Skocz do zawartości
Bartol

Lokata w Open Finance

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio ostro dzwonią do mnie z Open Finance i próbują się umówić na spotkanie ws. lokaty. Jako, że ostatnio mam mało czasu, żeby łazić to chciałem zebrać info czy ktoś miał do czynienia z nimi?

Czytałem trochę w necie i wiadomo jak to w necie, większość hejterów pisze więc może tutaj jest ktoś jeszcze, kto miał miłe wspomnienia? :)

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie wielokrotnie z różnych firm z opena chyba też, byłem na spotkaniach 2 razy. Zawsze przez telefon zapewniali, że chodzi o klasyczną lokatę z podwyższonym oprocentowaniem ale trzeba się umówić na miejscu. Dwukrotnie wychodziłem zniesmaczony propozycjami. Proponowali jakieś systematyczne oszczędzanie bez możliwości wycofania środków przez wiele lat lub jakieś instrumenty, o których zawiłościach sami nie mieli pojęcia, na ewntualne pytania nie odpowiadali konkretami ani wprost, szkoda czasu wg mnie wszystko jakieś virtualne.


Miękko LPSowe

60x60x50 (180 l), Blau Overflow 3000 (25mm), New Jet 2300, Black Python 110W, Schuran 120, Jebao WP-25,Jager 200W, sump: 57x50x35 (60 l), LR: 18 kg, LS: 9kg Live Aragonite Natural White.

aa9e7f12009aeb87acdcf619fe29ea51u688a610.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ostatnio ostro dzwonią do mnie z Open Finance i próbują się umówić na spotkanie ws. lokaty. Jako, że ostatnio mam mało czasu, żeby łazić to chciałem zebrać info czy ktoś miał do czynienia z nimi?

Czytałem trochę w necie i wiadomo jak to w necie, większość hejterów pisze więc może tutaj jest ktoś jeszcze, kto miał miłe wspomnienia? :)

Bartek. Powiem krótko, lokaty, hmmm... Pan szuka jelenia. To ty masz zarabiać na swoich pieniądzach, a nie oni nie Twoich (waszych)!

Wdepnij do mnie bo to nie temat na forum ;-) Daleko nie masz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) dam znać jak znajdę chwilę to podjadę.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.