Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak ukręciłem kolejna grzechotkę no i brak już kilku nasadek to pora pomyśleć o kupnie konkretnego kompletu kluczy. Może ktoś używa jakiegoś profesjonalnego zestawu i może go polecić? Jakiej marki klucze są dobre?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego uzywasz tych kluczy?


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Elora Draper Socket. Uzywamy ich w pracy. Nie jedna sluba juz polegla ale uszkodzenej nasadki lub grzechotki jeszcze nie widzialem. Cenowo tez nie ma tragedii. W garazu mam klucze oczkowe od nich i tez rewelka.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO- moim zdaniem robią robote,no i cena przystepna.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wydać trochę więcej jeśli będzie to zestaw na "całe zycie" przede wszystkim wytrzymałe grzechotki mnie interesują...


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Elora Draper Socket. Uzywamy ich w pracy. Nie jedna sluba juz polegla ale uszkodzenej nasadki lub grzechotki jeszcze nie widzialem. Cenowo tez nie ma tragedii. W garazu mam klucze oczkowe od nich i tez rewelka.

Najtańszy zestaw zawierający 3 rozmiary grzechotek znalazłem za 660 funtów :)

A do czego uzywasz tych kluczy?

Głównie do samodzielnego dłubania przy aucie. Czasem coś tam trzeba zrobić a nie lubię mechaników.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik

a moze zestaw stanleya? dobry zestaw kupisz za 400 zl. uzywaja ich u mnie na warsztacie i nie narzekaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na gwarancje,te klucze i grzechotki których ja uzywam maja 25 lat,wiec to jak dla mnie dobra oferta.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie o cym wy piszecie na tym forum ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik

o wszystkim co ciekawe? o d*pie maryni tez mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zestaw stanleya? dobry zestaw kupisz za 400 zl. uzywaja ich u mnie na warsztacie i nie narzekaja

Stanley był dobry sporo lat ale ostatnio czytam coraz więcej negatywnych opinii o tej firmie.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik

tak tylko ze stanley dzieli sie na narzedzia typu zrobie sobie w garazu i do profesjonalistow. mozesz kupic grzechotke stanleya za 50 zl a mozesz za 200 a uwierz mi ze róznica olbrzymia i wiem co mowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzecze bo i ja miałem dobre zdanie o stanleyu ale za dużo złych opinii wyczytałem wiec pominę ta firmę. Mocno skłaniam się ku temu co zaproponował chodi, chyba, że znajdę coś dobrego taniej.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę polecić to USAG sam posiadam ich zestawy lecz nie są tanie ,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam klucze Honiton w warsztacie takich używaliśmy


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam w pracy facom, dożywotnia gwarancja. Raz skrzywiłem grzechotkę i nie uznali, ale kręcenie nasadka 52 przez 1,5 calowa 2 metrowa rurę, która się ześlizgnęła nie mogło się inaczej skończyć ;) Grzechotka spokojnie wytrzymała, po oględzinach producenta rękojeść młotem wyprostowałem i służy dalej.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy stenley to nie stanley tylko topex. 10 lat temu popularny zestaw stanleya kosztował 600zl dzis kosztuje mniej niz 200.

Dobre marki to beta, hazet itp. Jezeli chodzi o grzechotki to nie ma takiej , której nie jestes w stanie zniszczyc.

Grzechotka to nie jest narzedzi do odkrecania wielkich zapieczonych srub np zawieszenie. do tego sa klucze na stałym przedłuzeniu i inne narzedzia.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o grzechotki to nie ma takiej , której nie jestes w stanie zniszczyc.

Grzechotka to nie jest narzedzi do odkrecania wielkich zapieczonych srub np zawieszenie. do tego sa klucze na stałym przedłuzeniu i inne narzedzia.

I tu się zgadzam :)


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupi facom, bete, czy gedore to w domowych warunkach nie ma mocy żeby ja zajechał ;) Z tego co uzywalem, a troche sie tego przewinelo to te trzy marki uwazam za najlepsze, na pewno nie polecę proxxona, bo zajechałem kilka dużych grzechotek i wcale jakoś specjalnie się nie przepracowywyaly, to samo stanley.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy kupi facom, bete, czy gedore to w domowych warunkach nie ma mocy żeby ja zajechał ;)

W domowych nie, ale w garazowych juz tak. ;)


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do dobrych marek tutaj wymienionych (Stanley jest mocno kontrowersyjny), można też dodać Stahlwille i Bahco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używałem Proline i nie miały lekkiego życia działają do dziś


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie teraz NEO spoko cena


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO. Gwarancja 25 lat, polski producent oraz polska cena i nie trzeba nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.