Skocz do zawartości
_KRISU_

Małe kulki

Rekomendowane odpowiedzi

:coffee: Była jedna mało kulka a tera są dwie i nie wiem co to jest. Jest to w ciemnym miejscu pod skałą gdzie jest mały ruch wody. Mają ok 8-10 mm. Ta większo co jest po prawej to mo jakoś dziurka na wierchu. A ta nowo nie mo.

Do zdjęcia doświetliłem miejsce ale jakość zdjęcia słaba. starałem sie. :baby:

Jak ktoś wie co to jest to niech mi pomoże :smilieA13:

Z góry dziękuja :cheers:

Edytowane przez _KRISU_ (wyświetl historię edycji)

Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sycon - gąbka


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Krisu,małymi kulkami nie musisz się martwić,są ok ;) Przepraszam,nie moglam się powstrzymac,glupawka mnie dopadła :) Kmirko ma rację, też mam pełno gąbek i się bardzo z tego cieszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.