Skocz do zawartości
Kraszan

Kilka rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ze zlikwidowanego dwuletniego zbiornika 4.000 litrów:

1. potężny profesjonalny zestaw oświetleniowy:

Aquaconnect 2 x 250W + 2 x świetlówki + nocne

to wszystko w jednej oprawie - komplet składa się z

dwóch takich opraw sterownych komputerkiem

z podwieszeniem, koroną. Cena do negocjacji 2000 pln/szt.

2. Pompa Deltec 5250, używana - cena do negocjacji 900 pln

3. Zestaw CO2 -> komputer pH + zawór CO2 + butla (nie wiem jaka pojemność, ale chyba duża) - cena do neg. 800 pln

4. mV komputer (sonda raczej do wymiany) - cena 600pln

5. Pompa basenowa Magic-4 wydajność 4m3/h z wirnikiem z towrzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, moc 350W, - 500 pln

6. UV ale nie wiem jakie - 250zł

Wszystkie ceny jak widać do negocjaji, szczegóły później. Sprzętu nie mam jeszcze fizycznie pod ręką. Sprzęt jest u człowieka, który sprzeda to w całości, ja dla siebie wybrałem już kilka rzeczy, ale szukam kupców na resztę, żeby dobić z gościem targu. Postaram się o zdjęcia. Na razie czekam na jakieś zgłoszenia.

PS. Być może uda się załatwić jeszcze kilka innych drobiazgów (sól ale tylko do FO, dolewki) oraz ogromny odpieniacz AuqaMedica o wysokości 190cm.

Z powodu wyjazdu na długii weekend mogę mieć opóźnienia w odpowiadaniu na ewentualne maile.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie moze skusil na numer 3 tylko podeslij mi jakies zdjecie noi cena koncowa jatros241@wp.pl

pozd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan wiesz jaka dlugosc tej lampy aqc?


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie nie wiem. Mogę tylko powiedzieć na oko, że albo 120cm albo 130cm. Szerokie na jakies 40-50cm. Są dwie takie sztuki. Dwa punkty HQI po 250W na żarniki jak RX7x, dwie rury wzdłuż i (chyba) zwykła żarówka (niebieska) po srodku.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 800 t? pomp? DELTEC'a bym wzi?? ..jesli jest na chodzie :D


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie urządzenia są z działającego akwarium. Po prostu wyłączono wszystko, spuszczono wodę i poszło na sprzedaż. Wszystko jak pisałem używane ok. 2 lat, normalne ślady użytkowania (sól, glon, tu i ówdzie jakiś odprysk farby). Jak na razie kilka osób odpowiedziało - z odpisywaniem i ustalaniem szczegółów wstrzymam się do czasu zdobycia zdjęć opisywanych urządzeń, oraz gdy sam ich dotknę, pomacam, posprawdzam czy działa spiszę dokładnie symbole/moce/itp. Szukam po prostu kupców na każdą rzecz, bo facet puszcza tylko jako całość.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kraszan a za ile by poszedl sam kompter ph i zawor do butli? Jakiej firmy to komputer?


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mógłbym kupić jeden zestaw lamp (bez komputera i bez drugiej lamy) zalezy jaka cena :D


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam odpieniacz i mV komputer jeśli sa sprawne.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.