Skocz do zawartości
toszek05

Po 3 latach nadal niespodzianki...co to za krab?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie tego jegomościa ściągnęłam ze stylopory, niesamowity.Proszę o pilną pomoc w identyfikacji nie wiem czy powinnam go wpuścić do akwa.....

czy to może być ten?

http://pl.reeflex.ne..._Pisinae_sp.htm

post-11720-0-72315300-1396041854_thumb.jpg

Edytowane przez toszek05 (wyświetl historię edycji)

Kostka Opti 45x45x40,koralia 900l/h x2, FZN-3 1200l/h, odpieniacz

wcześniej zestaw Aquael 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Sorry ale nie rozumiem tematu. Ze niby co przez 3 lata miałaś akwarium i do niego żadnych skał nie dodawałaś, żadnych koralowców nic na czym można by przenieść tego jegomościa lub jego którąś z form rozwojowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie rozumiem tematu. Ze niby co przez 3 lata miałaś akwarium i do niego żadnych skał nie dodawałaś, żadnych koralowców nic na czym można by przenieść tego jegomościa lub jego którąś z form rozwojowych ?

Nie rozumiesz tematu...napisałam 3 lata i nadal niespodzianki poprostu jestem zaskoczona i tyle. Proszę o pomoc w identyfikacji.Próbuje go dopasować z reeflex.Możesz pomóc lub nie.


Kostka Opti 45x45x40,koralia 900l/h x2, FZN-3 1200l/h, odpieniacz

wcześniej zestaw Aquael 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam koleżankę dobrze zrozumiałem, ma od 3 lat akwarium, które nadal ją zaskakuje takimi niespodziankami. Czy on jest jakby oklejony tymi glonami? Wygląda trochę jak krab dekorator.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Właśnie to mnie dziwi, że przez 3 lata żadnych niespodzianek w akwarium morskim. Jak ona tego dokonała? Na czym i jak stawiała baniak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nadal", to nie znaczy "dopiero teraz". Jak mówisz "Po 10 latach zona nadal mnie wkurza", to nie znaczy, że przez 10 lat była sielanka :-P.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)

Edytowane przez Miklas (wyświetl historię edycji)

image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam koleżankę dobrze zrozumiałem, ma od 3 lat akwarium, które nadal ją zaskakuje takimi niespodziankami. Czy on jest jakby oklejony tymi glonami? Wygląda trochę jak krab dekorator.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)

Glony jakby sobie narzucił,na nogach ma haczyki.Raczej nie wpuszczę go już do akwa...


Kostka Opti 45x45x40,koralia 900l/h x2, FZN-3 1200l/h, odpieniacz

wcześniej zestaw Aquael 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tego czy nie jest podobny. Ludzie go kupują do akwariów.

http://pl.reeflex.net/tiere/721_Camposcia_retusa.htm

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tego czy nie jest podobny. Ludzie go kupują do akwariów.

http://pl.reeflex.ne...scia_retusa.htm

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)

hmmm...no nawet podobny tylko nie obłożony koralami i jeszcze mały.No to mam zagadkę


Kostka Opti 45x45x40,koralia 900l/h x2, FZN-3 1200l/h, odpieniacz

wcześniej zestaw Aquael 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie się wydaje że to krab symbiotyczny taki co żyje na sps sam mam takiego 5mm. w akrze

Pozdrawiam

Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam takie niespodzianki jak nie apitasja nie wiadomo z kąt to :smiling: to inne stwory typu wieloszczet i tak cały czas coś hihi


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.