Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

SPOTKANIE AKWA 3miasto

Rekomendowane odpowiedzi

...ja jestem za Kapitanem Cookiem- mają tam w menu pół akwarium morskiego - mniam...:( a impreza się szykuje pełną gębą, więcej nas będzie niż w sekcji naleśników i gupików razem wziętych :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w sensie, że co - sama krewetką jestem? :(


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kalmary i osmiornice :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zycie nie pokrzyzuje planow to tez bede, pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o ktorej planujecie to spotkanie? bo do akwarium to raczej nie dam rady, w tym czasie bede mial egzamin, ale wieczorkiem chetnie sie doloncze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosz? ! B?dzie spotkanie nawet trzech "konkurencji"! Nie wiem na ile Radzio jeszcze jest zwiazany z bran?? (dla bezpiecze?stwa nie bed? wymienia? nazwy firmy), ale jakby nie by?o jest z kr?gu "graczy rynkowych" ;)

PS. Radzio - sorry, ?e nie zadzwoni?em, ale mia?em w tych dniach urwanie jajec i i tak bym nie da? rady si? spotka?. Nadrobimy w Captain Cook'u ;)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe @Kraszan teraz to ja juz wogole nie w tej branży, wrocilem do żeglowania, tyle ze mam swoje akwa i sporo znajomych wiec dalej sie w temacie trzymam ale juz zupelnie hobbystycznie:) a swoja droga to w ten weekend tez bede w gdyni, wiec jezeli masz czas na jakies piwko to odezwij sie na priv albo zadzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myśle że planuje przecież trochę urlopu i chętnie bym was wszystkich poznał bo niedługo jestem na forum, to może bym przyjechał i odwiedził stare śmieci i znajomych bo 4 lata prowadziłem oddział firmy w Gdańsku. Jechłbym z dziewczyną i córeczką więc na spotkaniu pewnie będę sam ale mam jedno miejsce w samochodzie wolne. Trasa Płock-Toruń-Świecie-Tczew-3ha-miasto ewentualnie mogę zachaczyć o Włocławek, Grudziądz,Starogard Gdański bo to prawie po drodze. Wyjeżdżam w sobote rano bo w piątek szkolenie prowadze dla obecnych klientów z Wa-wy.

OCZYWIŚCIE JEŚLI MNIE CHCECIE!!!!!!!!!!!!!!!


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ktos cos


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek l: PRZYJEŻDŻAJ KAŻDY MILE WIDZIANY!!!!!!! im więcej nas tym lepiej:))) zastraszymy naleśnikowców!!! ;) ;) ;) ;) jak będzie nas dużo to może uda się jakąś nanorafkę zalać browarkiem :D:D:D

pozdrawiam i do zobaczyska

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam zamiar zabrac sie z kuzynkiem ktory zainteresowal sie morszczyznom i mam pytanko do zmotoryzowanych z Gdanska:

Bedzie sie mozna z kims zabrac na to spotkanie albo umowic przy dworcu by pojechac razem bo ciezko u mnie z orietacja Gdyni:)

Z gory dzieki i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zako :

jak pisałem jade i mam jedno miejsce narazie nikt sie nie zdecydował ale nawet jakby to moja dziewczyne i corke zostawiam u koleżanki na oruni górnej więc siłą rzeczy bede przejeżdżał obok dworca w gdańsk więc moge was zabrac. moge miec problem z dostepem do komputera bo ciągle w trasie więc dzwońcie 502-197-136 krzysiek


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że cżęść oficjalna zaczyna się w OG o 15.30 to cały czas aktualne?

Może ustalmy jakiś harmonogram "zajęć"

Dla mnie to dosyć ważne, bo nie wiem jak mam sobie podróż zaplanować. Będę wdzięczny za info.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - jak wogole wszystcy maja sie spotkac? przed oceanarium, czy bedziemy bladzic i siebie nawzajem szukac w srodku? ja np. nie wiem jak wygladacie;)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon no jak to nie wiesz, przecież większość z nas ma zdjęcie w avatarze, ja Ciebie od razu poznam :haha


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jak bede wyczuwal w powietrzu won eukaliptusa to znaczy, ze jestes gdzies niedaleko;)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie ;) ,a poza tym zamieszczaliśmy zdjęcia na forum z ostatniego spotkania to możesz się nam przyjrzeć, no i nie trudno będzie namierzyć ludzi gadających o słonej wodzie i aptasi, a nie o naleśnikach i gupikach...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj linka do tych zdjec bo ich nie widzialem niestety


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozemy spróbować jak poprzednim razem, choć się nie udało, spotkajmy się 15.20 - 15.25 przed wejściem do starego aquariusa z boku Oceanarium. Co wy na to?

Program: hope, że się nic nie zminiło

15.30-wykład Harnasia

~17.00 - Captain cook/Contrast ??? część nieoficjalna, ciągle nie znamy oficjalnego stanowiska władz TSA

dla niewtajemniczonych Captain jest vis a vis oceanarium

Contrast, na plaży obok oceanarium

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jalos dobrze mowi. Proponuje aby wszyscy przyszli 10 minut przez wykladem. Bedzie szansa sie poznac i przywitac.

Wyklad bedzie w sali konferencyjnej. To jest zaraz przy wejsciu do oceanarium, po prawej stronie. Tam bedzie duzo ludzi i kogo sie nie zapytacie, wskaze Wam droge.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex: jak mozecie przyjechac to planujcie przyjazd na 15:20, lub wczesniej, jesli chcecie zobaczyc oceanarium.

O 17 zaczynami czesc integracyjna. Jesli bedziecie w oceanarium to pojdziemy tam razem. Jesli nie zdazycie na 15:30, to umowimy sie juz w knajpie. Jesli zabladzicie to umowimy sie na telefon i ktos Was odnajdzie.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w oceanarium pewnie jak większość morszczaków w tym kraju, więc chyba się nie zgubię.

@harnaś: na wszelki wypadek wymieńmy się telefonami to mój 607 162 992. Postaram sie nie być, az taką fujarą żeby nie trzeba było organizować akcji poszukiwawczej ;)


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.