Skocz do zawartości
Mehi

Aiptasia... w niefoto

Rekomendowane odpowiedzi

Temat aiptasii chyba juz dobrze znamy i tepic umiemy ale ja wpadlam w zamkniete kolo.

aiptasia + akwarium niefoto

Korale karmic trzeba, aiptasia sie przy okazji najje, krewetki nazarte szaleja, rozyczek nawet nie rusza. No a karmic nie przestane. Kwasek cytyrynowy i inne specyfiki doustne to pic na wode, zlikwiduje kilka na wierzchu, a pod skala az chuczy.

Pomysly mi sie skonczyly a plaga zaczyna sie rozprzestrzeniac. A bardzo mi nie na reke restart akwarium. Chyba krewetkom pyski pozaklejam by nie podjadaly tylko skubaly co trzeba :)

Jakies pomysly?? :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Mogę ci pożyczyć 20 małych [1,5 - 2 cm] krewetek ale pod warunkiem ze nie masz w tym baniaku czegoś co je zeżre.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hih. Nie no pozyczac wole nie bo potem bede musiala je wylapac. Mam tam 3 wundermanki i wiem ze sa jedynie bo widze ich wylinki. Poza tym krewetki sa dozywiane pokarmami dla korali :/


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za male akwa na ryby. niby mam malego chelmona jedzacego roze ale nie wpuszcze go do 100l bo bedzie mu ciasno - nawet na tydzien. poza tym obstawiam ze ryby to nawet naucza sie kiedy jest pora karmienia korali (4x dziennie) :) wlasnie tym problemem jest karmienie korali. no musze karmic a kazde inne stworzenie skorzysta z tego olewajac roze. tak mysle.


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydal powinien się załapać na różyczki.

Kumpel miał zatrzęsienie aipitasii, wpuścił brzydala i mimo karmienia, brzydal zjadł wszystko co było... łącznie z majano.

Ja mam problem z krewetkami... tez karmię niefoto, a krewetki wpierdzielają się na bezczelnego.

Ale jeszcze 2 tyg.... i wypad - nigdy więcej krewetek :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zastanowie nad brzydalem :) dzieki


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poczynilam dzis zakup brzydala :) jest to iscie obrzydliwa ryba i ciapowata. za kilka tygodni odezwe sie z frontu czy obgryzla co trzeba ;)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba ;)

Jest poprostu inna. Rozklada ogon, podnosi rozek, jasnieje, ciemnieje I wiecznie sie na mnie gapi tymi slepiami. Troche ma cos z trolla, ale jest spoko :D

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.