Skocz do zawartości
Yendruu

[S] Śląsk-Babka kopiąca, ślimak porcelanka, pocillopora różowa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam jak poniżej, odbiór wyłącznie osobisty w Pszczynie.

1. Babka kopiąca amblygobius phalaena

Pracowita babka, przekupująca podłoże, utrzymuje rewelacyjną czystość piachu. Wszystkożerna, wielkość około 6-7 cm, mam ją od maleńkości. Sprzedam za 50,00 zł lub wymienię na życie (koralowce, rybcie, glony - proszę śmiało pisać propozycje)

gallery_9476_2367_39350.jpg

2. Szczepki koralowca sps, prawdopodobnie pocillopora różowa, na podstawce - 25 zł

gallery_9476_1933_9236.jpg

3. Ślimak - porcelanka tygrysia, wielkość około 4 cm, na zdjęciu to ta ciemna plamka :) - Sprzedam za 30,00 zł lub wymienię na życie (koralowce, rybcie, glony - proszę śmiało pisać propozycje)

gallery_9476_1933_145509.jpg


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwoluje rezerwacje niestety za daleko

Edytowane przez seicodriver (wyświetl historię edycji)

80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta porcelanka tygrysia jest bezpieczna dla rafy ,pytam bo mam możliwość kupienia ale mało kto dokładnie wie na jej temat ,właściwie dużo wiedzą ci co jej nigdy nie mieli ,moze być na pw ,dzięks


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, mam porcelankę od 2 lat, zjada glony, jedyny problem to taki ,że jest to bardzo silny zwierzak i produkuje mi niekiedy jakieś szczepki przepychając sie między koralami. Grasuje głównie nocą.


550l+80l sump+2x160l szczepkownia+220l kwarantanna, New Jet 8000, AM Turboflotor5000 2xTunze6205, Pacific Sun Pandora, nad wszystkim czuwa Profilux II Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja porcelanka pieknie zjadła wszystkie glony, a potem pseudogorgonie i seriatopore :)


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Rezerwuję babkę Dla mnie nie jest za daleko.

Jak babka zwolniona to ja chętnie wezmę. Odbiór jutro mógłby nastąpić jeśli jak widzę na zdjęciu to jest ta jaśniejsza odmiana kolorystyczna a nie ta czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie pisał na ta pocilipore jesli jest wolna to prosze o rezerwacje oraz numer telefonu wraz z adresem na pw (odbior niedziela) Pozdrawiam


a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.