Skocz do zawartości
kosiarek84

Szczepki z eBay w Uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do morszczakow z UK. Czy któryś z Was drodzy koledzy kupował juz może jakieś szczepki z ebay? Jeśli tak, to prosiłbym o jakieś info odnośnie Waszych doświadczeń typu czy szczepki były wporzadku, czy byly dobrze transportowane itd. Chciałbym w ten sposób wyeliminować ryzyko zakupu korali od ludzi nie mających o tym pojęcia i szukać ewentualnie aukcji ludzi "sprawdzonych":)

Pozdrawiam Lukasz


4505c5f87c17a1f131d0e2e1579d1fc2u291a272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay to jak alegro, tysiace szczepek i tysiace sprzedajacych, nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz, czy paypal dziala na ebay? Dziala a opini o sprzedawcach jak i szczepkach tyle ile ofert, nie wiem jak ci dogodzic ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego kolesia to bym na twoim miejscu odpuścił sobie tego sprzedawcę.


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz? 99,5% pozytywnych komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz kupic zdrowe szczepki, warto zaplacic troszke wiecej, no i warto ich wziasc troche wiecej aby koszt przesylki spadl. polecam ten serwis

http://www.mailordercorals.com/


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wyznacznikiem, te 99,5 , dla przykładu ja kupiłem u niego 2 razy fitoplankon i raz dostałem połowę porcji, oczywiście po mojej ingerencji dostałem częściowy zwrot pieniędzy, wnioskiem tego nie zwraca uwagi na jakość towaru sprzedawanego/wysyłanego. Jeśli będziesz kupował korala lub rybę to ciężko ci będzie udowodnić że to z jego winy koral lub rybka padła. Dlatego bym u niego nie kupował :)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem monti od tego sprzedawcy: http://www.ebay.co.uk/sch/coralfragsrus/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=25&_trksid=p3984.m1439.l2654 Paczkę wysłał zanim odczytał mojego e-maila że chciałem kupić więcej i wysłać razem (była to aukcja bez BuyNow, email wysłałem od razu po wygranej). Paczka była opakowana solidnie, ale monti była przyklejona do ciężkiego kawałka jakiegoś kafla, więc pod wpływem siły bezwładności ułamał się mały kawałek. Drugi raz kupił bym tylko kilka korali na raz, a to jest ciężkie kiedy nie ma BuyNow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do morszczakow z UK. Czy któryś z Was drodzy koledzy kupował juz może jakieś szczepki z ebay? Jeśli tak, to prosiłbym o jakieś info odnośnie Waszych doświadczeń typu czy szczepki były wporzadku, czy byly dobrze transportowane itd. Chciałbym w ten sposób wyeliminować ryzyko zakupu korali od ludzi nie mających o tym pojęcia i szukać ewentualnie aukcji ludzi "sprawdzonych" :)

Pozdrawiam Lukasz

A jakie szczepki szukasz, może udałoby się coś znaleźć??


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darecky3

kupowales tam korale? mozesz to z czystym sumieniem polecic?

@gregior & kaspy

skoro, zwrocil Ci czesc kasy to chyba znaczy, ze nie olal sprawy? sam z doswiadczenia wiem, jak dzialaja sklpy internetowe przy duzej przepustowosci magazynu, nie jestes w stanie robic wszystkiego perfekcyjnie. jesli prowadzi sie sklep wysylkowy, ktory nadaje kilka przesylek dziennie to wszystko przewaznie jest tip top. przy duzej ilosci nie dopilnujesz wszystkiego.

nie planowalem u niego kupowac ryb.

ja tez bede niedlugo szukal korali na start, interesuja mnie glownie zoa i miekkasy dla poczatkujacego, ksenia, moze jakies grzybki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam grzybki i zoa jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na priv.

A co do rzetelności firmy to nie jest to tylko moja opinia, na forum ukzoaswap.co.uk też tak uważają i przestrzegają, jak również osoby o nicku @mangroves.

A jeśli lubisz zoa i jesteś fanem to zapraszam na forum które podałem wyżej.


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie mam plany tylko na Aquaela NanoReef30 pelnego zoaskow i jakis innych ladnych miekasow.

poki co licze koszty tu na miejscu i zakup sprzetu bezposrednio w Aquaelu z wysylka do UK (jak nie policza dziwnej stawki za wysylke to bedzie taniej)

w pazdzierniku bede kompletowal sprzet wiec zycie nie wczesniej jak w listopadzie. mam rowniez obawe, ze plany moga ulec zmianie bo jeszcze nie wiem czy zaufam transportowi w styroboksach o tej porze roku. chyba, ze znajde w koncu kogos ze swojej okolicy.

dzieki za link do forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.