Skocz do zawartości
pawel_jaw

Opowiem Wam o botii

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm,na naszym forumie CZ chyba cos takiego by sie nie stalo,tam jeden drugiemu chce jak najwiecej pomoc,a nie ....ale,szkoda slow....


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to miał być ostatni post:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Przemku z naszymi kontami....?????? Jesteś ON LINE wypowiedz się......


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch?opaki - dosy? tych zadym! Blokuje ten temat. Zajmijmy si? w ko?cu akwarystyk? morsk? a nie awanturami

Smk bardzo Ci? przepraszam, ale niefortunnie zablokowa?e? posta, podczas kiedy ja pisa?em powa?ne sprostowanie.Mam nadziej?, ?e si? nie pogniewasz za to, co teraz zrobi?:

Panie i Panowie

Ja wywo?a?em to ca?e zamieszanie i ja chcia?bym t? spraw? zako?czy?..

Po pierwsze -

Zawsze wydawa?o mi si?, ?e jeste?my wsp?lnot? - grupk? zapale?c?w, zakochanych w morskim ?wiecie, mikrospo?ecze?stwem hobbyst?w, kt?rego materia zainteresowania nie jest jednop?aszczyznowa - "m?j tank i nic wi?cej".Pod rozwa?ania zwykle brali?my wszystkie elementy morskiego rynku w Polsce i na ?wiecie - ceny, sklepy, import, export(hehe), osobiste stosunki, wzajemne relacje mi?dzy akwarystami itd. itp.

Dlatego bardzo zasmuci?a mnie sytuacja, kt?ra tutaj zaistnia?a - napisa?em co?, o czym kilka os?b wie i lec? na mnie gromy...pytam si? za co? Za prawd??

Czemu, skoro jak niekt?rzy mi zarzucaj?, k?ami?, Pan Marek Cebula w swoim sprostowaniu nie napisa? - "Panie, wymy?lasz Pan, nigdy nic takiego nie mia?o miejsca, ?adnego rzucania rybami nie by?o".

Zapomnia?? Nie wydaje mi si?

Po drugie -

Kwestia Radka...jest to m?j kolega, ceni? bardzo jego wiedz? i wiem, ?e zna si? na rybach i koralach jak ma?o kto.Wielokrotnie mi pom?g? aklimatyzowa? morskie stworzenia i NIC nie pad?o..mo?e fart...

W sprawie jego zatrudnienia nie b?d? wszczyna? kolejnej awantury, ale osoba, kt?ra jest zatrudniona przy czyszczeniu szyb, nie powinna obs?ugiwa? klient?w, czy?ci? tank?w ( oczywi?cie poza szybami ) i bra? udzia?u w dostawach...my?l?, ?e PIP'a ( pa?stwowa inspekcja pracy ) mia?aby si? do czego przyczepi?:yes

Po trzecie -

W zwi?zku z go?bami o pozwaniu mnie do s?du, umieszczam tu ma?y handicap dla moich adwersarzy -

<b>

Kodeks Karny:

Art. 212. ? 1. Kto pomawia inn? osob?, grup? os?b, instytucj?, osob? prawn? lub jednostk? organizacyjn? nie maj?c? osobowo?ci prawnej o takie post?powanie lub w?a?ciwo?ci, kt?re mog? poni?y? j? w opinii publicznej lub narazi? na utrat? zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju dzia?alno?ci, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolno?ci do roku.

? 2. Je?eli sprawca dopuszcza si? czynu okre?lonego w ? 1 za pomoc? ?rodk?w masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno?ci albo pozbawienia wolno?ci do lat 2.

? 3. W razie skazania za przest?pstwo okre?lone w ? 1 lub 2 s?d mo?e orzec nawi?zk? na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzy?a albo na inny cel spo?eczny wskazany przez pokrzywdzonego.

? 4. ?ciganie przest?pstwa okre?lonego w ? 1 lub 2 odbywa si? z oskar?enia prywatnego.

Kodeks Cywilny:

Art. 23. Dobra osobiste cz?owieka, jak w szczeg?lno?ci zdrowie, wolno??, cze??, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalno?? mieszkania, tw?rczo?? naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostaj? pod ochron? prawa cywilnego niezale?nie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Art. 24. ? 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagro?one cudzym dzia?aniem, mo?e ??da? zaniechania tego dzia?ania, chyba ?e nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia mo?e on tak?e ??da?, a?eby osoba, kt?ra dopu?ci?a si? naruszenia, dope?ni?a czynno?ci potrzebnych do usuni?cia jego skutk?w, w szczeg?lno?ci a?eby z?o?y?a o?wiadczenie odpowiedniej tre?ci i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie mo?e on r?wnie? ??da? zado??uczynienia pieni??nego lub zap?aty odpowiedniej sumy pieni??nej na wskazany cel spo?eczny.

? 2. Je?eli wskutek naruszenia dobra osobistego zosta?a wyrz?dzona szkoda maj?tkowa, poszkodowany mo?e ??da? jej naprawienia na zasadach og?lnych.

</b>

Po czwarte -

Nie ?ycz? sobie, aby osoby, kt?re mnie nie znaj?, nie zamieni?y ze mn? s?owa i nie widzia?y mnie na oczy, zarzuca?y mi k?amstwo, podjudzanie, spiskowanie i tym podobne praktyki.

Brzydz? si? ?garstwem i sam nie k?ami? - Ci co mnie znaj?, wiedz?.

Pozdrawiam wszystkich obiektywnych, a Ciebie Remik, jeszcze raz przepraszam, za t? praktyk?

Pawe? Jaworski


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.