Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

SPOTKANIE AKWA 3miasto

Rekomendowane odpowiedzi

@alex zapisałem twój numer jak bede mial prblem to zadzwonie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooooooooooooj bedzie bal ooooooooooj bedzie bal:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super. Dziekuje wszystkim za przybycie na moja prezentacje. Bylo mi bardzo milo poznac nowych morszczakow.

Do zobaczenia nastepnym razem.

Dziekujemy Przemkowi za gadzety i zorganizowanie konkursu.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu...

IMHO było rewelacyjnie. Jak zwykle grono przesympatycznych ludzi, i co najważaniejsze z każdym spotkaniem coraz więcej nas się schodzi. Dziś dotarli goście z Bydgoszczy ;),Poznania, Łodzi i okolic ;) (Uwaga techniczna: zdjęcia są skompresowane i przez to nie najlepszej jakości, co by wątek się nie wczytywał dwa dni :wink )

Ale po kolei. Zaczęło się tak:

1137-p4080002.jpg

i nasz prelegent w osobie własnej wraz z Wiesławem Z.

1137-p4080009.jpg

Żeby nie było, że wszyscy przybyli na część nieoficjalną :wink

1137-p4080005.jpg

1137-p4080006.jpg

Harnaś opowiadał długo i ciekawie o tym co przeżył ze zbiornikami morskimi...

1137-p4080011.jpg

Jak te nasze zbiorniki podzielić i poszufladkować

1137-p4080012.jpg

No bo nie zapominajmy, że na spotkanie przybyli słodkowodni w najróżniejszym wieku.

Harnaś w ferworze walki...

1137-p4080014.jpg

Wykład nagordzony został gromkimi brawami, a prelegent odpowiedział na wszelkiej maści pytanie natury filozoficznej...(Gdzie jest Nemo? I co na to Dori??? ;) )

A po dobrze spełnionym obowiązku udaliśmy się na część nieoficjalną, gdzie toczyły się długie i rzeczowe mniej lub bardziej rozmowy o życiu morszczaków...

1137-p4080015.jpg

1137-p4080017.jpg

1137-p4080018.jpg

1137-p4080019.jpg

1137-p4080020.jpg

Silna reprezentacji płci pięknej (a wśród Pań Kraszan)

1137-p4080021.jpg

I znów męska część towarzystwa

1137-p4080022.jpg

a tu Alex przyłapany jak wysoce skoplikowanym sprzętem fotograficznym tworzy kronike spotkania...

1137-p4080023.jpg

1137-p4080024.jpg

kolejni zadowoleni ze sportkania

1137-p4080025.jpg

o wyższości Balinga nad resztą przekonuje brygada poznańska

1137-p4080028.jpg

1137-p4080029.jpg

a może zrobić to jednak inaczej...;) rozmyśla Alex a rah spokojnie czeka na rozwój wydarzeń...

1137-p4080031.jpg

No i szef wszystkich szefów

1137-p4080035.jpg

Nie ukrywajmy...pojawiły się suweniry....

1137-p4080016.jpg

Dla mnie spotkanie bomba. Dzięukuje Harnasiowi za prelekcję i wszystkim za przybycie i miło spędzony czas. Zwłaszcza chłopkaom z dalekich stron od naszej Riviery, że im się chciało nad odwiedzić. Serdeczne dzięki

Pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze zazdroszcze wam ;)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

Rewelacja!

Juz fotki!

Super!

Dzieki za elefanckie spotkanie!Super ,ze moglem poznac na zywo tyle Morskich Akwarystek/ow!

Szkoda,ze nie trwalo to kilka dni... ;)

Szkoda,ze tak malo zdazylem wypic... ;)

Szkoda,ze nastepnie spotkanie dopiero za miesiac! ;)

Serdecznie pozdrawiam!

Powodzenia !

Rafał

ps.szumi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tak szybko sie skonczyla czesc nieoficjalna?

;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

Moj "PKSik" sie spieszyl ;) Reszta jeszcze pewnie za zdrowie kpt. Cook`a toast wznosi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj baniak.......boli mnie dzisiaj hehehehe


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

a MOJ BANIAK ... ma sie dobrze hehehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem konwertowac prezentacja do html, umieszcze ja w dziale dla nowicjuszy.

Aha, okazalo sie, ze wrocilismy do domu z trzema kartami rabatowymi. Pewnie zabralismy karte Kraszana albo Raha. Dajcie znac jesli nie macie swoich kart.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...było super! I tym razem mam nawet oczy otwarte na zdjęciach...;) A tak swoją drogą to nie byłby głupi pomysł, organizować co jakiś wykłady i prelekcje na różne tematy, w końcu są wśród nas specjaliści różnych dziedzin, ja bym mogła jeśli było by zapotrzebowanie przypomniec wiadomości z biologii nt. "życia w akwarium", padła też propozycja wykładu o chemii morza. Może to nie głupie w końcu jest w okolicach 3city nas trochę, zarówno "specjalistów" jak i słuchaczy... Co Wy na to?


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaluje ze niemoglem zostac na czesci nieoficjalnej:) i poznac reszte osob, minela mnie niezla imprezka ale nastepnej nie przeposzcze..

Pozdrawiam..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podejrzewam że "Zlot" się udał - gratulację, ale dlaczego nikt nie chciał rozmawiać z @rah, biedny ma taką smutną minę napewno jako ballingowiec był osamotniony a moze tęsknił za mną...........;)

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman Rożek: no tu się z toba chłopie nie zgodze...nie był osamotniony (chyba, że czegoś nie wiem :wink ) i wielu z nim gadało. zresztą może sam coś powie w tej kwestii ;)


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, niezle. Silna grupa pod wezwaniem ;) Do Gdańska nie mam może aż tak daleko jak do Wa-wy (do Gdańska 300km) ale droga kijowa i się dłuuugo jedzie, a szkoda bo bym się kopnął na te wasze spotkania.

P.S. Haa teraz wiemy Harnaś jak wyglądasz, nie uda ci się ukryć przed nowicjuszami szukającymi szczepek ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman- nie samotny nie byłem ;), co prawda moja połówka została w domu z synkiem, ale za to alex starał się mnie pocieszać ;). Poza tym musiałem robić poważną minę, jak o reaktorach zaczęto rozmawiać, na szczęście krótko ;), ponieważ...podjęto dyskusję na temat niezawodnej i ... jedynie słusznej ;) metody dozowania Ca po przez ballinga ;)

Zjazd był super, no i zakupy w reefshop oraz karta rabatowa 50% ;) upustu na następne zakupy w reefshop.

Pozdrawiam wszystkich uczestników zjazdu :D


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rah: z tymi rabatami to byś tyle procent chciał ;), chyba, że masz inną kartę niż ja...to masz lepiej

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja też coś dorzucę: baardzo mi się podobało to spotkanie i jak byś się smk następnym razem zastanawiał czy przejechać te marne 300km w jedna stronę , to mówię ci że warto. Miałem tego dnia ponad 700km w tyłku ale nie narzekam. Pewnie co miesiąc to nie będziemy pokonywać tej trasy, ale warto było wreszcie porozmawiać z ludzimi twarzą w twarz a nie tylko online. Fajna atmosfera, fajni ludzie, fajny wykład. Dzięki Harnaś.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko następne spotkanie zorganizujemy chyba bez marudków, bo momentami przerażały mnie ich znudzone miny ;) w końcu co, też mam prawo wyskoczyć czasem z kumplami na piwo...;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.