Skocz do zawartości
piona

Tylko dla starych wyjadaczy-Piona

Rekomendowane odpowiedzi

Jak was czytam-:Gdzie zrobić komin: Albo :jaka woda do reaktora :To sram ze śmiechu.Jeżeli uważacie ,że zawas ma ktoś pomyśleć to jesteście w błędzie.Trzeba dużo poczytać fachowej literatury.A te wasze pytania to mnie rozpier....ją.Jesteście niedoukami i totalny brak wiedzy.Ja sam zakładałem sobie aqwa tylko z wiedzy . Jak ktoś chce załorzyć aqwa i ma kassę to ma też na książki.Bez tego nici.Mam 500l i nikt nie dawał mi rad. Pozdrawiam :ALEXW200,Romana Różka,Michała z Botii,Radzia,Marka Cebulę,Tomka z Częstochowy i wszystkich których nie wymieniłem,a też cenię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona nie denerwuj sie az tak:)

to wszystko przez to , ze napis SZUKAJ jest malymi literkami, wiec moze zrobic go na czerwono i pogrubionym drukiem :D, moze wtedy wiecej bylo by czytania a mniej powielanych pytan:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech kazdy robi swoje i niech nie wyraza opinii. zawsze trzeba od czegos zaczac. Piona mistrzu nad mistrze, mysle, ze niedlugo, jeszcze miesiac i zobaczymy Cie w tank of the month. czyz nie? pokora to dobra rzecz


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ nieźle Piona. Co niektórzy ciężko pracują np ja pracuje czasami po 18h na dobe i naprawde trudno jeszcze wtedy czytać książki.

Ja cała swoją wiedze opieram na informacji z tego forum i kilku stronach internetowych i ogólnie moje akwa jest piękniejsze z dnia na dzień.A co do tej twojej 500 to sie nie przechwalaj ,bo ja za tydzień ruszam z akwa 850L i sump 185L ( :

ps na tym forum jest tylu świetnych i doświadczonych akwarystów ,że naprawde nie trzeba ślęczeć na książką miesiąc ,tylko wystarczy zadać pytanie i masz fachową odpowiedź w ciągu godziny.A po co eksperymentować i narażać zwierzaki? Chyba nie poto żeby móc potem powiedzieć UUUU UUU JESTEM SUPER UUU UUU SAM WSZYSTKO ZROBIŁEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piona, jeżeli nie masz nic do powiedzenia TO MILCZ !!! Taką zasadą kieruje się tutaj większość. Nie za bardzorozumiem czemu ma służyć ten twój topic szczególnie tym tonem, zdaje się że szykuje się kolejna krucjata.

Wiekszośc ludzi przychodzi tu na forum właśnie po pomoc.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze czytalem rozne fora akwarystyczne " z wypiekami". Ja je pochlanialem! Tak mnie kiedys fascynowaly jak Quo Vadis. I w sumie gdyby nie ta troche ostra forma wypowiedzi Piony przyznalbym mu racje. Wcale nie trzeba znac odpowiedzi na z pozoru proste pytania ale troche samozaangazowania by niezaszkodzilo. Tym bardziej, ze na wiele podstawowych pytan mamy tu gotowe sciagi.

Piona- zalamie Cie jeszcze bardziej:

kiedys ktos majacy kilkanascie lat spytal sie na forum dlaczego w jego akwarium padaja korale i ryby "Nemo". Bylo pelno spekulacji, odpowiedzi az w koncu ktos sie zapytal jakie ryby ma w akwa. A on na to: gupiki, mieczyki i molinezje - juz od kilku lat!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piona - 500l slonej wody ze skala i ksenia, do tego sprzet w sumpie to nie szczyt "wiedzy" akwarystycznej. jest jeszcze duzo do zrobienia. nie spoczywaj na laurach


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje mój post to niech walnie głową w scianię zamiast pisać brednie,albo czytać ,czytać,czytać,Pały!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczamy Ci @piona. Każdy może mieć gorszy dzień :D


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co te nerwy? to ja nie wiem. to forum to fajna rzecz zwłaszcza jak sie czegos nie wie. gdybym wcześniej popytał to nie zakładałbym pierwszego zbiornika w taki sposób jak to zrobiłem czyli w oparciu o literature której u nas brakuje i oszczędziłbym jakieś 1500 pln bo zbiornik poszedł do smietnika. jak cie cos bawi to napisz cos wesołego i juz. jak bys odpisał kolesiowi ze komin motuje sie dachu to tez bym sie posrał ze smiechu i byłoby tobie weselej a tak to sie sam posrałes i pewnie tobie głupio. długie wolne ruchy to odstresowuje


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILCZ -frajerze to się mówi do psa.Guwno masz i guwno będziesz miał.Kultura ci się kłania......dupku i przez takich jak ty szumowieńców niechce mi się pisać tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

MILCZ -frajerze to się mówi do psa.Guwno masz i guwno będziesz miał.Kultura ci się kłania......dupku i przez takich jak ty szumowieńców niechce mi się pisać tu na forum.

o to mi właśnie chodzi, jeżeli obrażasz nas wszystkich swoim nastawieniem i językiem (to ty jeszcze raz przeczytaj swój pierwszy post !), to nie spodziewaj się innego traktowania. Daj sobie spokój z tym forum (najlepiej na zawsze), wyłącz komputer i idź na spacer - sredeczna rada.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Piona, kultury to bys Pan nie rozpoznal nawet gdyby owa (zaimek przymiotnikowy) Panu na buty narobila.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> piona:

> Chętnie bym was zaprosił do Łodzi PIORYTETEM

Ja niedługo będę w Łodzi...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z mojej strony to uwazaj piona na slowa i do kogo je kierujesz i z kim tanczysz


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to sie boje ze kiedys moja kobieta usiadzie do komputera i jako ja wszystkich zwyzywa albo cos innego

usmiechnijcie sie lepiej


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: piona :

> Kraszan jak dojedziesz to dzwoń mały sparing mile

> widziany:660-769-572

Przyznaj: albo nabrałeś się jakichś prochów, albo na kacu jesteś, albo może jakaś depresja?

Zwyzywałeś całe forum, wszystkim grozisz i obrażasz. O co ci chodzi? Zanim z kimś się będę "sparingował" muszę wiedzieć o co, i po co? Masz jakiś problem?

I chłopie - nie przynoś wstydu Łodzi, bo 25 lat tam mieszkałem i chciałbym się tego nie wstydzić...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.