Skocz do zawartości
Stefan

MORSZCZAKI

Rekomendowane odpowiedzi

jutro będe polować :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- czy zmieniła się redakcja, czy to taka odnowa starej??

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragne sie przypomiec zapłaciłem za cztery numery

dwa juz otrzymałem to na dniach otrzymam trzeci.

Pozdrawiam Stefan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stefan :

Pragne sie przypomiec zapłaciłem za cztery numery

dwa juz otrzymałem to na dniach otrzymam trzeci.

Pozdrawiam Stefan

Powiało optymizmem !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
morszczak :

będzie również w EMPIKACH.

Dzis bylem w Gdyni na Swietojanskiej. Szukam w Empiku szukam i szukam, w koncu pytam czy jest czasopismo, Pani sprawdzilo i co sie okazalo ostatni nr byl w maju 2005 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to nie wiem czy nadal tak strasznie się nie opłaca wydawać takiej gazety. Dwa lata temu było nas znacznie mniej, teraz naprawdę dochodzi dużo początkujących, na pewno większość kupiła by tą gazetę jak by wyszła. A tak wogóle to kiedy pierwszy nr był wydany- chyba na Boże Narodzenie 2004??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olek - dokłądnie tak:) Ale żeby złapać początkujących powinny się pojawiać artykuły dla nich dedykowane:) Jakies porady dla niewtajemniczonych (obok tych bardziej zaawansowanych a nie zamiast).

Czy ktoś już miał w ręku ten nowy numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie chwale dobre wychowanie :) i dlatego ciesze sie, ze nie musze tu glosno wypowiadac sie na temat tej "redakcji", ich podejsciu do czytelnikow, ani gdzie sobie maja wsadzic ich rewelacyjne informacje (jak juz sie ukaza).

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w poprzednich brakowało takich art. Ale jak dla mnie to ciekawe były niektóre, no i świetny pomysł z prezentowaniem baniaków, ciekawe czyjego w tym nr będzie opis.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Stani- ale chodzi Ci o to że sobie olali nas przez rok, czy jakieś informacje były lipne?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym olal ich wydawnictwo gdyby sciagali rocznie 100 zl i nie pofatygowali sie mnie poinformowac, ze wobec chwilowych , przejsciowych itd. ...

Takiego cwaniactwa nie lubie.

W sumie, to moglibysmy wsiasc na jakis ich temat i zaprosic do dyskusji. Kazde akwa jest inne to tematow byloby sporo.

Ja sobie ich wyobrazam jako klike kilku chlopakow, ktorzy chca koniecznie zrobic kapital bez kapitalu. Tez bym tak chcial tylko mam inne podejscie do ludzi.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można ich tak oceniać:) chłopaki się postarali bo jakoś nikt przed nimi nie podjął się redagowania gazety dla tak jakby nie patrzeć wąskiego grona morszczaków:) Rzeczywiście pare informacji jest wątpliwych, nie wiem skąd wzięli określenie mandaryna a nie mandaryn w swoim artykule.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandaryna to taki owoc na targu rybnym.:)

Olek - chcialbym w to uwierzyc, ze robia to zeby pomoc akwarystom.

Pewnie, ze przesadzam ale zakladajac abonament zawierasz z nimi umowe. Oni z Toba tez. A za zerwanie umowy sie nie przeprasza tylko przeprasza i placi kary. Teraz jest kapitalizm i nie kazdemu jest dane wypelnic luke na rynku, a napewno nie takimi sposobami. Tak jest tylko do czasu pokazania sie konkurencji.

Zobacz ile razy tutaj Przemek przepraszal za pomylki lub niedopatrzenia ale staral sie jakos to zrekompensowac i utrzymac klienta i dobre imie firmy. Kazdemu przedsiebiorcy moga zdazyc sie rozne wpadki ale denerwuje mnie takie chowanie glowy w piasek i brak odpowiedzi na interwencje. Chyba, ze ma byc nadal Afryka.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym mundialu pokazaliśmy że jesteśmy za afryką:), ciekawe jest że jak wychodzi nowy nr to się informuje na forum, ale jak założono 20 tematów co z morszczakami? to nikt się nie pojawił, a nie wierzę że nie przeglądali forum. Nie mieli odwagi nawet powiedziec dlaczego przez rok byla cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.