Skocz do zawartości
t2mek2

Co to za koral ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś wie co to za koral ?

Na początku był wielkości mordki Zoanthusa i cały czas rośnie, wydaje mi sie że parzy sąsiedztwo bo zoa uciekają od niego, zwijają sie i marnieją. Koral mi się bardzo podoba nie jest tak źle z Zoa jak wygląda poprostu przeszedł sie po nich krab :) aczkolwiek ustepują miejsca temu czemus.

post-14639-0-78374200-1375220380_thumb.jpg post-14639-0-55342800-1375220418_thumb.jpg post-14639-0-26495100-1375220428_thumb.jpg post-14639-0-13887800-1375220438_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fungia. Po pewnym czasie odpadnie od skałki a na jej miejscu pojawi się nowa i tak w kółko (trafiłeś na "fungiorodną" skałkę :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki Panowie i Panie :) za szybka odp. hehe odrazu mi sie spodobala. skałke mam od 3-4 miesięcy może dłuzej, wolno rosła na początku ostatnio jakoś szybciej. Gdybym wiedzial wczesniej jak to pielęgnować może byłoby lepiej

Moze ktoś wie jak takiej Fungii dogodzić?? bo ze zdjec to widze tylko ze żyje na piachu. W sumie i tak zaraz o niej poczytam :)

Edytowane przez t2mek2 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialam fungie :) codziennie rano karmilam. na chwile wylaczalam cyrkulacje i jedzenie opadalo, wtedy moglam obserwowac jak sobie przenosi jedzenie do pyszczka. rosla jak na drozdzach :) podawalam mixy mrozonek. najlepiej na pewno jesli bedzie miala chwile na konsumpcje zeby krewetki jej nei wyjadly.

w razie klopotu pomysl czasem o jakims rozwiazaniu np. butelce plastikowej na czas karmienia.

Edytowane przez biegala (wyświetl historię edycji)

narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no ja wlasnie tak robie ze najpierw zatykam ryja krabowi i krewetce jakims kawalkiem stynki a potem wyłaczam kaskade hehe bo cyrkulacji nie mam :) i podaje mixa ze strzykawki wszystkim poza zoa.... czyli jej nie dokarmialem :( od teraz tez bedzie tak rosla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.