Skocz do zawartości
Constantine

Reefmax - Gliwice

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze zle nie trafil Yarcio ;) i masz racje bo to samiczka ( wiekszy blazenek ) zasiedlila ukwial jako 1wsza a maly samiec dyskretnie plywa obok puki co ;)


55e583343c894eba6721a09b7dbcac4cu282a265.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mega to wszystko wygląda mam nadzieje że u mnie też będzie cos podobnego oczywiście z wasza pomocą :thumbup: narazie kompletuje sprzęt pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu,fiuuu...Pogratulowac tylko :).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baszurku jest i w tym reefmaxie twoja cegielka , ktora dolozyles ;) wiec jak widzisz twoj upgrade reef-a przynosi efekty :)


55e583343c894eba6721a09b7dbcac4cu282a265.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
baszurku jest i w tym reefmaxie twoja cegielka , ktora dolozyles ;) wiec jak widzisz twoj upgrade reef-a przynosi efekty :)

Jaki tam moj upragde,wszystko wczesniej bylo na forum ;).

A te same rozwiazania nie oznaczaja,ze tak samo beda sie w praktyce sprawdzac,bo jak stara prawda mowi - nie ma dwoch takich samych zbiornikow. Vide zdjecia powyzej - u Ciebie rosnie wszystko,co u mnie nie chce rosnac ni cholery.

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wszystko rośnie. Będzie wypas.

Wysłane z mojego GT-I9505


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu petarda ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! :clap: Te wszystkie zoa to tak Ci rosną jak szalone, czy kupowałeś już duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty, a raczej sporo pracy widzę w Twoim RM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone ZOA ( kula ) kupione juz takie duze od Yarcia :) reszta ZOA od akwarystka w formie szczepek i sie rozrosly troche , ciagle sie rozlewaja ale taki plan byl aby cala ta skale zalaly wiec czekam cierpliwie na dalszy rozrost :) ukwial grzeczny juz zdarzyl sie podzielic i jeden siedzi z tylu a drugi jak na foto obral sobie widoczne miejsce - co najlepsze kazdy z blaznow sobie zasiedlil osobny ukwial ;) Dziekuje za opinie - ciesze sie ze az tyle pozytywnych :) pozdrawiam i za kilka miesiecy kolejny update :)


55e583343c894eba6721a09b7dbcac4cu282a265.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Moja clavularia była jeszcze większa. Porastała całą dużą skałę. Niestety któregoś razu wlazł na nią ukwiał i siedział na niej tak długo aż całą poparzył i zniszczył :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :animier: minęło już wiele razy kilka miesięcy a kolega update nie zrealizował ;) a szkoda bo ładny kawałek Oceanu i jak można to poproszę o parę fotek dla motywacji :unworthy: . Naprawdę piękne masz to akwarium .Pozdrawiam Nana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.