Skocz do zawartości
ryszard kolasa

sprzedam kompletne akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

DELTEC PANORAMA 460,LITRÓW DLU.130 CM SZE, 50 CM, WYS.70 CM, KOLOR CZARNY PODWÓJNA SZYBA NA DNIE FILTR DOLNY 100 LITROW ,ODPIENIACZ DELTEC TURBO SKIMMER 1250. POMPA PODAJĄCA FIRMY DELTEC 4040 PZEPLYW 4200 LITRÓW POMPA TRZY BIEGOWA BARDZO CICHA .TUNZE TURBELLE DO RUCHU WODY W AKWARIUM I DUŻO INNYCH URZĄDZEJ TECHNICZNYCH . LAMPA HQI 150 WAT +JARZENIÓWKA 120 CM. NIEBIESKA W AWARIUM ZNAJDUJE SIĘ PONAD 20 KORALI 7 RYB I 100 KG SKAŁY POROSNIETEJ GLONĄ WAPIENNĄ 601523135 rikardo60@wp.pl

1343-akwa1.jpg1343-akwa1.jpg1343-akwa2.jpg1343-akwa3.jpg1343-akwa4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@rah, z tego o widzę to tylko wyciąg skumuluwanego powietrza pod pokrywą, przydałby się ruch powietrza czyli dodatkowy wiatrak (może jest), bardziej mnie zaciekawiło wnętrze tego akwa, same miękkie, i coś dziwna ta pompka cała biała tak jakby glony wapienne wybielały, hmm........

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman pompka pewnie lezala w szufladzie i dla tego wybielala :)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roman- jeśli to w domku to wyciąg do komina jest silny. Mi kręci wyłączonym wentylatorkiem taki cug. Ale jak jest słaby wyciąg to wentylatorek konieczny. W sumie chodziło mi o samo techniczne rozwiązanie, że wilgotne powietrze od razu jest wyciągane i nie trafia do mieszkania.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.