Skocz do zawartości
dirty_pig

WRC R. Kubica sezon 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ma niesamowite ,,szczęście" do wypadków. Miejmy nadzieję, że tym razem dojedzie w całości :clap:


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo źle dobrane opony przez Roberta na trzecim OS i niestety nasza załoga traci prawie półtorej minuty do najszybszych kierowców. Spadek również w generalce najprawdopodobniej na czwarte miejsce...

teraz zjazd na serwis, a kierowcy ponownie wyjadą na trasę o 13.30

Edytowane przez Michał BB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 11 B. BOUFFIER (FRA) 1:14:04.9 2. 10 R. KUBICA (POL) 1:14:43.0 +38.1 +38.1

nie jest tak zle na razie :)

nie wiem jak oni to wymyslili ale na trzy osy w rajdzie po górach gdzie zawsze moze spaść śnieg zabrali na zapas sliki :) przypomne że wystartowali nawet na slikach. Nie wiem czego tak się stało tym bardziej że francuscy kierowcy jednak mieli te zimówki po wynikach to widać na pomiarach czasów z 3 os pomiedzy 3 a 4 pomiarem czasu

6 os o 15:53

Edytowane przez dirty_pig (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 11 3FRA_18x12.pngB. BOUFFIER 1:25:36.6

2. 3 3GBR_18x12.pngK. MEEKE +38.8

3. 10 3POL_18x12.pngR. KUBICA +39.5

4. 1 3FRA_18x12.pngS. OGIER +47.3

5. 4 3NOR_18x12.pngM. OSTBERG +1:20.7

6. 6 3GBR_18x12.pngE. EVANS +1:38.6

7. 2 3FIN_18x12.pngJ. LATVALA +2:20.8

8. 5 3FIN_18x12.pngM. HIRVONEN +2:46.9

9. 9 3NOR_18x12.pngA. MIKKELSEN +4:06.2

10. 38 3CHE_18x12.pngO. BURRI +4:47.4

Wyniki po pierwszym dniu rajdu, ciekawe co bedzie jutro :) (start piątek 8:48)

Edytowane przez dirty_pig (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czy kogos to interesuje po ilosciach postow ale Kubica ładnie ciśnie na 9 os na razie jedzie z niecałą sekunda straty do Ogiera jak by tak dojechali Kubica wskoczył by na 3 pozycje w generalce za buffierem i ogierem wyprzedzając meeke

no i sie boje ze wykrakalem sa czasy meeke a nie ma czasu kubicy ;/

Edytowane przez dirty_pig (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to już koniec dla Roberta... najważniejsze, że załoga jest cała i zdrowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedział Rewiński no i w....u wylądował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przestaną inwestować w niego,bo jak na razie dostaję super auta i je tylko rozwala.Szkoda.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bober nie rozumiesz chyba tego sportu.

wysłane przez tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przestaną inwestować w niego,bo jak na razie dostaję super auta i je tylko rozwala.Szkoda.

dokładnie taki sport, wsiądz za kółko i pokarz co potrafisz albo nie pisz głupot


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowa Roberta... wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się, że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność. Wszystko wyszłoby dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Kubica jest prze gość!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to facet który używa praktycznie tylko jednej ręki..

wysłane przez tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ..Robert to generał F1, Zbyt małe doświadczenie w tak zmiennych warunkach.Ja bym go nie skreślał, dajmy mu jeszcze trochę czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubica jest jednym z najlepszych kierowcow swiata w f1 byl debesciakiem w rajdach nie ma oglady, np w ostatnim rajdzie na ostatnim os jechal jak by chcial sie zabic tylko by wygrac, a pojechal podobno tylko po to by pocwiczyc przed monte carlo. Za bardzo jest narwany jak na razie miejmy nadzieje ze bedzie konczyl w koncu rajdy bo z takim skilem malo kto mu podskoczy. Na odcinku w ktorym wypadl jechal z Ogierem na równi (1 sekunda roznicy była) wiec kto wie jak by bylo na mecie gdyby nie wypadł z rywalizacji.

A tak sie zapytam kto jedzie na Rajd Polski bo w tym roku bedzie cała smietanka WRC. moze male spotkanie akwarystow? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też go bardzo lubię i mu kibicuję,to tak jak by ktoś nie zrozumiał mojego ostatniego posta.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, że w tym roku 4 OS rajdu Polski będą rozegrane na... Litwie? 27 czerwca czyli pierwsze ściganie odbędzie się właśnie na Litwie, po czym kolejne 2 OS jeszcze tego samego dnia już w PL. To pierwszy taki przypadek w historii, że rajd odbędzie się w dwóch państwach o różnych strefach czasowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.