem jak kolo jakiś sekunde przed koncem aukcji przebił moją oferte o 1zł,wiec pomyślałem,że tego nie mógł dokonać człowiek tylko jakaś maszyna chol...i jeszcze pomyślałem,że dość;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany wczoraj odetchnalem z ulga, prowadzilem w aukcji lampy hqi, a w miedzy czasie nabylem oryginalna - na szczescie ktos mnie ubiegl :D

Pozdrawiam.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wieslaw

Byc moze, ze ta osoba nie o jedna zlotowke Cie przelicytowala tylko o np:200 zl. I inni w innych aukcjach tez. Tyle ze w tej aukcji skoki ceny byly o 1 zlotowke.

Na tym polega aukcja. Gdybys dal 2 zlote wiecej to ten ktos inny musialby dac 3. Moze by nie dal? Poza tym sprzedajacy chce tak samo jak i Ty zarobic i sie cieszy tez z tej zlotowki.

To nie maszynka tylko szmal robi z Ciebie wlascicielem danej rzeczy.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wam powiedzieć że tez są ludzi ktorzy oszukuja na aukcji.

Jest kilku kolesi ktorzy sprzedaja i podbijaja cene sztucznie.

Wiem bo sam kiedys padlem na taka licytacje i zaplacilem wiecej niz powinienem o jakies 20-30%

na sam koniec okolo 10-20 minut przed koncem aukcji nagle gosc zrezygnowal a za 5 minut pojawil sie nastepny ktory zalicytowal mniej niz ja o chyba 2 zl.

Zdaza sie tak tez ze mozna za sprzet wiecej dostac niz sie zaplacilo :D

ja zarobilem na jednej aukcji okolo 100-150 zl

chyba komus przcmilo umysl lekko licytacja byla zacieta i sporo ludzi dzwonilo do mnie z pretensjami ze nie sprzedalem im a dawali wiecej poza allegro


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze takie licytacje gdzie mozna po zalicytowaniu jakiejs kwoty pozniej zrezygnowac sa malo powazne i z licytacja maja malo wspolnego. Oczywiscie mozna takie osoby skarzyc do sadu ale sumy sa przewaznie zbyt bagatelne. Byly takie przypadki na ebay gdy ktos zrezygnowal z zaplacenia "wygranej" licytacji jachtu. No ale tym to juz zajela sie prokuratura bo sprzedawca wlaczyl w to swoich prawnikow.

O ile wiem to na ebay jest tak, ze sprzedawca placi jakas sume od wartosci sprzedanej rzeczy. Jezeli sam lub jego koles tak podbije cene, ze zostanie z towarem to nie dosc, ze nie sprzedal to jeszcze musi zaplacic za "sprzedany" samemu sobie towar.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem chlopaki jak jest na allegro, ale na ebay mozesz zalicytowac od razu cene maxymalna jaka jestes gotow zaplcic za dana rzecz i komp pozniej automatycznie podbija oferte o 50 centow az osiagniesz albo albo najwyzsza cene, albo granice kwoty jaka jestes w stanie zaplacic. oczywiscie nie oznacza to ze jak wpiszesz np 200 zloty to musisz te 200 zaplacic, jezeli braknie przebijajacyh juz przy 50 to placisz tylko 50.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesław tak z ciekawości jeśli można wiedzieć to co licytowałeś? CZy to coś do akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pompkę Maxi Jet to byłem to ja :D:) Nie używałem programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co Wam chodzi z tym licytowaniem? Do czego/kogo macie pretensje???

Kazdy sam okresla maksymalna kwote jaka JEST GOTOW ZAPLACIC !!!!!!

Owszem, zdarzaja sie niezbyt uczciwe sztuczki sprzedajacych, zeby kupujacy zaplacil dokladnie tyle ile jest gotow zaplacic i ani zlotowki mniej !!! ale ci sprzedajacy tez chca jak najwiecej zarobic.

Ale to kupujacy okresla GORNA GRANICE ile jest GOTOW zaplacic.

Normalna walka o kapital. Jeden chce sprzedac jak najdrozej, drugi kupic jak najtaniej.

A ze ktos w wielkim podnieceniu wcisnie niewlasciwe klawisze numeryczne i zalicytuje wiecej niz ma pieniedzy w kieszeni .... coz, to juz jego problem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wildtom :

nie wiem chlopaki jak jest na allegro, ale na ebay mozesz zalicytowac od razu cene maxymalna jaka jestes gotow zaplcic za dana rzecz i komp pozniej automatycznie podbija oferte o 50 centow az osiagniesz albo albo najwyzsza cene, albo granice kwoty jaka jestes w stanie zaplacic. oczywiscie nie oznacza to ze jak wpiszesz np 200 zloty to musisz te 200 zaplacic, jezeli braknie przebijajacyh juz przy 50 to placisz tylko 50.

Cześć

Tak jak juz pisali na allegro tez tak jest.

Ja wlaśnie dałęm to max kwota nie duza bo tylko 40 zł

ale okazało sie ze to jest warte max 30 zł

Byłem poczatkujacym graczem w LOTR i przeplacilem

Ale jak by kolesie co dzialali razem nie doszlo by do takiej sytuacji i licytacja skonczyla by sie na kwocie około 25 zł a tak to doszło do 38 zł

To taka małe dygresja na temat Allegro i ludzi co tam kupuja i sprzedają


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal S-no żeby cie pogieło;-))))Takiego klamota starego kupiłeś;-))))????a chciałem sobie zrobić z niego pompe Tunze stream,a teraz to Michał zrobi;-))))

pozdrawiam wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co przyślą. 3 dychy to nie majątek, do mieszacza wapna potrzebuję i powinno być w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wieslaw Zabawa :

...Takiego klamota starego kupiłeś;-))))????a chciałem sobie zrobić z niego pompe Tunze stream....

:haha:haha:haha hardcore pure :D a wy naiwni do germanii smigacie po pompy za ciezkie tysiace :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tylko nalepki z napisem "Tunze" beda potrzebne i Wieslaw zostanie rekinem Allegro!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.