Skocz do zawartości
Kraszan

Kalkwaser na zgagę ? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie tera dramatycznie:

Jako zwolennik eksperymentów, kombinacji, i wszelkiego rodzaju głupich rzeczy obcych normalnemu człowiekowi poszedłem jak ślepa owca za kampanią ACTIMELA...może nie tyle z głupoty, ile po raz kolejny w tym celu by udowodnić samemu sobie, jaki ten świat jest zakłamany, jak żeruje się na niewiedzy i tępocie szarego ludka, który słysząc nazwy w stylu "l.casei defensis, żywe kultury bakterii, superSlim trendy line, czy ultra power for your engine" kupi największy szwaks bo we wsi Łapzacyce prowadzono takie a takie badania, które na antenie analizuje dr Lubicz i jak kupisz najnowszy wyciąg z fiuta będziesz supertrendy..albo inny głos wielkiego brata wbija ciemniakom w te puste łby, że alpejskie mleczko rozpływa się w ustach i musisz je spróbować zanim zadzwoni świstak..To jest chore-ogłupiają nas na każdym kroku...

Ale miało być o actimelu - gdyby ten trol co wychwala jego "pozytywne bakterie" żłopał go rzeczywiście 2 tygodnie to by był chudszy o 10 kilo:).Wiem po sobie 2x dziennie spijasz plastikowy flakon i latasz do kibla 4 razy dziennie.Więc nie wiem jak można się lepiej czuć z piekącym tyłkiem...nie jestem gejem, więc widzę to tylko z jednej strony:);)

Co do picia np. maślanki czy kefiru:

Wyobraźmy sobie długą %%%%%noc%%%%% i dramatyczny

porane - co jest wtedy najlepsze? Oczywiście kefirek:);)

Pozdrawiam tych co się nie dają ogłupiać;)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest napewno ciekawy temat ....

co ciekawsze , zastanawiam sie co powiedzieli by pakerzy pijacy litrami maslanke , uslyszawszy te slowa ; ty geju pijacy maslane z zapieczona d*pa ;) do smiechu nie bylo by nam wtedy wcale ...:0

czy tez czytajac takie ksiazki pod tytulem ; jedz zgodnie ze swoja grupa krwi ...moze i jest troche w tym prawdy ale w kraju to raczej sie ludzie martwia co beda jesc :/

Moja babka naprzyklad , przezyla 95 lat ! pila codziennie szklanke mleka z rana i nigdy nie miala problemow z zoladkiem , rowniez dziadek zyl ponad 80 lat i pil mleko .

Sa ludzie co pala papierosy i umeiraja za wczesnie a sa tacy ktorzy pala przez cale zycie i umieraja majac 90 lat, mysle ze chyba bardzie szkodliwe jest palenie tytoniu od szklanki mleka , wiadomo ze jezeli ktos nie jest przyzwyczajony i nie moze bo go goni do klopa to nie powinien pic albo sie najpierw powinien przyzwyczaic do picia mleka i dobrze by nie zapomniec zawsze nosic papierek ze soba toaletowy ;)

Kiedys rozmawialem z taka fajna stara pielegniara kora powiedziala mi tak , "panie ja panu cos powiem , wszystko w duzej ilosci to szkodzi "

Sa ludzie ktorzy pija cale zycie alkohol i nie sa alkoholikami , przy czym alkohol to czysta trucizna dla nerwow , mleka tak nazwac raczej nie mozemy .

Dobra alternatywa jest ryz jak ktos nie toleruje mleka , dzisiejsze zycie gdzie wszystko jest pedzone sztucznie ...chyba juz nic zdrowego nie ma na tym swiecie , nawet powietrze jest teraz szkodliwe w pieknych gorach czy tez lesie takze nie bujmy sie maslany czy tez mleka w odpowiedniej ilosci .

Nasuwa mi sie takie pytanie co teraz jesc , co jest zdrowe ? :] za dlugie siedzenie przy kompie tez jest nie zdrowe i wpedzic moze w ciezka chorobe serca , zawal nawet i zgon .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę" (znane też w wersji: "Wszystko jest trucizną, decyduje tylko dawka")

Paracelsus


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tak bylo ;) wszystko to chemia , ale bez chemi nie ma nic ;)

Czlowiek to tez tylko "chemia" a , mleko nie zawiera nic innego czego by czlowiek w sobie nie mial , wiec napewno sobie nie rozwalimy tej naszej chemi pijac szklanke mleka , chyba ze od szalonej krowy ;)

Powiem wam ze bardziej bym sie bal jesc teraz mieso , jakiegokolwiek zreszta , chociaz przy grupie

"ORH + " taka mam , jest wlasnie zalecane spozycie duzych ilosci miesa .

Niestety czuje sie spiacy i zamulony jak sie najem duzej ilosci gnata , wole mleko , ryz i ryby , nie mam problemow z zoladkiem , a to co podaja media to czasami lepiej olac mlecznym sikiem .

A jak sie tak dobrze zastanowic , to powinnismy uprawiac kanibalizm :]...

Bo powiedzcie w czym nie ma teraz produktow zwierzecych ? polowe trzeba by bylo odrzucic z naszego jadlospisu , albo ktora zywnosc jest przystosowana dokladnie dla czlowieka i kto to powiedzial ze jest ?

Z tego co czlowiek sam sobie wyznaczyl co wolno jesc a czego nie ... to sie wszystko prawie nie nadaje , znam takich co juz dawno przestali jesc i zywia sie PRANA .

(taka mala filozofia ale prawdziwa) i ponoc swietnie sie czuja i "nasmiewaja" z tych co jedza .

Ps, Moze sie zdazyc tez tak , ze od czytania tego co podaja media , moga wyrosnac luski na oczach ;) wszystko merytoryczne dyskusje i sikanie po nogawkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawel_jaw :

Będzie tera dramatycznie:

Jako zwolennik eksperymentów, kombinacji, i wszelkiego rodzaju głupich rzeczy obcych normalnemu człowiekowi poszedłem jak ślepa owca za kampanią ACTIMELA...może nie tyle z głupoty, ile po raz kolejny w tym celu by udowodnić samemu sobie, jaki ten świat jest zakłamany, jak żeruje się na niewiedzy i tępocie szarego ludka, który słysząc nazwy w stylu "l.casei defensis, żywe kultury bakterii, superSlim trendy line, czy ultra power for your engine" kupi największy szwaks bo we wsi Łapzacyce prowadzono takie a takie badania, które na antenie analizuje dr Lubicz i jak kupisz najnowszy wyciąg z fiuta będziesz supertrendy..albo inny głos wielkiego brata wbija ciemniakom w te puste łby, że alpejskie mleczko rozpływa się w ustach i musisz je spróbować zanim zadzwoni świstak..To jest chore-ogłupiają nas na każdym kroku...

Ale miało być o actimelu - gdyby ten trol co wychwala jego "pozytywne bakterie" żłopał go rzeczywiście 2 tygodnie to by był chudszy o 10 kilo:).Wiem po sobie 2x dziennie spijasz plastikowy flakon i latasz do kibla 4 razy dziennie.Więc nie wiem jak można się lepiej czuć z piekącym tyłkiem...nie jestem gejem, więc widzę to tylko z jednej strony:);)

Co do picia np. maślanki czy kefiru:

Wyobraźmy sobie długą %%%%%noc%%%%% i dramatyczny

porane - co jest wtedy najlepsze? Oczywiście kefirek:);)

Pozdrawiam tych co się nie dają ogłupiać;)

@pawel uśmiałem się do łez, choć w sumie to nic śmiesznego... Jest dużo prawdy w tym co napisałeś.

pozdrawima i dzięki za poprawienie mi humoru.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.