Skocz do zawartości
AlMastar

Włochate grzybki

Rekomendowane odpowiedzi

tak wyglada włochaty grzyb do sprzedania lub wymiany

904-akwa_04.2006%20001.jpg

a tak wyglądają jego rodzice

904-akwa_04.2006%20004.jpg

grzybek jest bardzo dobry na mieszkanko dla błazenka (w nocy błazenek w nim śpi - niestety sfotografować się nie chce :/

904-akwa_04.2006%20015.jpg

najlepiej piszcie na GG lub na mail almastar@wp.pl co do ceny to na 100% przystępna :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo osób pyta co to jest a więc jest to to (chyba)

http://www.reefshop.pl/view_product.php?product=RIC9RECO50

szeryfisch - czy ja wiem czy opyla się to wysyłać ?? przesyłka będzie kosztować tyle co sam grzybek (tak mi się wydaje) ale jak ktoś będzie chciał to wyślę :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie tylko, ze koncowki fioletowe. Gdyby wiecej osob z kce lub okolic bralo to tez sie pisze na szczepke.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest rhodactis..

a jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o cene - a ze mieszkam w W-wie to nie bralbym przesylka :D


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muniek: no właśnie w tych grzybkach tylko to są rodzice tam jest z 7-8 grzybków :D błazek traktuje je jak ukwiał i w nocy w nich się kładzie i kima :D

cena za grzybka to 40PLN i mam 3 identyczne sztuki takie po otwarciu z 10cm


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zarezerwowac 1 grzybka na powiedzmy tydzien? :D Poki co mam w akwarium male zamieszanie i bylbym wdzieczny.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlMaster póki co rezerwuje 1. szt Jutro dam ostateczna odpowiedz Bede w Wawie niebawem wiec odbiore osobiscie

Pozdrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablito a czy mozesz mi tez zakupic jedna sztuke? Jak bedziesz w Krakowie to przy okazji odbiore.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablito a czy ja tez mógłbym Cie prosic o zakup 1 grzybka jesli jeszcze cos jest do sprzedania


www.informacja-gospodarcza.pl/doradztwo_finansowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

jeden grzybek kupił ocelocik (czekam tydzień)

i 2 grzybki chce kupić szeryfisch (on się odezwał pierwszy i ma pierwszeństwo)

jest jeszcze jeden chętny na 1 sztukę

i później jest jak by co Pablito (kwestia kiedy byłby w Wawie)

jak by co pewnie za jakiś miesiąc dwa będa kolejne :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś szeryfisch się nie odzywa

Pablito z Piotrem1 dalej jesteście zainteresowani ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety cały czas aktualne :D

pablito niby zainteresowany, ale się nie odzywa, więc walić na priv :D

ocelocik: napisz jak ci grzyb żyje :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zapeszac, ale grzybek poki co ma sie dobrze :D No i po rozlozeniu okazal sie sporo wiekszy - nie spodziewalem sie takiego duzego. Mam nadzieje ze Sarcophyton stojacy obok go nie zaatakuje.

A do tych co byc moze chca kupic - nawet sie nie zastanawiajcie! Super grzyb :D

Kilka fotek:

p42702535hi.th.jpg

p42702572mv.th.jpg

p42702584ql.th.jpg


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie z większej odległości, jak możesz bo chciałbym większą część akwa zobaczyć

i tak przy okazji to jeszcze nie wygląda jak powinien wyglądać :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i powiem Ci ze ze zdjeciami calosci mam o wiele wiekszy problem, jestem na tyle nieobeznany z moim aparatem ze zdjecia wychodza kiepskie. Nie mowiac o tym ze swoj baniaczek uwazam za malo interesujacy dla innych.

Jako ze mam w tej chwili oswietlenie wieczorne (wlasciwie to zgaslo ono podczas pisania posta) fotka bedzie na niebiesko:

p42702608hp.th.jpg

Edit: No jezeli tak nie wyglada w calej swojej okazalosci to tym lepiej. Bo jak dla mnie to juz teraz jest naprawde fajniutki. Btw. lacinska nazwe tego grzyba masz w stopce?


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocelocik: chyba tak ale g?owy nie dam, bo te? je kupi?em 'u?ywane", gdzie? szuka?em ich i takie wydawa?y mi si? najbardziej podobne


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

został mi jeden grzybek bo ktoś go nie odebrał :/

oddam taniej bo lata po całym akwa i zaczyna mnie denerwować bo inne korale przykrywa :p


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra grzyby poszły wszystkie :p

dziś GREGOR wymienił się zemną na dwa korale ja mu też coś dorzuciłem :p

mam nadzieję że grzybki się wszystkim przyjeły


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.