Skocz do zawartości
Tynio

Pytanie o rybkę Escenius midas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Miał moze ktoś cos takiego ??

Będe wdzieczny za wszelki informację.

Sory że truje du.. ale nie mam pomysły by ustawić obsade w moim akwarium

Mam już 4 rybki a potrzebne sa jeszcze 2 nie wiem co mam wybrać.

Szukałem na forum czytałem ale jakoś nic nie znalazłem

ładnego i małego oraz do tego mało wymagające.

Dodatkowo zastanawiam sie też nak kilkami innym i zwierzakami ale to już w innym wątku


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz jeszcze nie dostales zadnej odpowiedzi....

Nie, ja tej rybki nie mialem ale mysle, ze jej zachowanie bedzie podobne do Escenis bicolor. Na poczatku troche plochliwa i chowa sie w kamieniach, pozniej bedzie sie czesciej pokazywac w toni. To napewno duze wzbogacenie dla kazdego akwarium. Fajne do obserwacji i chyba niezbyt wymagajace. Wszystkozerna.

Mozesz tez pomyslec nad kupnem takiej malej babki z symbiotycznym krabikiem..

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stani

Dzięki za odpowiedz

Co do Bicolora to juz mam i jest bardzo fajna rybka i bardzo odwazna moze to dla tego ze mam tylko jeszcze 3 rybki i wszystki mniejsze (tylko mandarym wiekszy ale to bardzo olewatorska rybka )

Wszystko go interesuje i wszędzie zaglądnie (nawet innej rybie w oczy) - oczywiście chodzi mi o tego Bicolor.

A babkę z krewetką (alpheus) już szukam od jakiegoś czasu jak tylko sie gdzieś pojawi to na 100% kupuje

w akwarium ma być 7 rybek z czego przydało by sie ze 3-4 pływajace w toni a nie w skałach


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tynio.

No to juz sie troche wyjasnilo : jezeli juz masz Bicolora to drugiego raczej nie wpuszczaj bo bedzie wojna.

Ciau


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.