Skocz do zawartości
Harari

Aquael Circulator 350 i 650

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa ? Właśnie dowiedzieliśmy się, że jedynie 1100 posiada oś ceramiczną !! Czy oś metalowa nie koroduje , psuje wody itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ze 3miechy pompke aquaszut turbo. Miala metalowa os. Nie korodowala. Kilaka osob na forum tez uzywalo takich pompek. Ale wiedomo ceramiczna lepsza:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Circulatora 350 . na razie zadnych problemow.

Pozdrawiam

RoBERT


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Fluwala 404. ALE W AKWA SŁODKIM !!! Pękła mi własnie ta ośka ceramiczna w zamian jej kupiłem drut Ze stali nierdzewnej tej samej srednicy. I w ogóle to smieszna sprawa z tym wyszła bo szukałem w necie to taniej nie znalazłem jak za jakieś 55 zeta z przesyłką a za 4m takiego drutu zapłaciłem chyba 7 zeta no to sobie policzcie ile mnie kosztowała wymiana ośki do Fluwala - hehe

I żeby nie było - Filtr juz od 1,5 roku pracuje OK i żadnych dziwnych dźwięków nie wydaje !!! No i nie koroduje nic a nic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Circ'ow (ale fajna onomatopeja :D ) 650. Jeden robi zamieszanie w baniaku - ten spisuje sie swietnie, brak sladow korozji. Drugi miesza najzywzej wode na podmianki bo rozpadl mu sie korpus. Przez moje rece przeszedl poczatkowo jeszcze jeden, ale mial wade fabryczna i wymienili go na jednego z tych dwoch. Czyli nie jest zle, lecz dobrze tez nie.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam dwie 650ki i jestem z nich bardzo zadowolony. Ciche, tanie i mało prądu zjada:) czego więcej chcieć? Fakt braku ośki ceramicznej niczemu nie przeszadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.