Skocz do zawartości
falcza

aqua-koral w piławie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Paweł jakiś ty sławny musisz na moim akwie zrobić jakiś autograf:).Można chlopa polecić w ciemno robił mi solniczke 1500l i jestem zadowolony.Wszystkie korale i życie smigają jak sialala :mooning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny,jutro jadę do Pawła do sklepu mogę zabrać 2 osoby.Wyjazd około 10rano,jak coś to piszcie priv.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek i sobote 13-14/06 wszystkie zwierzeta -10% -20% przy odbiorze wlasnym , zapraszamy :thumbup:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

19/06 jestem dostepny pod telefonem , jezeli ktos ma chec odwiedzic nasz sklep prosze o wczesniejszy telefon

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super miejsce :-) szczerze polecam :-) konkretnie i bez ściemy aaaaa i wybór jak należy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale bajka, jest w czym wybierać, ceny hmmm lepiej nie iść tam od razu po 10-tym, korale zdrowe i w takich cenach ze aż zal ich nie kupić.

Szczerze to jest 3 sklep z akw. morska w jakim bylem, 2 są we wrocku i do piet mu nie sięgają !!


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych, w tą sobotę sklep Aqua Koral robi do 40% na koralowce. Wybór jest spory więc jeśli ktoś będzie w pobliży to warto odwiedzić. Dzierżoniów ul. Garncarska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gitara podejde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super miejsce :-) szczerze polecam :-) konkretnie i bez ściemy aaaaa i wybór jak należy :-)

Nie wiem co jesz ale to chyba nie przez to z tym wyborem Cię tak poniosło:)

Edytowane przez TABUX (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Robiłem tam zakupy dwa razy, za każdym 100% satysfakcji. Raz tylko okazało się, że jedna główka Euphyllia była pęknięta. Kiedy ta nie przetrwała, przy drugich zakupach dostałem dwie główki innej odmiany, w ramach rekompensaty. Do tego dorzucił szczepki gratis. Poza tym, Paweł to fajny gość. Energiczny, konkretny, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Chętnie pomoże, choćby dobrą radą. Co do wyboru, to zgadzam się, naprawdę spory, a jak czegoś na obecną chwilę nie ma, to dzwonić, pytać, pewnie będzie. Ceny - to już zupełnie inna liga... Ale, to już każdy może sprawdzić osobiście, i przekonać się, kto ze sprzedawców planuje 'kupić Merol' po miesiącu pracy'. Wszystkie zwierzaki po aklimatyzacji mają się bardzo dobrze, i równie pięknie się prezentują. Na pewno tam wrócę, po więcej.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem.

Zamówiłem w tym sklepie suchą skałę za pobraniem. Zadzwoniłem zapytać o termin wysyłki i od słowa do słowa zaproponowano mi wysyłkę bez pobrania, a jak skała dojedzie i będzie mi pasowała to robię przelew. Normalny szok! Który inny sklep ma takie zaufanie do klienta? Skała oczywiście pierwsza klasa i dostałem takie kształty o jaki prosiłem, także bardzo polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jesz ale to chyba nie przez to z tym wyborem Cię tak poniosło:)

widocznie dobrze trafiam jak trafiam ;-) bo reszta w okolicy to zazwyczaj bieda z nędzą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nic dodać nic ująć. Paweł to nie tylko sprzedawca i właściciel sklepu. On poprostu kocha to co robi. Wybór naprawdę spory i interesujący. Uwagi mogą mieć miłośnicy SPS bo niestety akurat w tej dziedzinie skromnie. Ale jak to powtarza Paweł nie można mieć wszystkiego a w chwili obecnej nastawiony jest na LPS i miękasy a ograniczona powierzchnia sklepu nie pozwala na chwilę obecną na kolejną wannę ze szczepkami. Z tego co obiecał ma się to niedługo zmienić i powiększy się wybór i dojdą jak określił niezłe cukiereczki. Wszystkie zakupione u niego korale i ryby w doskonałej kondycji. Na koniec przy kasie miłe dla portfela rabaty a przy większych zakupach to i jakieś gratisiki są. Poecam ze szczerego serca a mniej doświadczeni zawsze skorzystają z dobrych rad bo chłopu usta się nie zamykają.

Pozdrawiam Artur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.