Skocz do zawartości
Wieslaw Zabawa

HYDOR FLO-już mam i odsprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie dostałem przesyłke z nakładkami HYDOR FLO.

Cena po doliczeniu wszystkich kosztów przesylki to 56zł.Mam ich 10szt.

pozdrawiam wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamowilem 2 sztuki. Fajnie Wieslaw ze udalo Ci sie w koncu je sprowadzic.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie długo oczekiwane sztuki dla mnie :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOP!!!!!dziękuje wszystkim, teraz zrobie porządek z pocztą i wszystkim poodpisuje co i jak,ale pierszenstwo daje tym co wpisali sie na listę pare miesiecy temu.

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącam, ale Hydor Flo na ebayu (oczywiście nowy) jest po 8,9Euro + koszty przesyłki

http://cgi.ebay.de/HYDOR-FLO-Der-rotierende-Diffusor-Stroemungskreisel_W0QQitemZ7756789173QQcategoryZ100317QQrdZ1QQcmdZViewItem

jeśli jest takie zainteresowanie to można zamówić - wysyłają również do Polski. Koszt przesyłki chyba 18 E, a przy większym zamówieniu koszty się podzielą. Niestety nie można zapłacić przez paypal, ale napiszcie może zechcą przelewem.

Ja będę zamawiał za około 2 m-ce, więc dam temat coś w rodzaju jak z pompami Tunze :)

pozdrawiam Tomek


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We włoszech kupowałem po 12 Euro za sztuke do tego przesyłka do polski a z polski do chłopaków w katowicach białymstoku warsawie....;-))))Mi wyszło w sumie 56zł,ale jak ktoś woli z Ebaya to prosze możecie sie wycofać;-))))))

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław Zabawa

przepraszam, jeśli mnie źle zrozumiałeś - bardziej ja może się nizręcznie wyraziłem... na allegro widziałem gdzieś i to chyba używany za około 89zł. Jeśli ktoś kupuje nawet po 8,9E doda koszty przesyłki tj. 18E koszty przelewu tj. ok 4-5E to cena jest wysoka.

Sam bym kupił za tę cenę od Ciebie, ale jestem w trakcie budowy większego zbiornika i za około 2 miesiące będę się rozglądał.....

sorry, że głupio wyszło

po prostu widzę, że jest większe zainteresowanie niż masz do sprzedania :) i chciałem jakoś pomóc tym co się nie załapali ;-)


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław Zasada

nawet pisałem około 2-3 dni temu do Przemka o SCWD tzn. o rozmiar rur jaki jest na wejściu i wyjściu. Na końcu rur chciałbym właśnie dać 2 dyfuzory. Pompa cyrkulacyjna w ciągu dnia dodatkowo wywoływała falowanie (do pomp Tunze), natomiast w nocy byłaby to jedyna cyrkulacja.

pozdrawiam Tomek


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bonzano w fabryce Hydora sprzedają je po 6 Euro ale jestem za mały Pikuś wiec musiałem kupować w sklepie

po bożemu;-)))))

wieslawzabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.