Skocz do zawartości
Tynio

Nowy mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wiem że to forum o rybkach ale dam dwa zdjecia nowego domownika.

OD taka mała odskocznia od rybek.

Kanarek padł to żona sobie kupiła nowego zwierza

1144-nowy domownik 2.jpg1144-nowy domownik.jpg


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świateczny stół jak zanalaz :D


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

"padł ci ptak??-kup zonie telewizor" :D

Ptak padł żonie , mój sie jakoś trzyma :D


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiflu :

Na świateczny stół jak zanalaz :D

Teściowa chciała go na pasztet to moja córka tak sie rozpłakała że przez 20 minut nie chciała odejść od klatki bo sie bała ze pasztet jutro bedzie :D

A dodam że nawet 3 lat nie ma


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... dobrze ,że to nie łabądź :D:D królik- dość kłopotliwe zwierze .kiedyś miałem ,gryzł wszystko i troche czuć było. ale Wasz będzie spoko:wink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darekkuku :

hmmm... dobrze ,że to nie łabądź :D:D królik- dość kłopotliwe zwierze .kiedyś miałem ,gryzł wszystko i troche czuć było. ale Wasz będzie spoko:wink

Jak narazie nie gryzie

A co do tego czucia to wiem że samce lekko "pachną inaczej"

To jest niby samica ale sie okaze jeszcze.

Kurcze jak to jakaś kobieta bedzie czytać to se pomyśle że "nawet samce królika sie nie myją" :D

:lampka:lampka


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krolik, uroczy... mialem kroliczka jakis czas. Zjadal mi spodnie, szarpal dywan, przegryzal kable:) teraz widze w nim tylko dobry obiadek:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mialem tez kroliczka ale moj kundelek zalizal go na smierc.Powiem Ci tylko uwazaj aby ci nigdy nie spadl bo one maja bardzo slby kregoslup i uwazaj zeby nigdy sie mocno nie przestraszyl bo tez Ci zdechnie.A tak apropo innych domownikow to ja mam w domku Papuge Alexsandrete Obrozna ktorą wykarmilem recznie i jest oswojona tylko musze uwazac bo skubana lubie sie kapac w akwarium,mam jeszcze kundelka :D oraz szynszylke no i oczywiscie bojownika


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no sporo stworków ale i tak mam więcej

ps.3*aqwa,1 terarium z logwanem,2koty(norweski leśny i dachowiec)psa i bojownika


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D haha

3 psy owczarek niemiecki dlugowlosy, dalmatynka, kundelek

5 kotow , dachowo-kanapowe:)

akwarium

kuna domowa oswojona

i 1x zona , tez oswojona:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tynio :

Teściowa chciała go na pasztet

A jak nie pasztet, to gdy Ci sie znudzi to ja chetnie przyjme.

Mysle ze moj zwierzak

622-img_0047.jpg

i Twoj krolik sie zaprzyjaznia :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretny siersciuch. tylko te szalenczo oblakane, czerwone oczka ... to nie wrozy nic dobrego, oj nie ...:wink

oby to nie byl taki typ jak w monty pythonie i rycerzach okraglego stolu ... pamietacie tego bialego futrzaka ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tamtego załatwili świętym granatem ręcznym. Ten się tak łatwo nie da:D

Sam mam takiego milusińskiego sierściuszka - kudłaty, biało-szaro-czarny. Jest fajny, jak ma dobry chumor, gorzej, jak się wkurzy:( wtedy lata dookoła kapcia i rzuca się do gardła:)

Hehehe....mam jeszcze kotę dachową:D ale ani ona, ani królik nie wiedzą nic o sobie na wzajem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...@Piotr- fajnego masz tego węża... oczywiście nie ma w tej wypowiedzi podtekstów ! Po prostu lubię zwierzaki bez sierści, jeśli chodzi o koty to jedynie kot rasy sfinks wchodzi w rachubę, ale póki co mam tylko rybki, karaczany brazylijskie Blaberus giganteus i Ślimaki olbrzymie Achatina achatina -polecam :D Króliki są dla mnie za włochate...może prędzej skusiła bym się na hodowlę golców -swoją drogą mają ciekawą biologię i behawior...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie tez pochwale co lata i lazi pod domku :D

2 papugi nimfy (parka)

1 papuzka falista (podciep od kolezanki ktora wyjechala do angli)

2 zolwie czerwonolice :D

1 mieszanka owczarka niemieckiego z czyms... innym

375l malawi - w sumie 5 gatunkow (c. afra, p. saulosi, l.carelus, m. crabo, m. auratus)

1 sztuka gekon lamparci + karma w postaci świerszczy, larw maczniaka i innych lazacych paskudztw :D

aa bym zapomnial jakies karasie w stawie na ogrodzie :D tylko pytanie czy ta zime przezyly :D mimo ze robilem reguralnie przereble to ta zima byla ostra :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto robić przerębli na siłę, sąsiadowi wypadł kiedyś łom i sobie przebił foliowe dno :D. Ja mam uruchomioną pomkę powietrza ogrodową o dużej wydajności. Jak dam na maksa to istne podwodne wybuchy. Normalnie jest ustawione słabiej. Urządzenie schowane, a powietrze do oczka doprowadzone długim przewodem. Nawet, jak wydaje się, że zamarzło, bo nie widać przerębla, to , jak się nachylę to słyszę syk powietrza, gdzieś przy bokach, a nad miejscem gdzie jest umieszczony "pumeks" lód ma budowę mocno porowatą i łatwo go rozkruszyć nawet drewnianym trzonkiem, ale tego już nie robię. Ważne, że pod lód dostarczasz świeże powietrze.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomik :

:D haha

3 psy owczarek niemiecki dlugowlosy, dalmatynka, kundelek

5 kotow , dachowo-kanapowe:)

akwarium

kuna domowa oswojona

i 1x zona , tez oswojona:)

Eee tam. Żona to jest, jak dzikie zwierzę. Ty myślisz, że oswojona, bo daje się głaskać (i inne rzeczy :D ), a kiedy się nie spodziewasz odgryzie ci rękę,a potem zatopi zęby w gardle :D


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.