Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

SPOTKANIE AKWA 3miasto

Rekomendowane odpowiedzi

no ja będę... z moim połową i zestawem biologicznych pytań :(


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - bardzo fajnie będzie się spotkać w Akwarium Gdyńskim na części oficjalnej, ale z powodu rosnącej liczby osób zgłaszających chęć przybycia uważam że Contrast jest w tym wypadku najgorszą knajpą w jakiej możemy się spotkać (wiem, bo jestem praktycznie bywalcem Contrastu). Od ok. 19.00 robi się tam niesamowicie tłoczno, są gigantyczne obłoki dymu (takie, że nawet mi jako palaczowi to przeszkadza), hałas, zgiełk i brak miejsca. Ostatnio, gdy tam byłem, (grało EKT Gdynia) większosc ludzi stała - nie było szans na siedzenie. Dymu było tyle, że z trzech metrów nie było widać sceny. Kolejka po piwo jak za czasów PRLu do rzeźnika, do WC to samo (czas oczekiwania na odcedzenie kartofelków to ok. 20 minut).

Dlatego rozważmy może jakieś inne miejsce? Na przykład vis-a-vis Akwarium Gdyńskiego jest Captain Cook, dużo przestronniejsze wnętrza, bardzo wysoki sufit (chodzi o dym), ceny takie same jak w Contrascie, a dodatkowo jest tam spore akwarium morskie (nota bene serwisowane przez Witka z Aquariusa). Dlatego nieśmiało poddaję pod dyskusję tą propozycję....


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry choc nawet o tym nie myslalem ale milo bedzie poznac innych akwarystow :(

Jestem za :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ten Contrast to od początku mi nie lezał.Taka zwykła pijacka" wyrzutnia" dlatego opcja Captain Cook bardzo mi odpowiada.Zagadam Aditu żeby może coś pozmieniać w harmonogramie;-))żeby dla wszystkich było jasne i wiadome.

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za Captainem, proponuje zarezerwowac adkewatne stoliki dla Riviera Actinic Team

PS: i prośba: bez kanibalizmu proszę tym razem:wink:)

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze to juz nie pierwsze spotkanie bylo:)

to ja troche do tylu jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego gdzie się ostatecznie spotkamy powinniśmy ustalić wstępną liczbę uczestników :(

Dodam, że dość mocno mówiło się o Borkowie - ponieważ dojazd tam jest fatalny, wielu niezmotoryzowanych morszczaków musiałoby się zabrać z innymi, a to już nie lada wyzwanie logistyczne. Na szczęscie (o ile dobrze pamiętam) w Borkowie można przekimać, więc impreza mogłaby być na prawdę przednia. Ustalcie gdzie ma się ostatecznie odbyć, a tymczasem sporządźmy listę uczesników. Proszę o aktualizowanie, dopisywanie się i deklarowanie sam/z Połówką (w sensie kobiety :) ).

1. Harnas + 1

2. Ewa + 1

2. Jałoś + 1

3. W.Zabawa + 1

4. Kraszan + 1

5. Przemek + 1 (?)

6. Zako + 1 (?)

7. MisieKartuzy + 1

8. Kwiatek (?) + 1 (?)

9. Janek Szczęsny (?) + 1 (?)

10 Witek Aquarius (?) + 1 (?) - w trakcie ustaleń

11 Ryba (?) (na pewno sam) - o ile nie będzie w pracy

Kogo przeoczyłem?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam akwarium stoi w dobrym miejscu nie na glownej sali apowinno byc ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede na 100% a do konca tyg dam znac czy z kims czy sam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ma się pojawić więcej osób niż do tej pory bywało to już się boje co za koligacje rodzinne wyjdą, bo my to już specjalisty w tej sprawie :(:) :) !!!


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan: Borkowo jest w planie na niedzielny obiad, mysle, ze nie bedzie problemu z dojazdem. Do borkowa jedzie sie 30min i wiekszosc aktynikow ma samocohdy, jakos sie wcisniemy z tymi co nie maja.

A odnosnie spotkania w sobote 8 kwietnia, to lokal powinien byc blisko Akwarium zeby zabardzo nie zmieniac miejsca...

ja nie mam zastrzezen co do captina cooka


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze..

Zapowiada sie niezla zabawa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> No prosze..

> Zapowiada sie niezla zabawa

Raczej Wiesław Zabawa :(


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech bedzie impreza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jałoś :

Witek będzie??? dojdzie do spotkania konkurencyji:wink??

Bedzie Ciekawie :(:)

Jałoś :

skoro ma się pojawić więcej osób niż do tej pory bywało to już się boje co za koligacje rodzinne wyjdą, bo my to już specjalisty w tej sprawie :) :) :D !!!

Ja juz poprosze zadnych przybranych rodzin, znajomych kolegow ze szkoly :p:P;):D :D :D :D :D w koncu mi serce nie wytrzyma :D :D :D :D

Ok pojawimy sie ciekaw spotkanie sie zapowiada :p Przemek & Witek :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Witkiem rozmawiałem już jakiś czas temu. Jeszcze przed poprzednim spotkaniem... Mówilem, że mógłby się pojawić, ale od razu zapowiedział, że nie da rady. "Obiecał" za to, że na nastepne się wybierze. Więc powidomię go o tym spotkaniu i wyegzekwuję dotrzymania słowa - tzn. spróbuję :( No chyba ze właśnie będzia miał dostawę czy coś...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak.Na 8.04 bedzie trzeba zrobić rezerwacje w capitanie a raczej dowiedzieć sie czy rezerwacja jest opcją płatną.Proponuje na to stanowisko Kraszana coby czym prędzej sie tym zajął bo bedziemy musieli jeszcze zrobić korekty w ogłoszeniach o spotkaniu.Nie widze sprzeciwów;-))))

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez niewidze sprzeciwow

Lepiej zaplacic i posiedziec niz stac po katach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze spotkanie nie jest planowane o tydzien pozniej... Ale juz nie chce Wam macic.

Pozdrawiam i zycze milej zabawy.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani: a tydzien pozniej bedziesz w trojmiescie ?

Zawsze mozna zrobic minispotkanie sekcji aktynicznej.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kraszan :

Niezale?nie od tego gdzie si? ostatecznie spotkamy powinni?my ustali? wst?pn? liczb? uczestnik?w :(

Dodam, ?e do?? mocno m?wi?o si? o Borkowie - poniewa? dojazd tam jest fatalny, wielu niezmotoryzowanych morszczak?w musia?oby si? zabra? z innymi, a to ju? nie lada wyzwanie logistyczne. Na szcz?scie (o ile dobrze pami?tam) w Borkowie mo?na przekima?, wi?c impreza mog?aby by? na prawd? przednia. Ustalcie gdzie ma si? ostatecznie odby?, a tymczasem sporz?d?my list? uczesnik?w. Prosz? o aktualizowanie, dopisywanie si? i deklarowanie sam/z Po??wk? (w sensie kobiety :) ).

1. Harnas + 1

2. Ewa + 1

2. Ja?o? + 1

3. W.Zabawa + 1

4. Kraszan + 1

5. Przemek + 1 (?)

6. Zako + 1 (?)

7. MisieKartuzy + 1

8. Kwiatek (?) + 1 (?)

9. Janek Szcz?sny (?) + 1 (?)

10 Witek Aquarius (?) + 1 (?) - w trakcie ustale?

11 Ryba (?) (na pewno sam) - o ile nie b?dzie w pracy

Kogo przeoczy?em?

Je?eli przygarniecie do swojego grona kogo? spoza Pomorza, to z koleg? rah'em powa?nie myslimy, ?eby was odwiedzi?. Mozna wstepnie dopisa? do listy 2 osoby

pozdrawiam


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wszystko wskazuje na to, ze bede dopiero na swieta.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex: spoko, przyjezdzajcie

Stani: spotkania nie przesuniemy ale daj znac przed przyjazdem, moze sie dogadamy.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh ale sie impra szykuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.