Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Problem z ukwialem...

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ukwial to quadricolor. Problem polega na tym, ze ciagle chowa sie za skalki i zwija sie. Czasem odwracam skale zeby byl na powierzchni, wtedy pieknie sie pompuje, wybarwia, ale w nocy znowu wlazi za skale. Nie chce jesc. Nie wiem juz co o tym myslec. Zastanawiam sie czy nie podac do akwa, albo malej kwarantannhy, roztworu z glukoza. Slyszalem ze takie zabiegi sie stasuje.

Pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do tematu..tylko z moim jest na odwrót...pompuje się w nocy (no poza tym że ma wątłe polipki) a w dzień siedzi zwinięty, tyle że wtedy ma faktycznie kuleczki na końcach.... Siedzi w akwarium od 2 tygodni....no ile można być w szoku. Teraz wlazł do dziury i siedzi zwnięty...dziwna sprawa...ja już nie wiem co mam robić...dmucham i chucham na niego a on nic...

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj zwija sie jakgdyby do srodka. Wyglada ja rekawiczka lateksowa. Faktycznie wystaja male watle polipki. Martwi mnie to ze ciagle siedzi za skala. U wielu osob tak wlasnie sie zaczynalo, a potem zgon...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moj w nocy wyglada jak wazon...a w dzień wygląda jak niewydażona zwinięta fasolka..z malymi kuleczkami....


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) to żona w nocy zadowolona

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zawsze sie dwuznaczności dopatrzą...;)

PS.Jeszcze nie mam żony...;) Ja młody jeszcze jestem...;)


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiflu :

;) to żona w nocy zadowolona

;););):D:D

ja tak mialem z crispa w nocy sie pompowal a w dzien wygladal jak siusiak niemowlaka czesto sie odklejal i plywal po akwa ale co dziwne jadl wystarczylo polozyc nanim kawalek ryby i odrazu wciagal ja do srodka az pewnego dnia wygladal jakby niemogl zzucic skury i zdechl

;)

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lękajcie sie!!w sumie te ukwiały nie należą do trudnych więc nie ma powodów do obaw.raczej to ich normalne zachowanie (lejecie jod bo on może mieć coś z tym wspulnego)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie co dziwniejsze jak zaczolem lac lugola 1 kropla dziennie na prawie 300l w obiegu to sie franc prawie wogule nieotwieral i padl ale zreszta akwa jeszcze dojrzewa ale garstka innych zwierzatek ma sie swietnie

pozd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

poczytałem sobie o tych qudri i one tak cholery maja, ze chowaja sie w skaly... pozniej zmieniaja miejsce na troche , ładnie sie porozwijaja i znowu w skaly ...


"Pit "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby im dac troche spokoju i wolna "reke" w wyborze miejsca odwdzieczylyby sie napompowaniem jak te dmuchane manekiny rodzaju pieknego...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.