Skocz do zawartości
Marcin Linek

[S] Skała i koralowce miękkie [Piaseczno/Warszawa]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z powodu przesiadki na większy zbiornik i zmiany obsady z miękkiej na typowo sps/lps mam do sprzedania skałę wraz z życiem z mojego akwarium:

skały jest ok 25-30 kg, bogato porośnięta koralowcami miękkimi, pseudogorgonie, sarco, capnelle, actinodiscusy, xenia, clavularia, różne odmiany barwne zoa

cena za całość 800zł, odbiór osobisty z własnymi wiadrami

akwarium pracowało na tej skale 3 lata, aktualnie jest nieco bardziej zarośnięte miękasami niż na filmiku - wszystkie są w pakiecie ze skałą!

zainteresowanych proszę o kontakt mailowy onironauti@gmail.com

post-12818-0-93939400-1397904902_thumb.jpg

post-12818-0-90140000-1397904909_thumb.jpg

post-12818-0-35329800-1397904917_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin Linek (wyświetl historię edycji)

140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal aktualne, najchętniej sprzedam całość razem, ale jeśli ktoś chciałby tylko część to proszę o propozycje


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO z tego filmu ciężko coś wybrać. Jak możesz to wstaw kilka zdjęć. Jeśli masz coś na skałach nie przekraczające wielkość dłoni to jestem zainteresowany. Na większe nie mam już miejsca.

Wysłane za pomocą palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, dodałem aktualne zdjęcia - wszystko co na nich widoczne jest w pakiecie!


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, nowa cena


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne, osobie zdecydowanej na zakup mogę pomoc z przetransportowaniem tego w okolicach Warszawy


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.